Тест за бременност следобед?!

  • 2 799
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Здравейте не знам дали пиша на точното място..Но на 5-ти март с моя съпруг правихме секс и той се изпразни в мен на 22 дена ми е цикала а всеки месец е редовен на същия или на предишния ден ми идва #никога (по късно) дори и ден!
Да оточня - майка съм на 8 месечно бебе и кърмачка. Днес сме 23 март а не ми е дошло нито имам предменструални болки. Купих си тест SHURECHEK и го направих в 5 часа следобед. А ми показа 1 черта. Тоест от любопитство не изчаках до сутринта. Възможно ли е тестът да не е отчел правилно следобедната урина и дали мога да повторя същия използван тест сутринта отново? Извинявам се предварително за някой неразположено правилно думи. Благодаря.

Последна редакция: сб, 23 мар 2019, 19:19 от Marin Bojidara Ivanovi

# 1
  • Мнения: 867
Здравейте не знам дали пиша на точното място..Но на 5-ти февруари с моя съпруг правихме секс и той се изпразни в мен на 22 дена ми е цикала а всеки месец е редовен на същия или на предишния ден ми идва #никога (по късно) дори и ден!
Да оточня - майка съм на 8 месечно бебе и кърмачка. Днес сме 23 март а не ми е дошло нито имам предменструални болки. Купих си тест SHURECHEK и го направих в 5 часа следобед. А ми показа 1 черта. Тоест от любопитство не изчаках до сутринта. Възможно ли е тестът да не е отчел правилно следобедната урина и дали мога да повторя същия използван тест сутринта отново? Извинявам се предварително за някой неразположено правилно думи. Благодаря.


От 5.02 до сега си нямала цикъл? Така ли да разбирам?

# 2
  • София
  • Мнения: 10 642
Как ги броиш колко дни е цикъла?
И какво имаш предвид под това, че ти идва на същия ден? Същия като какво? Нещо са ми объркани сметките

# 3
  • Мнения: 91
Ами момичета обърках се исках да кажа че на 5 март правихме секс 🙊
И никога не ми закъснява дори и с ден.
Цикала ми е 28 дни.

# 4
  • Мнения: 2 170
Възможно е да си бременна, въпреки че трябва да отчете. Аз имам момиченце на 7 месеца. На 10 имах подобен на твоя случай и съм бременна🙂.
Тестовете отчитат хубава втора черта при мен.

Не , не можеш да използваш вече препикания тест. Това е глупав въпрос. Все едно да питаш дали можеш да си използваш вече употребен презерватив отново, еми не е забранено , ама някак глупаво нали!

# 5
  • София
  • Мнения: 28 514
Вместо периодично да пускаш теми в стил "Бременна ли съм?", защо не се ограмотиш малко, вкл. и на тема "сексуална култура", за да научиш какво е това "безопасен секс и предпазни мерки"?

Сериозно ли питаш дали един и същи тест може да бъде използван повече от веднъж?!?

# 6
  • Мнения: 91
Благодаря за въпросите момичета.
И на всички вас който мислят, че е "невъзможно" моя приятелка правеше опити за бебе и използва тест 1 черта като стана бременна го използва пак разбирате и друг тест. А използвания отчете 2 черти 🤔 и на мен ми е странно.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 514
Благодаря за въпросите момичета.
И на всички вас който мислят, че е "невъзможно" моя приятелка правеше опити за бебе и използва тест 1 черта като стана бременна го използва пак разбирате и друг тест. А използвания отчете 2 черти 🤔 и на мен ми е странно.
Чакай сега, че нещо...
Твоята приятелка си е правила тест. Показал е една черта. След известно време го е използвала пак и тогава е показал 2 черти. Правилно ли те разбирам?

# 8
  • София
  • Мнения: 10 642
Е това няма как да стане!

# 9
  • Мнения: 91
Milenaka
Точно така. Незнам защо но отчете използван тест ЧХГ.

# 10
  • Мнения: 11 334
Е това няма как да стане!


Защо да няма? Реактива отново се е разтворил в урината и е отчел на лакмус - чертата за ЧХГ. Чертата, която отчита валидността на теста вече не може да бъде променена.
Да ползваш един и същи тест неколкократно е възможно и нормално ако ползвате един и същ презерватив няколко пъти. Така и така е мърлява работа!

До авторката - повтори с НВ тест сутринта.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 642
Е този реактив колко пъти се разтваря?
Как не сме се сетили да ползваме сухите тестове по няколко пъти 🤔
Ще вземем да заработим някое ДМС 🤣

# 12
  • Мнения: 22
Авторката направи си тест пак на сутринта ,а това с използвания тест беше доста интерестно да не бях хвърляла моя да беше останал за друг път . 😂🤣

# 13
  • Мнения: 91
Момичета сутринта ми дойде мц без болки много малко кръв не нормално и тъмно 🤔

# 14
  • Мнения: 2 170
Момичета сутринта ми дойде мц без болки много малко кръв не нормално и тъмно 🤔
Ами отиди на лекар. Ние нито имаме нужната квалификация да те диагностицираме , нито можем да кажем точно какво е.

Общи условия

Активация на акаунт