Женени от пръв поглед < II сезон > тема 5 /25.03 - 31.03/

  • 49 495
  • 1 264
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 2 177
Къде пише, че Таня се отказва?

# 1 231
  • Мнения: 9 141
Ако е за шоу и рейтинг пак има по-добри възможности от тези.
Това си е подигравка за мен и с участниците, и със зрителите.
Нима няма някой по-деен млад мъж, с различни интереси, с чувство за хумор и с желание за силни усещания да участва в такова предаване. Не всеки записал се си мисли, че те ще му изберат и изпишат по каталог половинката. Това е абсурдно. Винаги има няколко варианта и дори да ти допадне визуално да не е твоя човек. Да не ти допада, но после да те привлече. И на мен второто ми се е случвало в живота. Пак щяха да имат шоу и рейтинг, дори повече, а и желаещи за следващо предаване щяха да привлекат (съответно и избор по-голям) Мъжете са по-непокисти от жените. Те могат и за емоцията, за тръпката да се запишат, пък ако нещо стане още по-добре. Жените също има доста симпатични, успели, весели и отворени жени, които потънали в работа не срещат подходящия човек. Също и авантюрата е плюс, неизвестното, много неща има да те привлекат да участваш, стига да не робуваш на хорското мнение. Така че номера за рейтинг при мен не се връзва. Това е некадърност на психолозите и там всички, които са свързани с подбора. Мен лично ми е обидно,да принизяват зрителския интерес толкова. На нас ни е интересно, защото са хора с различни съдби и няма такива предавания. Но още един сезон така подбрани хора, по-добре да не си харчат парите изобщо продуцентите.

# 1 232
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Не разбирате вие дълбокия замисъл на спецовете. А именно, че ако вие не можете да си намерите подходяща половинка....то чуждите хора ли ще успеят?! hahaha

# 1 233
  • София
  • Мнения: 2 241
Ивана я изкарахте толкова красива, че и шестица от тотото, че започвам да се замислям дали не гледам друго реалити. На сватбата се държа естествено, весело, приятно и... дотам. От първия ден на медения месец се показва като изключително немърлива към външния си вид. С коафьори и гримьорни е лесно, но дори и на сватбата се беше престарала с кичозната рокля, а да не говорим какви други модели гледа преди да се спре на тази. Колкото и да е млада и симпатична една жена, не обръща ли внимание на елементарни неща като да не спи с дрехите, с които е била цял ден, почистване на грима преди лягане, поддръжка на косата не само във фризьорски салон, е една повлекана и толкова. Единствено оправдавам Ивана с младостта й, но за тези неща се мисли още преди 20, за да има ефект на 40. Това се възпитава при момичетата още от детска възраст с личния пример на майките.

# 1 234
  • Мнения: 20 187
Скрит текст:
Е, сега!
Ивана за мен не представлява интерес. Очевидно е, че и ти не си привлечена. Тя не е нашата шестица от тотото. Това е метафора за късмет и за нещо, което ако сам си го търсил и желал, е възможно да не ти се случи.

Мерал беше истински впечатлен от това, което мачмейкърите са му намерили за съпруга - 23-годишна, красива, нагласена, отворена, усмихната съпруга, която не му тропаше с крак и не го питаше каква ти е колата и къде си блял досега, че да нямаш луксозна кола! Ивана си го гушна, цунка (много пъти  Simple Smile )и танцува с него цяла вечер. Аз много харесах тяхната сватба и реакцията им, когато се запознаха.
Шестица от тотото!
Според моята преценка и предположения, без да съм сигурна, естествено, но досега Месал е бил с доста по-обикновени момичета (в неговите представи за обикновеност).

А какво ще се окаже по-нататък, не знам.
И няма да мога да отговарям на въпросите какво й е необикновеното на Ивана. Атрактивна е! Много момчета биха я харесали истински, гледайки музикалното й клипче с гащеризончето. Признавам, че с грим и прическа е много сладка. Именно това видя Мерал за първи път и очите му светнаха
[/spoiler]
По спомен, Мерал в началото каза, че е излизал с много богати и лъскави жени, дъщери на бивши соц величия.

# 1 235
  • София
  • Мнения: 15 485
Много ми е смешно,като оправдавате Ивана с младостта и.Днешното поколение по-тъпо и по-бавно развиващо ли се е от предишните?

