Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 6

  • 43 442
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 505
Момичета эа колко време иэлиэа реэултата от спермограмата в клиниката.

# 76
  • Мнения: 298
При нас излезе за около час. Не знам дали стандартно е така или понеже изненадващо се оказа, че ще правим инсеминация и трябваше да излезе резултатът и да се обработи материала за процедурата.

# 77
  • Мнения: 113
Честит празник момичета,нека света Богородица ни помага и ни донесе така желаната блага вест Heart

# 78
  • Мнения: 2 673
Jitoto, от сърце се радвам за теб, миличка! Sparkling Heart
Щастлива съм, че съм помогнала на някого, без да подозирам!
Стискам силно палци за успешен финал! Hug
Благодаря ти много за подкрепата! Flowers Hibiscus
Силни прегръдки и целувки от мен! Heart
А що се отнася до първоначалното заключение на док.,
той е болезнено откровен, казва това, което вижда,
няма как да ни каже нещо друго или това, което на нас ни се иска.
За да чуем нещо различно от действителността, трябва да ни излъже.
Аз също не съм от хората, които задават много въпроси,
не съм привърженик и на многото изследвания, не мисля,
че те са разковничето към успеха.
А по въпроса за отделеното време - когато не е много ангажиран,
отделя максимално време, ако няма, може да изчакате и ще ви приеме отново,
ако искате лично да говорите с него. На мен ми е отделял достатъчно
време в нужните моменти. Даже когато си мислех, че вече ще ми каже,
че няма смисъл да продължаваме, той ми отдели много време, за да ме подкрепи,
въпреки че в неговия кабинет го чакаха за преглед, дори тръгна и се върна,
за да попита дали имам и други въпроси. Нито веднъж не е неглижирал
случая ми или да ме отпише, защото шансът е нищожен.
Напротив, по едно време аз вече се примирих, че няма смисъл
да чакам за още 1 стимулация. Казвах на мъжа ми, че се надявам
докторът да ми каже, че няма смисъл, за да се откажа,
че аз съм твърдоглава и мазохист, сама няма да се откажа,
обаче док. всеки път ме окуражаваше, на мен ми омръзна сама от себе си
и се притеснявах, че му губя времето, обаче на него не му омръзна. Blush
При мен не е имало случай координаторка да се сърди,
ако говоря с док. на английски, понякога съм влизала, без да чакам координаторки.
И както ~Bell~ е казала вече, в никакъв случай докторът не ни претупва,
колкото и малко време да е имал възможност да ни отдели.
Док. по принцип е сдържан, но е много сърдечен, всеотдаен и скромен,
не говори много, но върши много!
Аз такива хора харесвам, не обичам майстори на дългия разказ!
С времето оставах все по-приятно изненадана от отговорното му отношение.
~Bell~, късмет! Стискам ти силно палци! Sparkling Heart Flowers Four Leaf Clover
Бубанка, при нас излезе на другия ден,
но това беше много отдавна, през 2017 г.
Сега може по-бързо да става.
Много късмет ти желая, миличка! Sparkling Heart Flowers Four Leaf Clover

# 79
  • Мнения: X
Честит празник момичета,нека света Богородица ни помага и ни донесе така желаната блага вест Heart

Честит празник на теб и всички момичета от форума:heart:

# 80
  • Мнения: 392
Честито Благовещение  момичета! Желая на вяка от нас рано или къно да чуе Благата вест и да гушне в прегръдките си малките бебенца които така желаем! 👼🙏❤

# 81
  • София
  • Мнения: 690
Момичета эа колко време иэлиэа реэултата от спермограмата в клиниката.
При нас бяха 2-3 дни. Писах на Хафизе  и тя ми я прати по вайбър, но е на труски език и реално на следващото посещение я коментирахме с доктора.

# 82
  • Мнения: 52
Честит празник момичета, нека и ние чуем благата вест, от все сърце го желая на всяка една от нас! Честито snikurs и на всички бременни мамчета! Успешен и спокоен финал!

