Женски приказки за мъжките ръце – спечелете крем за мъже OXYGEN от Стар Нейлз!

  • 6 977
  • 195
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 29 871
Предполагам, че щом кожата му стане суха. Не го следя дали използва крем. Всекидневно се грижи за кожата си след бръснене.

# 61
  • Мнения: 1 761
Моята половинка ползва крем за лице само през зимата.

# 62
  • София
  • Мнения: 20 206
Съпругът ми използва нередовно крем за лице и редовно крем за ръце.

# 63
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Мъжът ползва ежедневно крем за лице и редовно, особено през зимата, крем за ръце.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 909
Всеки божи ден се маже с кремове и лосиони, поради естеството му на работа кожата му е суха, добре ще му се отрази този, който е и за тяло

# 65
  • Мнения: 485
Съпругът ми използва крем за лице само след бръснене. За ръце рядко, обикновено зимата, когато му се напукват.

# 66
  • Мнения: 1 973
Моят мъж ползва лосиони за след бръснене за чувствителна кожа, защото кожата му е много нежна. Понякога се налага да ползва и крем след това за успокояване и омекотяване на кожата. Тогава пита мен, кой от моите кремове да използва. Grinning

# 67
  • Мнения: 644
Не използва много, често трябва да го подбутвам в тази насока, но зимата се сеща от време на време

# 68
  • Мнения: 39
Не използва крем за ръце, понякога само за лице, след баня

# 69
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Моят мъж е от по суетните и полага доста грижа както за лицето си, така и за тялото.

# 70
  • Мнения: X
Мъжете ми не си купуват специален крем- ползват моята козметика за ръце, но си мисля че този крем е добра идея.

# 71
  • Мнения: 1 138
Мъжът ми използва доста често крем, но или моят или този на бебето. Ще се радвам да си има собствен крем 😀

# 72
  • Мнения: 4 215
И аз в групата с нежните мъже. И мъжа ми и синовете са с много бели и чувствителни кожи. Вечно са подсечени, претрити, изгорели, раздразнени... Доста често се налага да купуваме и да ползват медицинска козметика.

# 73
  • Мнения: 2 485
Моят мъж използва крем за ръцете си, защото имат нужда от наистина дълбоко подхранване и овлажняване.

# 74
  • Мнения: 256
Използва кремче за ръце,когато кожата се втвърди от студа.

Общи условия

Активация на акаунт