детски сухар?

  • 4 053
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
Аз взимам на Goldis /Гръцки са/ Peace

# 16
  • Мнения: 952
А не е ли малко рано на бебчо за попара? гледам на лентичката пише 5мес. Аз попара давах от 7-я месец заради глутена. Ако в детските няма глутен ок.. давай, но ако има може и да не бързаш толкова.Иначе аз правя попарата от гръцките сухари Елит

# 17
  • Мнения: 7 186
И аз съм виждала на Чичи бебе, но иначе правя попарата с обикновен, от гръцкия най- често.

# 18
  • Мнения: 155
А не е ли малко рано на бебчо за попара? гледам на лентичката пише 5мес. Аз попара давах от 7-я месец заради глутена. Ако в детските няма глутен ок.. давай, но ако има може и да не бързаш толкова.Иначе аз правя попарата от гръцките сухари Елит

Ми туу. newsm10

# 19
  • Мнения: 4 621
Използвам обикновени сухари Goldis. Досега не бях чувала, че има детски newsm78

# 20
  • Мнения: 1 178
Ако някой може да каже какво съдържа, на мен лично ще ми е интересно.


Съдържат глутен, аз ги дадох на 10 месеца, дали са по-добри не мога да направя сравнение, но на мен ми се струват доста сладки и както казах ще търся обикновенни сухари, които надявам се да имат по-малко захар.
А ето и състава:
Детски сухар - Милупа
Състав: пшеничено брашно, захар, краве масло, мая, натриумцарбонат, растителна мазнина, калциум фосфат, мляко на прах, сол, пшеничени (глутен) (не звучи добре, но незнам как се превежда wizenkleber  Thinking), emulgator(моноглицерид), витамин Б1.

Калорийно съдържание (на 100 гр.) 407 ккал; на 1 сухар 29ккал.
протеини (на 100гр) 11,3 г
въглехидрати 71,6г
мазнини 8,4 г
витамин Б1 0,7 мг
натрий 0,2 г
калций 380мг
фосфор 390мг

# 21
  • София
  • Мнения: 15 222
Благодаря!   bouquet

# 22
  • Мнения: 600
чак сега чета отговорите, мерси, че ме светнахте. излиза, че няма смисъл от детски сухар. глутен не съм въвла, ама нали така ще стане? и вече ни е време, т.е. не е проблем. а всеки ден ли да й давам попара, или в началото през ден newsm78 не ми стана ясно, нещо много нови неща вкарахме този месец - кисели, пресен плод, каша(с нея закъснях, виновна съм0. та се чудя не му ли идва много на детето...

# 23
  • София
  • Мнения: 7 044
Щом си въвела толкова много нови неща според мен е по-добре да изчакаш, а специално за глутена мисля, че не ви е време, рано ви е. Аз въведох попарата около 9 месец, заради сиренето. Ако си решила да започнеш сега с попарката давай си през ден, хайде да ви е сладко.

Общи условия

Активация на акаунт