Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 6

  • 43 463
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 18
Здравейте, и аз се включвам в темата😊
Моят док е Карликая, мнението ми за него е много добро, но след трансфера, който беше на 03.05. той не ми каза абсолютно нищо. Първи трансфер ми е, не знам дали е нормално, но сестрата ми обясни какво да правя и какво не, а док дойде около 30 Мин след трансфера, каза успех и тръгна.
На някоя от вас случвало ли и се е нещо подобно?

Това е абсолютно нормално. Докторите правят важните неща и времето им е разчетено. Те са дотам. На въпроси и разяснения отговарят сестрите или съм получавала писмени инструкции.
Успех! 🍀Стискам палци✊🙏

Благодаря, дано всички сме щастливи бременни😊

# 571
  • Мнения: 210
Здравейте, и аз се включвам в темата😊
Моят док е Карликая, мнението ми за него е много добро, но след трансфера, който беше на 03.05. той не ми каза абсолютно нищо. Първи трансфер ми е, не знам дали е нормално, но сестрата ми обясни какво да правя и какво не, а док дойде около 30 Мин след трансфера, каза успех и тръгна.
На някоя от вас случвало ли и се е нещо подобно?

Това е абсолютно нормално. Докторите правят важните неща и времето им е разчетено. Те са дотам. На въпроси и разяснения отговарят сестрите или съм получавала писмени инструкции.
Успех! 🍀Стискам палци✊🙏
Моят доктор пък стоя и не си тръгна преди да ме попита имам ли въпроси,преди това получих списък с инструкции,каза ми,че е сигурен,че ще забременея и след трансфера мина отново да ме провери и чак тогава си тръгна. Аз съм много доволна от отношението му и никога не съм се чувствала претупана,но си е субективно естествено. Успех на всички!❤

# 572
  • Мнения: 52
Съгласна съм със сникърс. При мен след трансфера думите на доктор Тургут бяха - днес до края на деня лежиш и ставаш само до тоалетна и за кринон гела и от утре вече  си водиш нормален начин на живот. Всичко останало си пишеше на листа, който дават след трансфер. Естествено ме пита за въпроси, но на мен ми беше Н-ти подред и нямах.
Успех и дано видиш положителния тест!

# 573
  • Мнения: 2 673
Здравейте, и аз се включвам в темата😊
Моят док е Карликая, мнението ми за него е много добро, но след трансфера, който беше на 03.05. той не ми каза абсолютно нищо. Първи трансфер ми е, не знам дали е нормално, но сестрата ми обясни какво да правя и какво не, а док дойде около 30 Мин след трансфера, каза успех и тръгна.
На някоя от вас случвало ли и се е нещо подобно?

То де факто, затова идва накрая док.,
за да те види и да си зададеш въпросите, които имаш.
Сестрата дава инструкциите и разяснява,
но също и док., ако го попиташ.
Мен ме питаха дали имам въпроси,
поговорихме и тръгна.
По време на трансфера също говорихме за ембрионите,
но то е и според случая, зависи за какво се касае
и какво има да каже.
Отговаря на въпроси и на момента,
и в последствие, ако имаш такива.
Може и директно да му пишеш.
Късмет! Heart

# 574
  • Мнения: 18
Здравейте, и аз се включвам в темата😊
Моят док е Карликая, мнението ми за него е много добро, но след трансфера, който беше на 03.05. той не ми каза абсолютно нищо. Първи трансфер ми е, не знам дали е нормално, но сестрата ми обясни какво да правя и какво не, а док дойде около 30 Мин след трансфера, каза успех и тръгна.
На някоя от вас случвало ли и се е нещо подобно?

