Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - Тема 9

  • 26 778
  • 760
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 10 586
Искрено ти съчувствам.

# 391
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Санди,това си е тормоз.Аз му бих казала,че си имам също планове,но ако детето се дере и не иска да стои там сигурно и аз няма да издържа и ще отида.

# 392
  • София
  • Мнения: 9 556
Санди, откровен тормоз ти налага идиота. Намерил е начин да те измъчва. Imp

Ние сме добре. На дребничката започнаха да й оправят един пулпит. Последен зъб за оправяне остана този. Доста се бяха събрали, защото я беше страх от зъболекари, но си намерихме нашият човек и сега дори ходи с желание. Яд ме е, защото явно е взела моите лоши зъби. Мием ги два пъти дневно, внимаваме със сладкото и т.н., но в рамките на една календарна година от един кариес станаха общо 8, като през цялото време правехме опити да ги излекуваме, но тя не позволяваше да й се пипа в устата. Disappointed
Стана ми забавно, защото онзи ден при зъболекарката преди нас имаше едно дете, което се дърпаше нта стола и всички бая се изтощиха докато работеха по зъбчето му. Накрая зъболекарката каза, че с моето ще си почине, защото било послушна пациентка. Помолих я да го каже пред учителките в ДГ, че нещо все ми я одумват тази година. Laughing Диване ми е отрочето, не си кривя душата. Но пък е добродушно и умно. Просто е твърде свободолюбива и затова в градината виждат зор с нея.

Нещо се отплеснах. Извинете! Чао  и бъдете здрави!

# 393
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Панди,и ние доскоро оправяхме зъбки и точно по същата причина бяха станали 6 вече.
Аз да се оплача.Той засега ми е здрав,пу пу,но аз съм болна.От няколко дни съм с кашлица и хрема,в Понеделник отидох на лекар,каза,че просвирвам,направила съм бронхит и ми изписа лекарства,но без АБ,защото нямах Т.Да,ама от вчера взех да вдигам Т и днеска отидох пак и съм с остър бронхит,на АБ Амоксиклав вече.Даде и ми болнични 7 дни колкото и да не ми се искаше.Сега само се моля да заразя и детето,че да си ходи на училище,че ако не е губи материал.

# 394
  • Мнения: 48
Този вирус в момента е много гаден! Аз на малката давам витамини при подобна опасност,изцяло натурални, но се присетих за тях като я излекувах. След нея беше баткото и ми вдигна 39,5 без никакви други симптоми. Три дни така и това беше. А него по принцип и грип не го лови зимата, много силен организъм има. И естествено последна съм аз сега. И естествено, точно когато се връщам и към втората си работа! Хрема, отпадналост.....и за загряване реших да измия основно и банята тая вечер! Joy
Нашия убавец тати бил болен. Обади се на сина ми да се похвали. Детето го пита защо не е отишъл на доктор и отговорът беше- защото майка ти ми вдигна издръжката и нямам пари да си купя лекарства, няма смисъл да ходя!
Е, тва ся приказки за дете ли са.....и пак аз виновна! Ама не съм виновна като беше цяло лято по почивки с любимата и нейните деца. И миналата седмица пак на екскурзия я води ама сега аз съм виновна, че няма пари! И това нарочно го казва на детето, за мен си е чисто настройване!

# 395
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Сандис,бързо оздравяване.
Този вирус е ужасен наистина.Аз се разболях първа у дома,но съм заразила и брат ми и баща ми.От вчера и те бухат и ги боли гърло.
Аз сега се събудих и отново съм с Т 38,8.

# 396
  • София
  • Мнения: 10 586
Оле, момичета! Да се оправяте бързо!
Много неприятно, пак почват мизерните вируси...

# 397
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Цяло лято нито аз,нито детето,пу пу,да не казвам голяма дума не се разболяхме,а се скъсахме от почивки и ходене навън.Сега малко се застуди и онзи ден се намокрихме в дъжда и се започна пак с болестите.Дано само успея да го опазя здрав него,че сега в училище като отсъства губи материал и у дома е по трудно с наваксването.
На мен по началото Октомври ми е гаден месец.Миналата година към края на месеца бяхме в болницата,че Дени ми беше с пневмония.Сега го пазя да не се разболее пак,а той хич не чува и в училище всяка вечер е по блуза или суичер.

# 398
  • София
  • Мнения: 9 556
Болните да оздравявате бързо! Tea На мен вчера сутринта носа ми малко потече, усетих и леко запушване. Веднага го пресякох със сребърна вода. Засега съм добре, дано не се тръшна. Предстои ни ваксиниране против грип и на двете с щерката.

Санди, направо ми стана смешен този вашия татко. Да го окае човек милия. Laughing

На мен тази сутрин в ДГ ми поискаха данни за контакт с бащата. Досега не са ми искали предишните години, но сутринта ме помолиха да дам телефонен номер за дневника на групата, защото им правели проверки. Помолих ги да не му звънят и ги попитах толкова ли не може да се напише, че нямаме контакт с него. То не е вярно, че нямаме контакт, но как пък така някой ще ме задължи да давам телефон на човек, който живее в другия край на страната и който няма никакво отношение към събитията в детската градина. Дала съм мой телефон и този на майка ми в случай на нужда да ни звънят. Не ми стана ясно как така изведнъж е проблем, че няма телефон на бащата. Е, дадох им го да не им правят проблем при проверки, но никак не ми се понрави идеята.

# 399
  • Мнения: 11 569
Ние едно време попълвахме и месторабота на родителя в градината. Моя бивш го врънкаха да им прави безплатно сайт на градината, като разбраха професията. ooooh!

 SandyS- този е за бой, малоумник.

Ние още не сме открили сезона на болести, пу пу- още разрешавам газирано и сладолед.

# 400
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Панди,досега не са ни искали никога данни за бащата.В градината,а и сега в училище съм казала,че не живее при нас и съм дала моя и на майка ми телефоните,ако има нужда да ми звънят.
Дари,аз отдавна спрях с газираното и сладоледа,но пак се разболях.
Аз сутринта го изпратих с баща ми на училище и пак легнах и се надигнах преди малко.Явно Т ме изтощава и ме кара само да спя.

# 401
  • София
  • Мнения: 9 556
Като казахте сладолед. Във вторник след ДГ на път за детската площадка щерката поиска сладолед. Грееше слънце и се съгласих, макар да ми е притеснено, защото гърлото й е слабо място. Близна няколко пъти и промълви: "мамо, аз май не трябваше да искам сладолед." Студено й стана. Не го дояде. Връчи го на мен. Радвам се, че тази година сама се отказа от него. Миналата есен беше голяма драма като спрях да й го купувам. А баща й само ми правеше мръсно като й казваше, че той като дете при болно гърло се е лекувал сдъс сладолед. Imp

# 402
  • Мнения: 39 329
Като майка на недоносено, никога, никога не бих сложила противогрипна ваксина. Всъщност никаква ваксина, извън задължителните

# 403
  • Мнения: 11 569
Не съм слагала противогрипна, и не бих- просто не вярвам в ефекта. Като бебе сложихме синфлорикс по желание- три години поред беше с ротавирус, та мерси от отрови.

# 404
  • Мнения: 39 329
Синфлорикс е задължителна ваксина- тя е пневмококова.
Ротавирусната е ротарикс.

Общи условия

Активация на акаунт