Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 83

  • 37 393
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 700
Дива!! bouquet
Поли Simple Smile
Себи Hug
Скрит текст:
споко...ама и аз го чакам твоето бебе!! е не като теб Wink

не е за вярване Whistling
най-обсъжданите двойки/без наша серия/ Peace


..............
линкове за гледане
https://www.youtube.com/watch?v=inOugVa_NYA
https://www.canlitvizle.plus/show-tv-canli-izle

# 46
  • Мнения: 18 615
Привет, привет! И аз се нареждам на първия ред да гледкам , умирам от любопитство какво са ни подготвили  Thinking Rolling Eyes
Ооо, Алинка  Heart Eyes добре си си дошла!  bouquet Липсваш ни, джанъм!  Hug Ох, колко ми хареса това изречение  Heart Eyes
Цитат
........единственото,което не мога да подмина и това,което най-силно ме впечатли,е пеещият Къванч, Къванч без сценарий и режисура,истинският Къванч!
Навсякъде хармонира този човек!
Поли  Hug и ти много ни липсваше, гярчектан  Peace Радвам се, че се събрахме за дългоочакваната серийка!  Peace
Айре  Heart Eyes bouquet А, че той Киво отдавна опразни гащите, ти сега ли забеляза колко е отслабнал  Wink
Благодаря за споделеното, супер!  Peace
Диве  Hug благодаря!  bouquet Клопка ... да видим клопката им как ще я разпердушини Кадир.
Себи  Heart Eyes  bouquet Твоето бебе съм си го поръчала около моя РД , има време  Laughing И ние го чакаме, какво мислиш  Wink Е, не точно като теб, но си го чакаме  Peace
Терзи  Hug bouquet

# 47
  • Мнения: 599
Здравейте Айре, Фенче, Кате, Поли, Диве, Фиф, Тинче, Коте, Себи, Али, Терзи Hug Flowers Bouquet!

Чудесни сте, благодаря за цялата информация и поддържането на огъня в къщичката ни Kissing Heart!

И аз ще съм на линия за този дългоочакван епизод (може би не за целия Sad, но пак е нещо)...

# 48
  • Мнения: 14 511


 Аз след малко ,ще се опитам да се концентрирам в/у играта на актьорите Laughing

Така правя когато гледам Онлайн Другото го оставям на преводачите Wink Laughing

# 49
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Якшамлар къзлар Hug

Оууу имаме си нов откъс Heart Eyes
Охх JoyJoyJoy тоз Кадир бе къв невинен поглед вкара, преди да му бие една глава на охраната Stuck Out Tongue Winking Eye. Не знам какво ми каза, но аз си го преведох като "Кой, бе аз ли не мога да вляза? Я да видим как ще ме спреш" Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 1 385
Ооооох, откога съм се подредила тук,  голямо чакане беше. А те май ще повторят целия 13-ти. Не че е лошо, но нямам търпение да видя какво ще стане.
Предполагам, че пак ще свърши така, че ще ни остави в тревожно очакване до следващия четвъртък. Дано няма пак избори, или друга причина да го прескочат.

Приятно гледане на всички, които са тук.

# 51
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Приятно гледане и от мен,дружки!
много ми е драго отново във вашата компания и в очакване на нов епизод!  Hug

И за да е пълно удоволствието,Киво в сериал,Киво в рекламите... Crazy Crazy Crazy

# 52
  • Мнения: 14 511


  Страхотно начало!
 Игра на очи .Очите на Кадир и Мъртвия!

 Усеща  бащата ,че това е може би желания син.
 А .Вели е нищожен изверг...да тормози по този начин една майка е гадно!Макар и облечем модерно е жалък негодник/

# 53
  • Мнения: 296
Здравейте! Много ми хареса Зейно как е яхнала метлата-сладурана!
Този Вели ми идва вече в повече. Добре е някой да го занули , ама едва ли. Сигурно още ни скача по нервите. Гад! Всъщност много гадове се навъдиха, не е лошо да ги поразредят.Приятно гледане!

# 54
  • Мнения: 18 615
Много добре играят и двамата актьори, родителите на Кадир. Направо настръхвам от погледа на този дребния старец  Shocked Асийе изпитва ужас от него, но живее в дома, който той и е осигурил  Thinking Интересно какво я попита за сина им ? нали знае, че е мъртъв, защо отново я пита къде е Юсуф  newsm78  Много ми хареса Асийе как отново каза на Вели , че го мрази  Mr. Green Значи напразно съм се надявала, че Кадир играе игрички за пред Зейно  ooooh! Той наистина отива на адреса, който му даде Джансъз, да видим как ще се оправи с ревнивката  hahaha И Адем как щеше да застреля Вели  Joy Joy Joy всички ги е много шубе от Мъртвия, правят каквото им каже. Видяхте ли, че всички са в една схема, всички. И Адем много добре познава Джансъз. Да видим сега какво ще стане ...
Мери  Hug bouquet
Себи  Heart Eyes аха!  Peace
Кети  Hug със сигурност ще ни оставят отново на най-интересното. Ааа, икакви отлагания повече  #2gunfire
Али  Heart Eyes приятно гледане! После ще коментираме кой какво е разбрал  Laughing

# 55
  • Мнения: 18 700
Много добре играят и двамата актьори, родителите на Кадир. Направо настръхвам от погледа на този дребния старец  Shocked Асийе изпитва ужас от него, но живее в дома, който той и е осигурил  Thinking Интересно какво я попита за сина им ? нали знае, че е мъртъв, защо отново я пита къде е Юсуф  newsm78  Много ми хареса Асийе как отново каза на Вели , че го мрази  Mr. Green Значи напразно съм се надявала, че Кадир играе игрички за пред Зейно  ooooh! Той наистина отива на адреса, който му даде Джансъз, да видим как ще се оправи с ревнивката  hahaha И Адем как щеше да застреля Вели  Joy Joy Joy всички ги е много шубе от Мъртвия, правят каквото им каже. Видяхте ли, че всички са в една схема, всички. И Адем много добре познава Джансъз. Да видим сега какво ще стане ...
Мери  Hug bouquet
Себи  Heart Eyes аха!  Peace
Кети  Hug със сигурност ще ни оставят отново на най-интересното. Ааа, икакви отлагания повече  #2gunfire
Али  Heart Eyes приятно гледане! После ще коментираме кой какво е разбрал  Laughing

все пак познах Mr. Green Joy Joy Joy

ууу още една целувка!!!  Crazy Joy

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 21:33 от Airra

# 56
  • Мнения: 599
Grinning Grinning Heart Eyes

ууу още една целувка!!!  Crazy Joy


А Зейнеп току що собственоръчно разби Вели !!! Страхотна Елчин Simple Smile!!!

Дружки, приятно гледане, аз трябва да изключвам Sad.


# 57
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добри са,мноого са добри!
Дядо Джансъз има една такава магнетичност.
Зейнеп много серт го раздава,но ѝ готвят изпращане в затвора....
За Асие ми дожаля,въпреки че не бих определила постъпката ѝ като за пример,тя самата е била спешно нуждаеща се от помощ,за да може да помогне на детето си,затова прескачам действията ѝ в този момент и ми е много мъчно за нея към сегашния.
Колко страх може да понесе едно толкова изстрадало сърце...

# 58
  • София
  • Мнения: 1 385
Ох , не знам какво разбирате вие, но според мен Джансъз и Кадир разбраха кой кое , обаче още си играят на криеница.

# 59
  • Мнения: 18 700






страхотно го изигра!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт