Мами в Италия 11

  • 15 023
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Гери ,сртахотно е жилището.Честито.Кога смятате да сте нанесени?

  .. трябваше да сме нанесени..първо април.. Twisted Evil..после юни.. Twisted Evil Twisted Evil..сега септември се надявам да е краен срок!
Браво на Флори!И аз в последно време предпочитам да пътувам някъде на рождения си ден или да го прекарам навън,отколкото да получавам подарък!  Peace  

Кала и аз мислех за дивана..първо ми се искаше да е нещо бежево или панна...но и аз се притеснявам,че с кухнята са заедно и много ще се цапа!  Peace

Лени ще взема и аз да постна в Дом и семейство да видим акъли оттам.. Peace

feiam чувала съм добри неща за някой хомеопатични продукти..специално при настинки и грипове..за друго не знам..макар,че трябва да се поинтересувам за моите болежки..

# 16
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз съм фен на антибиотиците и на разни такива лекарственни средства като гранофурин....аналгин хинин,амидофени и т.н.
Нещо тези новите от типа на успени и разни такива на мен изобщо не ми действат,да не говорим за ефералгани и тем подобни...
Като ме боли глава веднага пия един кофергамин и съм  ok,а разни аулини и сродни ги пие само Флори.Тук обикновенно като се наложи вземам Zimox и общо взето се лекувам сама идеално в редките случаи логато се разболея.Най-често разни грипове през зимата.Ние в нашето семейство не сме привърженици на това да се изчаква преди да почнеш антибиотика.Има ли ги първите симптоми на грип веднага се атакуват с хапове.

ох, аз пък въобЩе не пия лекарства, аспирин ако умирам Confused и това е. Интересувам се сега заради малката ми Щерка...миналата година яслата и разгони фамилията и ме накара да се замисля за някакви по_безобидни от антибиотиците методи... Щото искаха да ми я сложат на постоянен разреден антибиотик #2gunfire
Направих и от декември до март хомеопати4но ле4ение и дали от него, дали слу4айно приклЮ4ихме с болестите (е, в4ера се оказахме с отит, демек, пак антибиотик, ама веднъж на 6 месеца е поносимо).
НиЩо особено, само лЮбопитство е моето, Щото идеята ми харесва, ама като се за4ета, имам 4увството 4е тия хора са сектанти... а ти би трябвало то4но обратното да е newsm78

# 17
  • Мнения: 2 427
Феям,тези хомеопатичните лекарства са ми голяма мъгла,много са препоръчвани,щото видиш ли не вредяли.Обаче аз мисля че и толокова помагат.Една моя позната лекуваше детето с с хомеопатични средства именно щото се разболявало в градината а беше спряла антибиотика щото му вредял.Само че хлапето се мъкна с температури и сополи зяла година и све си беше такова болнаво,така че не знам.
Аз на моето дете бих давала също антибиотици и не бих търсила разни алтернативи,защото колкото по -бързо му мине ,толкова по добре.Нали знаеш че някой път наи банални настинки се превръщат в пневмонии ако не са лекувани навреме и както трябва..
А и много малко лекари са наясно как точно трябва да се пиемат хомеопатичните средства,по колко и какво точно.Поне ако си решила да се лекувате по този начин потърси съвета на хомеопат ,а не на нормални лекари ,предписващи този тип лечение. Peace

# 18
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Феям,тези хомеопатичните лекарства са ми голяма мъгла,много са препоръчвани,щото видиш ли не вредяли.Обаче аз мисля че и толокова помагат.Една моя позната лекуваше детето с с хомеопатични средства именно щото се разболявало в градината а беше спряла антибиотика щото му вредял.Само че хлапето се мъкна с температури и сополи зяла година и све си беше такова болнаво,така че не знам.
Аз на моето дете бих давала също антибиотици и не бих търсила разни алтернативи,защото колкото по -бързо му мине ,толкова по добре.Нали знаеш че някой път наи банални настинки се превръщат в пневмонии ако не са лекувани навреме и както трябва..
А и много малко лекари са наясно как точно трябва да се пиемат хомеопатичните средства,по колко и какво точно.Поне ако си решила да се лекувате по този начин потърси съвета на хомеопат ,а не на нормални лекари ,предписващи този тип лечение. Peace


а, виж, аз където трябва антибиотик, не се церемоня изобЩо, въпросът е ако може да се предпази 4рез хомеопатията, превентивно, имам предвид. Пак ти казвам, тая зима я изкара бомба бебката, един ден ясла не е изпуснала. А ина4е педиатърката ми е и хомеопатка, но тя съЩо за отит дава антибиотик, а не хомеопатия. За това ми беШе странно да 4ета 4е в бг хомеопатите са абсолЮтни противници на алопати4ната медицина.