Гледам из нета статия за развода на Никифор и Василена, ама май статията е изцяло преписвана от тук.

# 1 236
  • София
  • Мнения: 2 241
Не казвам, че има разлика в поколенията, а че когато човек е млад си мисли, че винаги ще е такъв и неглижира някои неща. За това казвам, че това се възпитава.

# 1 237
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Днешното поколение по-тъпо и по-бавно развиващо ли се е от предишните?
Една част, да не кажа голяма, направо е спряла да се развива.

# 1 238
  • Мнения: 15 264
Не разбирате вие дълбокия замисъл на спецовете. А именно, че ако вие не можете да си намерите подходяща половинка....то чуждите хора ли ще успеят?! hahaha
Има резон, но тук не става дума просто за някакви чужди хора, а за специалисти.
...професионален matchmaker, който от 8 години събира сродни души ...
... семеен консултант, клиничен психолог и автор на книги, който повече от 15 години помага на двойки да изграждат пълноценни връзки... 
... семеен консултант и клиничен психолог, магистър по Клинична и консултативна психология..

По скоро, веднъж изградили име в професията могат да правят каквото решат, стига да им се плаща добре. Глупаво е.

# 1 239
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Лафът "Като се знам какъв съм инженер - страх ме е да отида на лекар"...не е случаен Laughing

# 1 240
  • Мнения: 6 497
Даааам, специалистите.
Единият си сложил заглавие “гещалт терапевт“. Що за малоумие, в българско предаване е.

# 1 241
  • SF
  • Мнения: 21 319
Ивана я изкарахте толкова красива, че и шестица от тотото, че започвам да се замислям дали не гледам друго реалити. На сватбата се държа естествено, весело, приятно и... дотам. От първия ден на медения месец се показва като изключително немърлива към външния си вид. С коафьори и гримьорни е лесно, но дори и на сватбата се беше престарала с кичозната рокля, а да не говорим какви други модели гледа преди да се спре на тази. Колкото и да е млада и симпатична една жена, не обръща ли внимание на елементарни неща като да не спи с дрехите, с които е била цял ден, почистване на грима преди лягане, поддръжка на косата не само във фризьорски салон, е една повлекана и толкова. Единствено оправдавам Ивана с младостта й, но за тези неща се мисли още преди 20, за да има ефект на 40. Това се възпитава при момичетата още от детска възраст с личния пример на майките.

Младо хубаво момиче. Какво й е?
Освен това поясних - не е за мен тая шестица от тото!! За Мерал е!
И той е също толкова сресан и гримиран като нея. Да не е Енрике Иглесиас!!!
Ивана си му е ОК като външност. Пък даже и като поведение. Оценява жестовете му. Доволна е, че ги получава.
Нещата по-натам може и да се променят, но като първа среща, имаха най-очарователната и истинска сватба.
Много хубаво девойче си е Ивана. Дали е умна и на какво мирише, ми е много трудно да преценя. Не знам вие как се ориентирахте. Сигурно и вие сте спецове.
Тази, която за мен на външен вид не е чак толкова готина, е Василена.
Ама може би си падам по брюнетки, знам ли! Flutter

Ще се опитам да го кажа по-ясно, защото явно от първия път не съм успяла. Според мен, както вече написах, според моите усещания за нещата, а аз имам такива, извинете ме,  Simple Smile Ивана е подходяща като външност за Мерал. Той видимо беше доволен от това, което видя в залата за бракосъчетания. Той видимо хареса булката си. Той показа на приятелите си, че я харесва.
Не съм казала, че вие трябва да харесвате Ивана. Тя е жената за Мерал, не за вас.
Но пък, винаги може да я помразите малко. Ей така!

# 1 242
  • Мнения: 569
Вижте на какво попаднах, докато ровех в нета. Изобщо не очаквах връзките с телевизията да идват от систъра Grinning Това вече затвърждава съмненията ми, че тенденциозно се крият изцепките на мухльото!





# 1 243
  • Sofia
  • Мнения: 26 499
Не разбирам..какво общо има Виктория с Гергови?

# 1 244
  • Мнения: 569
Не разбирам..какво общо има Виктория с Гергови?
Систъра има връзка с Виктория. И двете са харесали поздравителна картичка за Викито, постната от Сис. А Викито, както сама е написала, е минала през няколко медии. И взима отношение по темата.

Общи условия

Активация на акаунт