Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 83

  • 40 148
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19 825
Ако Зейно не се беше обадила на Джансъз онзи изрод Селим щеше да го застреля в главата  Кадир ooooh!
Джансъз всъщност го спаси. Малее, ама как играе този човек  #Crazy
Фиф  Hug ей, верно позна за Джемкерите, а аз си мислех, че ще ги прекъсне някой  Mr. Green
Себи  Heart Eyes супер ни е сериала, да, през цялото време те държи на педал  Peace
Зейно как се озъби на Джансъз  Wink Мисля, че му хареса смелостта и  Thinking
Айре  Heart Eyes знам ли дали ние ще дочакаме да и снеме показанията комисариото ни, тя сега му каза, че не иска да го оставя, но как да остане до него  ooooh!
А Вели наистина си подритва здравната книжка  #Crazy не знам на какво разчита  newsm78 Джансъз му каза, че Кадир вече си има баща  hahaha
Фиф  Hug нали ?  Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 571
Фен  Hug

Дами и господа да станем на крака и да посрещнем булката - Велка Джевхерова  hahaha hahaha hahaha

# 722
  • Мнения: 19 881
Фен  Hug

Дами и господа да станем на крака и да посрещнем булката - Велка Джевхерова  hahaha hahaha hahaha
hahaha Joy Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 14 654

  Най- страхотната серия!!!!
Серия на чувствата , на любовта  бащина . майчина ,любовта вечната м/у младите.

    И какво .... Кадир пожела да остане на саме с Джансъз.
Усеща момчето ни , че Мъртвият е нещо по така .....просто не го мрази както се очакваше

     Вели , дървото усеща , че е стъпил на подвижни пясъци.

# 724
  • Мнения: 571
Ей тая вечер голЕмо смехче с Велка и многострадална Селювева  hahaha hahaha hahaha

# 725
  • Мнения: 19 881
много Селю и Велю в тая серия Whistling Tired

# 726
  • Мнения: 14 654
  Малеее..... това Ъдииии!!  на Мъртвия  е зловещо Shocked

   Прошка няма!!!  Но когато синът му е в опасност само едно помръдване на мустака показва емоцията и чувствата му

# 727
  • AMS
  • Мнения: 7 049

 
 Да се похваля - гледах онлайн
 до преди малко, и ми заби.
 Гост актьора -  Иво Аръков
 ми е познат от  
 бг сериала - "Фамилията"





Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 23:35 от * Diva *

# 728
  • Мнения: 14 654


  Ух бе ...страхотна игра на Асийе и Джансъз smile3508

# 729
  • Мнения: 571
Понеже едната патка (Зейнеп) яко прогресира с лъжи и тайни са и другата патка (Джемре) започва  ooooh!

Тамън щех да питам за Ивчо  hahaha руснак го раздава. Тоя па от дек на дек се набута там?! И как не се е похвалил по некой сателит?!  newsm78

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 23:48 от Фифа Саръ Саруханова

# 730
  • Мнения: 19 881
 Wink добре се вписа!!


# 731
  • Мнения: 19 825
Охооо, изненадката за Вельо си я бива - Джансъз го пусна на руснаците  #Crazy Обаче, защо и папка със снимката на Кадир беше там  newsm78 Иво Аръков много добре се вписа  Peace
Фиф  Hug Зейно не иска да си мълчи,каза, че не може повече да гледа Кадир в очите и да го лъже, но Асийе и каза да не казва нищо  ooooh! Да видим до кога ще издържи  newsm78
Казах ли ви, че Селим ще си тегли куршума ? Ама иначе Вели щеше да му отнесе главата  ooooh!
Серийката беше супер! Не мръднах през цялото време, нищо, че много Сельо и Вельо бяха в тази серия  hahaha Ама и Кадир какъв инат е братчееее ... той на Зейно говори, но той е повече и от нея  ooooh! Побърка я в тази серия  #Cussing out

# 732
  • Мнения: 19 881
благодарят на MustafaUğurlu


на мен ми беше леко скучна, без превод Blush
но темата ни стигна Mr. Green

 ooooh!

# 733
  • Мнения: 571
Айре  Shocked Shocked Shocked ламарините не са мираж и отбелязваш тоз факт като скучен?  box

Темата ни стигна щот бях съвестна, инак тая вечер материал имах бол. И понеже сме вече по улуците бЕхме бая активни  Mr. Green

Както обикновено подвеждащ фраг. Ние мислехме, че занулят Белма(ако правилно фанах Джемре каза, че е с опасност за живота, но е жива), то си замина Селю. Да си бега и Велю, че се разпадна тандема.  Peace Мъчничко ми е за Джемре бай дъ уей  newsm45

# 734
  • Мнения: 19 881
Айре  Shocked Shocked Shocked ламарините не са мираж и отбелязваш тоз факт като скучен?  box

Темата ни стигна щот бях съвестна, инак тая вечер материал имах бол. И понеже сме вече по улуците бЕхме бая активни  Mr. Green

Както обикновено подвеждащ фраг. Ние мислехме, че занулят Белма(ако правилно фанах Джемре каза, че е с опасност за живота, но е жива), то си замина Селю. Да си бега и Велю, че се разпадна тандема.  Peace Мъчничко ми е за Джемре бай дъ уей  newsm45

и на мен Cry Cry

аз харесвам сериите, след превода, много рядко на онлайна Mr. Green Joy Joy
е ако имаше ламарини при Зейкад, нямаше да ми е скучна Joy Joy

Иво се е постнал в Стамбула
https://www.instagram.com/p/BwAct5YjpNQ/

Общи условия

Активация на акаунт