👗Нови придобивки в гардероба - 53

  • 92 536
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 379
Да, винаги панталоните ми са S или 36-ти номер, зависи от марката, показаният панталон също е S и ми е точен. Вероятно зависи и от кой продавач се купува все пак, че те в Алито са милиони. Много внимателно гледам снимките на купувачи и реалните мнения.

# 16
  • София, България
  • Мнения: 631
Да, винаги панталоните ми са S или 36-ти номер, зависи от марката, показаният панталон също е S и ми е точен. Вероятно зависи и от кой продавач се купува все пак, че те в Алито са милиони. Много внимателно гледам снимките на купувачи и реалните мнения.

Извинявам се за спама, може ли на лично да ми пратите от кой продавач сте ги взели Вашите?

# 17
  • Мнения: 760
Аз съм на вълна рокли, всичко от Зара Simple Smile






# 18
  • София
  • Мнения: 431
Момичета, търся съвет. Във вторник си взех едни моксини от SS19 колекция на Hoegl от магазина в им в Сердика център. Уж мерих, уж пробвах-купих 38 номер (UK 5). В сряда ги обух да ги нося. Еми, май са ми малки! По принцип съм 39, но момичето каза, че са уголемени този модел и действително бяха, 39 ми беше с два пръста отзад. 38.5 също ми се стори широк и взех 38. Пръсках и със спрей за отпускане, нося вкъщи две вечери, но не става. Просто не е до широчината. Та, искам да се опитам да ги продам, тъй като не мога да ги върна, а не бяха евтини. Бихте ли ме насочили къде да пусна обява. OLX ми се струва абсурдно като вариант на фона на това, което гледам, че се предлага като цяло. Някоя специална страница да знаете? Ще ходя да купувам 38.5, тъй като много ги харесвам, пък ако трябва ще обирам малко с половинки стелки. Благодаря предварително! 🤗

# 19
  • Мнения: 551
Здравейте, дами! Много приятна темичка. Ще ме приемете ли в нея?
Ето и моето скромно попълнение за новия сезон. Нямам търпение да се стопли подобаващо.

# 20
  • Мнения: 499
Здравейте! Писах в темата за консултациите, пиша и тук. Харесах си една рокля, но не я откривам никъде. Ако случайно някой я е срещал, моля да сподели!

# 21
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
Тедичка,
Скрит текст:
а защо не ги върна в магазина, като усети вкъщи, че са ти малки.
olx и bazar.bg, както и разни платформи във ФБ можеш да ползваш.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 494

 OLX ми се струва абсурдно като вариант на фона на това, което гледам, че се предлага като цяло. Някоя специална страница да знаете? Ще ходя да купувам 38.5, тъй като много ги харесвам, пък ако трябва ще обирам малко с половинки стелки. Благодаря предварително! 🤗
Непрекъснато купувам обувки, боти, ботуши от ОЛХ! Имам си зададен филтър с нотификации, специално настроен, да ме информира всеки ден, дори! Simple Smile
Последното ми кожено яке е също купено от там. Тук се повалих на момичетата, даже! Hug
Щях да ти предлагам да ги пуснеш в Стоножките, но гледам, че вече си го направила... Peace Simple Smile

От мен от вчера от Манго и Пул енд Биър за мен и дъщеря ми Heart Eyes Laughing:

# 23
  • Мнения: 3 071
За мен 


За тийна










# 24
  • София
  • Мнения: 6 803
Ско, обеците откъде са? От години си търся точно такива!

# 25
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Един почти летен панталон:

# 26
  • Мнения: 3 071
Ско, обеците откъде са? От години си търся точно такива!

От  Swiss Boutique в Парадайз.

# 27
  • Мнения: 17 987
И аз бих помолила за линк към панталона от Алито

# 28
  • Мнения: 2 840
И аз бих помолила за линк към панталона от Алито
+1

# 29
  • София
  • Мнения: 6 305
Lady Brinne, панталона е супер. От къде е?

Общи условия

Активация на акаунт