То де факто, затова идва накрая док.,
за да те види и да си зададеш въпросите, които имаш.
Сестрата дава инструкциите и разяснява,
но също и док., ако го попиташ.
Мен ме питаха дали имам въпроси,
поговорихме и тръгна.
По време на трансфера също говорихме за ембрионите,
но то е и според случая, зависи за какво се касае
и какво има да каже.
Отговаря на въпроси и на момента,
и в последствие, ако имаш такива.
Може и директно да му пишеш.
Късмет! Heart

Благодаря ❤
Не ми каза нито дума по време на трансфера, само “успех” след това и после в стаята пак същото😁
Не знаех, че може да си комуникирам директно с него, това ще ми бъде много полезно, благодаря😊

# 575
  • Мнения: 2 673
Моля, Happy89! Heart
Не се тревожи! По принцип по време на трансфер
няма какво да се доуточнява.
Предполагам, че сте говорили предварително
с ембриолозите и те са ти обяснили всичко.
Просто при мен положението е тежко,
под въпрос беше дали ще трансферират и двата ембриона.
Наблюдаваха ги непосредствено, преди да ги върнат,
и ембриолозите, и док., в крайна сметка,
док. каза, че ще ги върнат, защото са добре.
Та съдейки от моя опит, при теб всичко е било
наред, надявам се, затова е нямало какво да ти кажат.
При мен винаги е имало дълги събеседвания
заради тежкото ми положение. Blush
Успех! Стискам ти силно палци! Heart
Можеш да му пишеш на имейл.
Скрит текст:

# 576
  • Мнения: 18
Моля, Happy89! Heart
Не се тревожи! По принцип по време на трансфер
няма какво да се доуточнява.
Предполагам, че сте говорили предварително
с ембриолозите и те са ти обяснили всичко.
Просто при мен положението е тежко,
под въпрос беше дали ще трансферират и двата ембриона.
Наблюдаваха ги непосредствено, преди да ги върнат,
и ембриолозите, и док., в крайна сметка,
док. каза, че ще ги върнат, защото са добре.
Та съдейки от моя опит, при теб всичко е било
наред, надявам се, затова е нямало какво да ти кажат.
При мен винаги е имало дълги събеседвания
заради тежкото ми положение. Blush
Успех! Стискам ти силно палци! Heart
Можеш да му пишеш на имейл.
Скрит текст:


Сега като го казваш така си изглежда съвсем нормално. Да, ние сме с мъжки фактор.
Успех и на теб, дано всичко се развие положително !🍀❤🤗

# 577
  • Мнения: 5 386
Здравейте момичета,
Сигурно въпросът е бил задаван и преди, но не го намерих в първите страници на темата. Колко време ориентировъчно се чака за първичен преглед в клиниката?
Скоро ставам на 32г. и пробваме от 9 месеца. За някои това е смешен период, но аз имам други съпътстващи проблеми и искам да действаме докато още резултатите за яйчников резерв са в норма.
Чакам си прегледа с моя гинеколог, за да обсъдим какво правим от тук нататъка след като бебо не става по естествен начин, но ако се стигне до Ин-витро мисля директно да се насоча към Турция. Така и така ще се самофинансираме в началото, а сякаш отзивите за клиниките там са по-добри.


# 578
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,
Сигурно въпросът е бил задаван и преди, но не го намерих в първите страници на темата. Колко време ориентировъчно се чака за първичен преглед в клиниката?
Скоро ставам на 32г. и пробваме от 9 месеца. За някои това е смешен период, но аз имам други съпътстващи проблеми и искам да действаме докато още резултатите за яйчников резерв са в норма.
Чакам си прегледа с моя гинеколог, за да обсъдим какво правим от тук нататъка след като бебо не става по естествен начин, но ако се стигне до Ин-витро мисля директно да се насоча към Турция. Така и така ще се самофинансираме в началото, а сякаш отзивите за клиниките там са по-добри.




