Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 6

  • 43 411
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 100
Здравейте, мога ли да ви попитам на кой ден правихте пункцията и на същия ден ли трябва да е половинката ви на линия? Благодаря.

# 631
  • Мнения: 171
Здравейте, мога ли да ви попитам на кой ден правихте пункцията и на същия ден ли трябва да е половинката ви на линия? Благодаря.

При всеки е различно, зависи как реагира на стимулацията и колко бързо фоликулите достигат необходимия размер.
При мен пункцията беше на 15-ти ден след старта на стимулация. Ще кажа само, че в БГ е била с няколко дни по-рано.
Да, половинката ви трябва да е с вас в деня на пункция. В момента, в който ви вземат за манипулацията, той отива да дава материал.

Успех! Hug

# 632
  • Мнения: 100
Много благодаря Simple Smile успех и за вас

# 633
  • Мнения: 171
Момичета, някой има ли информация защо в Турция изписват противозачатъчни?
Аз пих месеца преди старта на стимулация, сега след пункцията, като ми дойде, пак трябва да пия Ясмин.
Чудя се каква е целта?
Че след толкова лекарства, хич не ми се пият още хормони, поне да знам защо. А не се сетих да попитам доктора.

# 634
  • Мнения: 298
Преди стимулацията ги изписват, за да няма задържани фоликули и кисти, както и за да се оразмеряли фоликулите, защото не искат да работят с различни като размер фоликули.  За след пункция нямам представа каква е идеята, но определено е супер голяма гадост.

# 635
  • Мнения: 68
Момичета искам да ви попитам вие как се подготвихте за инвитро? Доктора изписа ли ви някакви лекарства или витамини? Защото на мен не. Виждам ,че  някои пият противозачатъчни, но аз имам малко миомно възелче и предполагам ,че заради  него не ми изписа такива, защото до колко знам нараства от тях. Но каза ,че не пречи по никакъв начин на забременяването. Аз съм с поликистозни яйчници и не знам дали трябва да се пие нещо за качеството на яйцеклетките?  Това ще ни бъде първи опит и нямам и генетични изследвания и тромбофилии, смятате ли ,че е нужно да се пуснат все пак, макар че не ми ги искат?

# 636
  • Мнения: 100
Здравей и при нас нямаше лекарства преди процедурата, имаме опит в България и тогава си спомням че доста противозачатъчни изпих точно за да няма задържан фоликул и за регулиране на цикъла. Истината е  че колкото по малко лекарства по-добре. Мен ме изненада, че не ми изписаха никакви витамини или хранителни добавки като се има предвид че организмът си е поставен под голямо натоварване. Някой приема ли нещо такова?

# 637
  • Мнения: 171
Здравей и при нас нямаше лекарства преди процедурата, имаме опит в България и тогава си спомням че доста противозачатъчни изпих точно за да няма задържан фоликул и за регулиране на цикъла. Истината е  че колкото по малко лекарства по-добре. Мен ме изненада, че не ми изписаха никакви витамини или хранителни добавки като се има предвид че организмът си е поставен под голямо натоварване. Някой приема ли нещо такова?

На мен ми изписаха турски витамини, като гледам състава, има много неща в тях, Омега 3, Вит Б12, Д и т.н.
Ама са с такава форма, че много трудно ги преглъщам. Пих ги месец и спрях.

# 638
  • Мнения: 100
Благодаря ти много.
Някой да е пил и фолиева киселина?

# 639
  • Мнения: 68
А колко време ти казаха да ги пиеш тези витамини?

Здравей и при нас нямаше лекарства преди процедурата, имаме опит в България и тогава си спомням че доста противозачатъчни изпих точно за да няма задържан фоликул и за регулиране на цикъла. Истината е  че колкото по малко лекарства по-добре. Мен ме изненада, че не ми изписаха никакви витамини или хранителни добавки като се има предвид че организмът си е поставен под голямо натоварване. Някой приема ли нещо такова?

На мен ми изписаха турски витамини, като гледам състава, има много неща в тях, Омега 3, Вит Б12, Д и т.н.
Ама са с такава форма, че много трудно ги преглъщам. Пих ги месец и спрях.

# 640
  • Мнения: 109
Момичета, някой има ли информация защо в Турция изписват противозачатъчни?
Аз пих месеца преди старта на стимулация, сега след пункцията, като ми дойде, пак трябва да пия Ясмин.
Чудя се каква е целта?
Че след толкова лекарства, хич не ми се пият още хормони, поне да знам защо. А не се сетих да попитам доктора.

Целта на противозачатъчните след стимулацията е да си починели яйчниците. На мен така ми обясниха като питах.

# 641
  • Мнения: 378
Може ли някой да ги разчете

# 642
  • Мнения: 79
Фолиевата киселина трябва да се пие постоянно  не трябва да се спира или най малко 3 месеца преди започване на процедура най добре в мета форма.Аз пия също така вит в12, витD, инозитол масло от крил,убиквинол( това е по усвояваната форма наQ10 ),вит Е, DHEA, понякога масло от вечерна иглика.Спирулина или хлорела също са добър вариант. Сутрин на гладно слагам под езика пчелно млечице.Въобще една шепа добавки но се надявам че ако не помогнат поне няма да навредят.След като започнах да ги приемам забелязвам че имам повече енергия а дали помагат за другото ще разбера скоро.

# 643
# 644
  • Мнения: 298
Фолиевата киселина трябва да се пие постоянно  не трябва да се спира или най малко 3 месеца преди започване на процедура най добре в мета форма.Аз пия също така вит в12, витD, инозитол масло от крил,убиквинол( това е по усвояваната форма наQ10 ),вит Е, DHEA, понякога масло от вечерна иглика.Спирулина или хлорела също са добър вариант. Сутрин на гладно слагам под езика пчелно млечице.Въобще една шепа добавки но се надявам че ако не помогнат поне няма да навредят.След като започнах да ги приемам забелязвам че имам повече енергия а дали помагат за другото ще разбера скоро.

Няма нужда да се пие фолиева киселина постоянно. Ако стойностите на фолата са на горна граница за какво? Все пак той може да се набавя  с разумно хранене, не е трудно. Тя има и странични ефекти, ако се вдигне много стойността . Хлорела и спирулина изобщо не са за препоръчване, особено за хора с автоимунни заболявания . Те не са водорасли, а цианобактерии, които предизвикват пропускливост на червата. Оттам следват много други бели.

Общи условия

Активация на акаунт