Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 83

  • 37 279
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Връщането на работа на Кадир е по идея и заповед на Велю... той накара Селим да си оттегли жалбата.
Какво ли се крие зад това,там ли ще е капанът?

Страхооотни сцени!!! Невероятен Къванч!

# 61
  • Мнения: 18 652
олелеее, всички ли ще се съберат??? #Crazy

# 62
  • Мнения: 571
Май свърши....

Хванах накрая естествено  Crossing Arms ма Керемчо патока заспал лапна най-големата въдица  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и са кво съвещание на високо равнище при мама Божка?! Недан?!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 385
Сега баща и син ще плеснат с ръце и ще се прегърнат и ще подгонят Вели.
Не веднага де. Първо Ариф, ще помисли, че Кадир го е предал, после ще се изясни ситуацията и тогава. Нещо такова ...
Първо ще изгледаме половин час реклами.

# 64
  • Мнения: 18 576
Тоя пислик Вели искам вече да го гръмне Джансъз  #2gunfire Да видим защо отиде полицията в дома на Асийе  newsm78 Кадир ли им каза да отидат там момчетата ?  Май не, нямаше никой от неговите хора  newsm78Нищо не разбрах, обаче серията беше трепач! А Зейнеп толкова готино се подигра с Вели , мед ми капна на сърцето  hahaha Джемре ще има много работа обаче ooooh! Дано майстора каже, че Керем е намерил мотора и за това е отишъл в работилницата. Ама кой го кара да пипа пистолета тоя аптал  #Cussing out А жирафа лично уби приятеля си, ужас  #Crazy Този и Мерал нямат никакви скрупули, ужасни са! Зейно ли я изгони тая мърла най-после ?
Как така се изнесе, не ми стана ясно  newsm78 Много хубави сцени имаше, доволна съм! А Киво играе като звяр, невероятен както винаги  Heart Eyes Раниха Кадир ... Не можах да схвана защо Вели нареди на Селим да оттегли жалбата си, сигурно, за да му спретнат този капан ? Но, сега не ми се мисли какво ще му се случи, ако Джансъз се отърве и разбере, че всичко е планирал той. Как ме е яд, за малко да разбере кой е Кадир, ако оня мръсник не беше се обадил точно тогава  ooooh!
Кети  Hug няма толкова бързо да се разбере кой кой е, има още доста серии  Wink
Алинка  Heart Eyes ами Зейнеп го очакваше това да я обвинят, още щом се съгласи с условията на Вели. Но, той нали каза, че бързо ще излезе , да видим какво ще се случи  Thinking
Малко преводче на най-готината сцена  Heart Eyes
https://vk.com/sanguclub?z=video-132999259_456242956%2Fc4f18c219 … -132999259_228944

# 65
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
И аз не разбрах голяма част от диалозите. Беше си игра на умове този епизод и е задължителен превод.
За капана на Кадир беше необходимо да се върне на работа,не знам защо.
Полицаите също нямам представа с каква цел са в дома на Асие. Вели само каза,че никой няма да се измъкне оттам.
Фенче, Heart Eyes доколкото схванах,Зейнеп няма да бъде обвинена в лъжесвидетестване по делото на Вели,а Велю нареди на Селим,който от своя страна на Демир да изнамерят документ с неин поспис,с който да злоупотребят и да я пратят в затвора.
Много хубав епизод,определено,много информация обаче за гледане без превод.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 385
Аз не разбрах какво каза Зейнеп на Вели. Кадир даде някакъв адрес на неговите хора, но не беше адреса на майка му. Тук няма нито един от неговите хора.
Сега пък Джансъз може би помисли, че Асие го е предала и може да я гръмне като нищо.

# 67
  • Мнения: 14 500
   Да ще се съберат и тримата ,ама другия четвъртък. newsm78

  Много ,силна серия! Не мина и без подарък ,целувка.
  И гадовете са си гадове.Дано започнат да ги поразкарват.

  Благодаря ви за компанията- Айре, Фенче,Кети, Фиф,Али, Ани,Мери Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  Лека нощ Hug

# 68
  • Мнения: 18 576
още един превод за РД на Кадир
https://vk.com/sanguclub?z=video-132999259_456242958%2F98af1421a … -132999259_228988
Утре ще разберем всичко  Peace Дано подругите този път да са точни, че иначе пак в събота ще гледате превода  ooooh!
Себи  Heart Eyes да, ще си почакаме до четвъртък  ooooh! Явно няма да ни дадат нищо повече. Обаче обърнахте ли внимание колко и Джансъз страда по сина си ? Вели за това побърза да срещне двамата лице в лице  #2gunfire

# 69
  • Мнения: 18 652
Определено си трябва превод, много силна серия за мен!!!
и много хубави Зейно и Кадир Heart Eyes

ама рейта утре ще е мъка Tired

един щастлив комисар-върнал се на работа!!!


лекинка дружки!! Hug

# 70
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

# 71
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Значиии гледах на верев! Не знам какво видях, ноооо тоз целуфан го ФИКСИРАХ Heart Eyes. Вай бе.... Машшала..... Аферим Heart Eyes. Хич не очакваш много Ашк тази серия, ама те ме опровергаха чудесно! 😜
Яд ме в че не видях тази сцена със срещата, ноооооо ще я огледам както си требе на поправката.







страхотно го изигра!!!!!!!!
Оххх бе Cry само от снимка и ми се насълзяват очите! Тоз Киво бе Cry. Ще се обезводня зарад него Angry
Айййй фрага гялдим Frowning
И сЯ кво Rolling Eyes май Киво сметна уравнението и разбра кой е стареца Open Mouth.
Аааа йок артък бееее, опачндизиха Керемчи Rage.
Фиф нерде си Rolling Eyes вади запасите с барута
Божеее, все по интересно. Аферим, аферим!
Синан Hug като ракета си, благодаря! 🌷

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 23:23 от kotelina

# 72
  • София
  • Мнения: 1 385
Даааа, още една седмица ще чакаме.
Хубаво се объркаха събитията. Керемчо арестуван, Кадирчо ранен, Вели пак се измъкна сух от водата. Джемре обляна в сълзи, сигурно и със Зейнеп ще се случи същото. Ще чакаме, какво друго.

# 73
  • Мнения: 18 652

Синан, мерси bouquet
това си е нещо като фраг Crazy
на теб хареса ли ти серията? Wink

Коте Hug, страхотна беше сцената - майка и син!!

# 74
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

Синан, мерси bouquet
това си е нещо като фраг Crazy
на теб хареса ли ти серията? Wink

Коте Hug, страхотна беше сцената - майка и син!!

Хареса ми, но ако вдигнат малко темпото ще бъде супер.

Общи условия

Активация на акаунт