Здравей, при нас беше за след около месец. 😊

# 579
  • Мнения: 75
Здравейте, и аз се включвам в темата😊
Моят док е Карликая, мнението ми за него е много добро, но след трансфера, който беше на 03.05. той не ми каза абсолютно нищо. Първи трансфер ми е, не знам дали е нормално, но сестрата ми обясни какво да правя и какво не, а док дойде около 30 Мин след трансфера, каза успех и тръгна.
На някоя от вас случвало ли и се е нещо подобно?

По време на моята стимулация докторът беше много вглъбен и доста обран, но винаги съм имала възможност да му задавам въпроси. Такива не му отправих, защото бях изчела всичко възможно за ин витрото като процедура (а ми беше и втора такава). Вече всичко зависеше от неговия проф.опит, от ембриолозите и донякъде Божа работа и късмет.
По време на трансфера ми обясни за качеството на ембрионите и колко ще ми сложат ( това вече го бях научила от самите ембриолози по-рано). След трансфера дойде в стаята, ръкува се със съпругът ми и ни поздрави. Каза, че всичко е минало много добре, дори по-добре от първоначалните му очаквания. Че очаква бременност, но и че не е Господ и има неща, които не зависят от него. С две думи всички са си свършили работата безкомпромисно!
От самият др.Карликая съм много впечатлена. Изключителен професионалист, с невероятна харизма и в същото време много скромен и земен човек. Прям и откровен. Наистина хубав човек!
Бъди спокойна, защото това е важно и успех!

# 580
  • Мнения: X
Здравейте момичета, след неуспех в БГ се насочвам към Карлъкая. Другата седмица съм на консултация при него, въпросът ми е следният - има ли момичета които стоят без мъжете си в Турция по време на стимулациите и другото което ме вълнува ако има сами момичета дали практикувате комбинирането на 1 -2-3 жени с цел наемането на общ апартамент за по -изгодно?
Също опитните ако могат да споделят как е по-изгодно разплащането/не в клиниката / по пазарите и моловете - с лири, евра, долари. За карта вече проверих при плащане през ПОС ми е безплатно.
Благодаря предварително на всички отзовали се с отговори и успех на всички !
Добре сте се насочили към същата клиника с лека промяна  Wink.

# 581
  • Мнения: 53
Здравейте, от няколко седмици не успях да пиша. Стимулацията ми приключи успешно. Взеха ми 15 яйцеклетки, от които 13 се оплодиха и на 3ти ден замразиха 8 с хубаво качество. Сега ще правим хистероскопия и на следващия цикъл ще започнем подготовка за трансфер. Все още съм притеснена и ми е свито. До като не видя положителния резултат мисля няма да се успокоя. Успех момичета !

# 582
  • Мнения: 2 673
Rocket, зависи от графика на лекарите.
Обикновено бързо става. Мен ме бяха записали,
за когато исках. Успех! Heart
Violette S, pretyyyyyyy, късмет! Flowers Four Leaf Clover
Стискам ви силно палци! Heart
За момичетата, които се интересуваха от посещението на д-р Карликая в София,
а и за тези, които още не са разбрали и имат интерес,
ще бъде събеседване на база изследвания.
Консултациите ще се проведат в рамките на 1 и 2 юни
в офиса на Турмед Сървисиз в София.
За записване и повече информация: sofia@turmed.bg - 0876 787869.
Много късмет желая на всички! Heartpulse

# 583
  • Мнения: X
Благодаря на всички отговорили ми Simple Smile . Пожелайте ми успех, на 18.05 ми е първата среща с Карликая, силно се надявам да се харесаме Simple Smile и да ме приеме за негова пациентка. Силно вярвам, че Турция е моя път към успешния финал. С добри ембриолози и всеотдайни доктори няма начин да няма начин!!

# 584
  • Мнения: 143
Здравейте, прочетох, че е възможно да се направи ЦС дори и уикенда. Трябва ли да има микробиология на влагалищен секрет?
Възможно ли е да се направи спермограма в събота? Някой знае ли колко струва тест за ДНК фрагментация?

Общи условия

Активация на акаунт