Пазарджиклийки - кибритлийки(5)

  • 11 915
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
Здравейте мамичета!Време е вече и аз да се разпиша LaughingНа морето си прекарахме идеално,времето беше слънчево,компанията приятна,емоцийте бяха на ниво,но както казват хората "всичко е добре когато свършва добре"В нашия случай за съжаление не беше така CryВърнахме се преждевременно,защото бебка се разболя cry-Все още не й е менало дано скоро да се оправи милата PraynigЕто все пак малко снимчици:http://snimka.bg/album.php?album_id=52291&photo=33

# 226
http://snimka.bg/album.php?album_id=52291   Забравих да кажа,че има и парола "евка"

# 227
  • Мнения: 603
valeria1 имаш и нашия глас Peace
shemetna21много съжалявам,че малката се  е разболяла,дано скоро оздравее и всичко да е ок,а снимките са ви супер

# 228
  • Мнения: 114
Благодаря, момичета! А на мама Мери голямо благодаря за снимките - чудесни са! Красиво е, направо райско кътче!

# 229
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ок Peace. Кога мислите да тръгвате?

най-случайно срешнах една жена, която ще ходи там в неделя и ще ни запази места в хижата. тя ни обясни всичко.
благодаря ти все пак!

# 230
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ок Peace. Кога мислите да тръгвате?

най-случайно срешнах една жена, която ще ходи там в неделя и ще ни запази места в хижата. тя ни обясни всичко.
благодаря ти все пак!
Чудесно Peace! Приятно прекарване Hug!

Шеметна, снимките ви са чудесни Heart Eyes! Дано малката кукла се оправя бързо Praynig. Къде бяхте на море?

# 231
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Бяхме на Ахелой. Намира се на 3км от Равда, на 6км от Несебър, на 8км от  Слънчев бряг и Поморие. Нощувкате е направо без пари-от 5 до 7 лв на легло. Вярно че плажа в самото село е много зле, но ние бяхме с кола и си ходехме където си поискаме

# 232
  • Мнения: 2 214
Валерия благодаря за идеята за Германос и ние си публикувахме снимката.
Ето ни http://germanos-konkurs.com/?t=7&ph=1&p=1&sort=3&rID=1619

# 233
  • Мнения: 941
Гласувах за всички ви  Laughing
Дано сайта да приема по няколко гласувания наведнъж - стискам ви палци


# 234
  • София
  • Мнения: 1 511
Мами,
Valeria 1 ми даде пари за децата от Дома срещу полицейското училище. Ще прибавя от мен и от една съседка,ако някой има на сърце някой лев или каквото и да е - да каже. С парите ще купя памперси и мляко и ще ги носим някой ден.
Предложения приемам всякакви  Peace

# 235
  • Мнения: 2 214
Кажи какво мляко трябва и какви памперси ще купя. Не мисли че ти нямам доверие така ми е по приятно все едно че съм направила нещо по важно от това просто да дам пари.

# 236
  • Мнения: 603
момичета в момента съм в голяма финансова криза и колкото и да ме е срам  Embarassed,няма да мога да помогна съжалявам-имам голямо желание,но нямам възможност

# 237
  • Мнения: 5 333
Момичета, днес по Телекабел ви гледах в едно предаване - кърмихте бебчета  breastfeeding breastfeeding breastfeeding! Браво! Познах Ива със Стефчо  Heart Eyes!

# 238
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Ами мен? Не ме ли позна

# 239
  • Мнения: 5 333
Познах, познах, но не бях много сигурна  Blush!

Общи условия

Активация на акаунт