👗Нови придобивки в гардероба - 53

  • 92 592
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 080
Ско, кученцето къде го има. Супер е!

Благодаря! Поръчах я от тук.

# 226
  • София, България
  • Мнения: 632
Влизам и аз да се похваля с нови придобивки

Панталон
Скрит текст:

Още един
Скрит текст:

Кецове
Скрит текст:

Риза
Скрит текст:

Още един панталон Grinning
Скрит текст:

И още един...
Скрит текст:

И накрая, тениска
Скрит текст:

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Чакам тези сандалки



Току що поръчах и тези сандали на Tosca Blu.Цвета изглежда бежов,а реално е лилав.





Такааа...Побързах да се похваля с новите ми придобивки,но претърпях пълно разочарование.Преди малко куриера ми донесе двата чифта сандали,които още при отварянето ми се сториха много дървени.На Liu Jo камъните по сандалите,половината липсваха,иначе в пакетче залепено към кутията бяха сложили резервни такива.Чифта е от сегашната им колекция.Разбирам няколко години да са суркани и прехвърляни от магазин на магазин...!?Но все пак не би трябвало да се получи така.Имам опит с марката,пазарувала съм доста неща от физически магазини в Италия и онлайн пак от там,но никога не ми се беше случвало нещо подобно!Поръчах ги от Фешън Дейс и се обадих на оператор,за да разясним случая.Отговори ми,че много съжалявали и може би проблема бил в партидата.Иначе сандалите съм ги виждала в мола и много ги харесах,но ги имаше само в черно,бежово и бяло,а аз много исках червени.
Tosca Blu,по същия начин изглеждаше евтино с остатъци от лепило по сандала.Цвета,който трябваше да е светло лилав беше в мръсно екрю,пак от тазгодишната им колекция.Пълно разминаване със стоките на Tosca Blu в Италия!Тях ги поръчах от Емаг.И двата чифта изглеждаха като реплика на много,много ниско качество!
Оставям снимките и поста си,за да няма и други разочаровани ако някой се изкуши да поръча.
Сега трябва да се занимавам с доставчици и да поръчвам от Италия.

# 228
  • Мнения: 2 184
Много неприятна случка! И аз имам няколко много несполучливи поръчки (като качество) от Фешън дейс и просто спрях да пазарувам от тях!

# 229
  • Мнения: 3 080
Ментета Angry
Няма ли опция за връщане и възстановяване на парите?
Не съм поръчвала никога от тях.

# 230
  • sofia
  • Мнения: 8 953
Rachel, тениската накрая е супер Joy Особено след всичко изброено преди нея.

Нина, не само приличат, най-вероятно са си ментета.

# 231
# 232
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Скрит текст:
Ментета Angry
Няма ли опция за връщане и възстановяване на парите?
Не съм поръчвала никога от тях.
Да,това беше единственото хубаво от цялото преживяване-преглед,преди плащане и не ми костваше нищо,но разочарованието си остава.Само дребни неща като шапки и шалове съм си поръчвала от тях,но и аз нищо повече няма да купя.
Уж мненията за тези сайтове като изпитани и хубави са много,а се получава друго.

Скрит текст:
Rachel, тениската накрая е супер Joy Особено след всичко изброено преди нея.

Нина, не само приличат, най-вероятно са си ментета.
Да Веси,със сигурност!Дете би ги сглобило и направило да изглеждат къде,къде по-добре тези сандали.Поне не набутах едни пари,които после да чакам да ми върнат и да ме мотат само.

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 22:22 от bubanka

# 233
  • Мнения: 5 014
Liu Jo  по моите наблюдения не са от най-качествените. Сандалите ми се разлепиха, на сникърсите им изпаднаха камъчетата, щампите на тениските много бързо се развалиха, но ми харесват и продължавам да купувам..... луда работа.

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Liu Jo  по моите наблюдения не са от най-качествените. Сандалите ми се разлепиха, на сникърсите им изпаднаха камъчетата, щампите на тениските много бързо се развалиха, но ми харесват и продължавам да купувам..... луда работа.
Аз имам доста неща от тях и съм много доволна.Амортизирам си ги здраво и не им треперя,нито на чанти,обувки или дрехи и пак не ме предават.Не съм върл фен на марката,но все купувам от тях по нещо.Иначе PINKO са ми фаворит,но не мога да си ги позволявам чак толкова често,отколкото другите италиански марки.

# 235
# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
И аз това щях да напиша- имам много неща на Liu Jo: панталони, блузи, обувки, аксесоари и др., които не са мръднали ( надраскване, избеляване и прочие). Не са купувани от Fashion days.

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
И аз това щях да напиша- имам много неща на Liu Jo: панталони, блузи, обувки, аксесоари и др., които не са мръднали ( надраскване, избеляване и прочие). Не са купувани от Fashion days.
Да,веднъж реших,че ще ми бъде по-лесно да ги поръчам от тук и ми излезе през носа.Тъкмо ще ми е обеца на ухото.

# 238
  • Мнения: 5 014
От Фешън дейс имам една тениска и жилетка, повечето ми неща са от Peek and Cloppenburg и Глобал брандс. Имат си и качествени неща, но за такива цени не би трябвало да има компромиси.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
От Фешън дейс имам една тениска и жилетка, повечето ми неща са от Peek and Cloppenburg и Глобал брандс. Имат си и качествени неща, но за такива цени не би трябвало да има компромиси.
Аз от Bibloo съм поръчвала неща,включително и на Pinko една пола и нямаше никакви проблеми.Дойде си с номер и баркод за проверка на оригинал.Но все пак избягвам да пазарувам от наши сайтове.Иначе ако нямам възможност от физически магазини в Италия да си купя желаните стоки поръчвам от същинските сайтове на марките или от:  https://www.leaeflo.com/it/ ,които предлагат почти всички известни брандове,гарантирано оригинални и все имат някакви намаления,особено сезонните им такива са трепач.Позиционирани са в Пескара и освен верига от магазини разполагат и с огромен склад като едни от представителите и разпространители на италианските брандове и затова си позволяват големи намаления.
От Глобал Брандс съм пазарувала преди години и не съм се разочаровала.

Общи условия

Активация на акаунт