пс. освен това твърдят и 4е можели много да навредят при неправилен прием, неправилно избрано лекарство, разни ми ти там антидотирания и пр. да се изплаШи 4овек #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 427
А какво и имаше на дъщеричката ти?
Според мен проблема е в днешните антибиотици нещо са доста лайт и на вирусите изобщо не им пука от тях.
Естественно има и разни хипохондрици или разни пристрастени от рода на баба ми(нейната пенсия половината отива за аналгин),които пият лекарства за щяло и нещяло...и това никак не е добре.
А момичета,исках да ви питам как мина вашето сватбено пътешествие и къде бяхте на меден месец?

# 20
  • Мнения: 5 475
Аз да се включа за сватбеното пътешествие- ние бяхме с Коста Крочере на обиколка из Средиземно море ,Гърция Гръцките острови и Хърватско!
  Супер беше и като обслужване ,и като организация съм много доволна! Peace
Все едно си в подвижен хотел 4 звезди!
Само не улучихме много добро време..беше хладничко ,но и става дума за октомври!

# 21
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
А какво и имаше на дъщеричката ти?
Според мен проблема е в днешните антибиотици нещо са доста лайт и на вирусите изобщо не им пука от тях.
Естественно има и разни хипохондрици или разни пристрастени от рода на баба ми(нейната пенсия половината отива за аналгин),които пият лекарства за щяло и нещяло...и това никак не е добре.
А момичета,исках да ви питам как мина вашето сватбено пътешествие и къде бяхте на меден месец?

ниЩо особено...само 3 отита един след друг Sick

сватбено пътеШествие, ако така може да се наре4е, в дале4ната 1989г. на ДЮни с цяла тайфа българи и италианци. първа ноЩ от сватбеното в едно легло с младоженеца и кума (Щото по онова време в България ставаха и бая Шеги4ки с резервациите) Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 427
Един колега на майка ми е женен за някаква хомеопатка Grinning.Той е доста добър лекар,но както казва самия той"Жена му нищо не разбирала от хомеопатия"-всичко е доста относително...нали знаеш.
А иначе да го ползваш като превентивно средство не знам,що ще го тъпчеш детèто с лекарства пък било то и хомеопатични ,еи така напразно?
По добре го калявай отколкото да го тъпчеш с излишни неща.

# 23
  • Мнения: 5 475
първа ноЩ от сватбеното в едно легло с младоженеца и кума (Щото по онова време в България ставаха и бая Шеги4ки с резервациите) Mr. Green

 Laughing това ми хареса..нищо де,то за разнообразие,че после цял живот само с мъжа ти в леглото!  Wink
 Hug

# 24
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Един колега на майка ми е женен за някаква хомеопатка Grinning.Той е доста добър лекар,но както казва самия той"Жена му нищо не разбирала от хомеопатия"-всичко е доста относително...нали знаеш.
А иначе да го ползваш като превентивно средство не знам,що ще го тъпчеш детèто с лекарства пък било то и хомеопатични ,еи така напразно?
По добре го калявай отколкото да го тъпчеш с излишни неща.

детето си е здраво, до яслата не е имало проблеми. Но явно уШите са и слабо място, а и оЩе не се е нау4ила да си духа носа Sick , та така...

# 25
  • Мнения: 5 475
Хайде момичета вдигам гълъбите...че сме на сладолед с Миленка.. Peace
лек ден !  Hug

  bouquet

# 26
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Laughing това ми хареса..нищо де,то за разнообразие,че после цял живот само с мъжа ти в леглото!  Wink
 Hug

аре са, аз съм оптимист 4овек, дай да не слагаме лимити на провиденцата Twisted Evil Twisted Evil

(ШЕГУВАМ СЕ)

ама не много

# 27
  • Мнения: 2 427
Боже какво щастие ,не с един а цели двама!  Peace
Аз моята първа брачна нощ от втория брак с Фло я проспах....
Бях си купила разно интересно интимо от волфорд мислех да го шашкам,а се прибрахме като трупове от фестата.

# 28
  • Мнения: 2 427
Да хапнете един и заради мен!:)

# 29
  • Мнения: 6 167
е ся си ги представям как хапват сладоледеца и ни обсъждат  Party

Общи условия

Активация на акаунт