# 83
  • Мнения: 298
Момичета, в начало на процедура (примерно на 1-2 ден) какви изследвания е добре да се пуснат (освен ФСХ)? ТСХ ще го направя преди това, както и щитовидни антитела. Знам, че докторът вероятно няма да ги назначи, пък аз съм любопитна и бих ги направила.

# 84
  • София
  • Мнения: 690
Момичета, в начало на процедура (примерно на 1-2 ден) какви изследвания е добре да се пуснат (освен ФСХ)? ТСХ ще го направя преди това, както и щитовидни антитела. Знам, че докторът вероятно няма да ги назначи, пък аз съм любопитна и бих ги направила.
Ако говориш за стимулация мисля, че FSH, LH и Estradiol.

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 23:33 от Matta

# 85
  • Мнения: 2 999
И двете стимулации при него - нищо не съм пускала. Доверих се на преценката му.
Нищо не пусках и при подготовката за трансфер. Той ми пусна. Имах задържан фоликул, който се спука буквално 5 дена преди да мидойде истинският цикъл. И той за това също беше прав. Тук бях на преглед и едно от нашите светила в репродукцията  каза да не правя трансфер, че нямало да стане. Да, ама Не. Пътувахме още на първи ден от зацапване и тогава Карликая пусна хормони, за да е сигурен.
С две думи, ако има съмнения пуска хормони, иначе Не.

# 86
  • Мнения: 298
И двете стимулации при него - нищо не съм пускала. Доверих се на преценката му.
Нищо не пусках и при подготовката за трансфер. Той ми пусна. Имах задържан фоликул, който се спука буквално 5 дена преди да мидойде истинският цикъл. И той за това също беше прав. Тук бях на преглед и едно от нашите светила в репродукцията  каза да не правя трансфер, че нямало да стане. Да, ама Не. Пътувахме още на първи ден от зацапване и тогава Карликая пусна хормони, за да е сигурен.
С две думи, ако има съмнения пуска хормони, иначе Не.

Впечатлих се, че не ти е дал противозачатъчни превантивно...Или не си правила ЗЕТ?

Другото, което се чудя е, ако се пуснат ФСХ, Е2, ЛХ на първи ден, дали биха били информативни? На втори ще съм там, та няма как...

# 87
  • Мнения: X
Аз лично преди неуспешената си стимулация, която описах по-горе си пуснах естрадиол и фсх на 1 ден, естрадиол 17.3 /фоликул. фаза 12-166/,и фсх 7.9.Показах ги на доктора, той ги хареса, и какво от това, лош отговор на стимулацията. Преди успешната стимулация не съм пускала нищо, нито пък той, и си имах еднакво нарастващи фоликули, както си трябва.. На мен не ми изписва противозачатъчни вече, защото в някои случаи след определена възраст прекалено успокояват яйчниците и бр. на фоликулите е по - малък, и той прецени че на мен вероятно така ми действат.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 09:53 от Анонимен

# 88
  • Мнения: 2 999
И двете стимулации при него - нищо не съм пускала. Доверих се на преценката му.
Нищо не пусках и при подготовката за трансфер. Той ми пусна. Имах задържан фоликул, който се спука буквално 5 дена преди да мидойде истинският цикъл. И той за това също беше прав. Тук бях на преглед и едно от нашите светила в репродукцията  каза да не правя трансфер, че нямало да стане. Да, ама Не. Пътувахме още на първи ден от зацапване и тогава Карликая пусна хормони, за да е сигурен.
С две думи, ако има съмнения пуска хормони, иначе Не.

Впечатлих се, че не ти е дал противозачатъчни превантивно...Или не си правила ЗЕТ?

Другото, което се чудя е, ако се пуснат ФСХ, Е2, ЛХ на първи ден, дали биха били информативни? На втори ще съм там, та няма как...

Взимах противозачатъчни, но на фона на тях имах задържан фоликул и половината време със зацапване.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 11:05 от DundyS

# 89
  • Мнения: 1 694
Някой да е правил зет на естествен цикъл в Бахчеджи?

Общи условия

Активация на акаунт