👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 3

  • 26 836
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 743
Ралица ми е Тихомиров о.О
По-гадна е 🤮

# 91
  • Мнения: 28 836
ЕЕЕЕЕ, нееее не мога да гледам вече, ми аз от сутринта си знаех че ще е Светльо!
Ралица е по долна и от Тихомиров, дори той не би плюл на собствения си отбор, Татяна също мрази Ралица! Мръсница!

# 92
  • Мнения: 5 450
Ставаме хора, които за 100 хиляди са готови през трупове да минат. Декларира го Ралица. Демонстрира го поведението, в което шефа ги замеря с храна и им крещи...

# 93
  • Мнения: 1 187
Е жалко  сладурче беше светлозар. Добряк. Колко е долна тая ралица,  че и тъпа , каква тъпа аргументация за избора си направи. Нямат достойснтво тези хора. 100000 че 100000..

# 94
  • София
  • Мнения: 7 942
Значи предлагам в следващия сезон да отпаднат номинациите. Аз в тоя сезон до сега май не видях да изгонят нито един номиниран.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Аз понеже гледам първия сезон, днес ми попадна серията със смесения магазин. Кой знае дали пак ще я играят, макар че няма да са толкова интересни колкото Гичка

# 96
  • Мнения: 28 836
Значи предлагам в следващия сезон да отпаднат номинациите. Аз в тоя сезон до сега май не видях да изгонят нито един номиниран.
Еми да, до сега никой номиниран не е изгонен.....ясно ми беше, че Черния Демон ще остане, ама вече се убедих, че наистина е и тъпа, как не измисли по умно оправдание, че предаде отбора си!?

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Толкова й е акъла - затова, Миме. Не знам Шеф как ще я изтърпи в ресторанта си, ако тя спечели.

# 98
  • Мнения: 14 837
Значи предлагам в следващия сезон да отпаднат номинациите. Аз в тоя сезон до сега май не видях да изгонят нито един номиниран.
Аз, честно започвам да се чудя дали изобщо ще има трети сезон. Като гледам каста тази година, имам чувството че едвам са събрали и тези. Като изключим Никола и Тихомиров другите са много зле.
Та не се знае догодина.

# 99
  • Мнения: 1 187
Аз на ангелов не мога да му простя че  не избра филип да спечели. Нищо чудно да спечели извънземното този сезон. Изобщо цялото предаване е ясно от първия ден.  Финала ще е тихомиров чилева никола. Аз до сега не бях видяла да е номиниран светозар а уш за 3ти път провалял...

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
А, смяна на менюто другата седмица

# 101
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз на ангелов не мога да му простя че  не избра филип да спечели. Нищо чудно да спечели извънземното този сезон. Изобщо цялото предаване е ясно от първия ден.  Финала ще е тихомиров чилева никола. Аз до сега не бях видяла да е номиниран светозар а уш за 3ти път провалял...

3 пъти го изгониха от кухнята. Никой не е казал, че е бил номиниран три пъти.

# 102
  • Мнения: 14 837
А, смяна на менюто другата седмица
Те щото нали това го научиха до съвършенство.

# 103
  • Мнения: 1 187
Аз на ангелов не мога да му простя че  не избра филип да спечели. Нищо чудно да спечели извънземното този сезон. Изобщо цялото предаване е ясно от първия ден.  Финала ще е тихомиров чилева никола. Аз до сега не бях видяла да е номиниран светозар а уш за 3ти път провалял...

3 пъти го изгониха от кухнята. Никой не е казал, че е бил номиниран три пъти.

 Имах предвид  номиниран като " чакам двама номинирани" щом са го гонили би трябвало да е бил  от тях а не се сещаю да съм го виждала прав отпред

# 104
  • Мнения: 28 836
Аз на ангелов не мога да му простя че  не избра филип да спечели. Нищо чудно да спечели извънземното този сезон. Изобщо цялото предаване е ясно от първия ден.  Финала ще е тихомиров чилева никола. Аз до сега не бях видяла да е номиниран светозар а уш за 3ти път провалял...
И аз не мога да му простя за Филката, а ако и сега избере Черния Демон...край....ще се откажа и от него и няма да съм му фенка.....знам трудно ще го преживее hahaha hahaha hahaha
Светла също е готина, тиха е, но си следи ястията, добре се справя и е почтена! Татяна и тя, възръстта ѝ не позволява да се прави на палячо! Варта, бухтичката ми е слабост, а  Видяхте ли тая вечер Пецката, какви рулца извъртя! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт