КРУИЗИ /Тема 13/

  • 34 151
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 700
Аз бих дала 1200€ за РК.  Края на май и времето би трябвало да е прекрасно.

# 61
  • Мнения: 736
Това ако са промоции...здраве му кажи! И аз бих дала за балкон 1200е за Оазиса.

# 62
  • Мнения: 4 734
Момичета, как си организирате слизането във Барселона? Ние ще ходим за втори път и честно казано не знам какво да включа за разглеждане... Първия път взехме хоп он хоп оф от монумента на Колумб и посетихме Саграда Фамилия (от вън), каса Мила и Батийо, прощад Каталуния. Не стигна времето за парк Гуел... Сега освен него, не знам какво да видим и как да се предвижваме... Мисля да ползваме градски транспорт, корабните екскурзии за 4-ма излизат доста солено...Grinning
Площад Испания заслужава ли си?

# 63
  • Мнения: 1 054
Момичета, как си организирате слизането във Барселона? Ние ще ходим за втори път и честно казано не знам какво да включа за разглеждане... Първия път взехме хоп он хоп оф от монумента на Колумб и посетихме Саграда Фамилия (от вън), каса Мила и Батийо, прощад Каталуния. Не стигна времето за парк Гуел... Сега освен него, не знам какво да видим и как да се предвижваме... Мисля да ползваме градски транспорт, корабните екскурзии за 4-ма излизат доста солено...Grinning
Площад Испания заслужава ли си?
[/quoe]
да речем, че може да се качите с финкуляра до хълма монджуик от където се открива невероятна гледка към града и пристанището, ако пък сте фенове на футбола можете да посетите камп ноу, също интересно е да се разходите в парка на цитаделата, а защо не и места извън барселона-например манастира монсерат

# 64
  • Мнения: 4 734
domino25, aз тези забележителности ги гледам в нета обаче не ми е ясно как с транспорта ще ни стигне времето... А и сега сме с деца, т.е. по-бавни... Времето за Барселона е от 9:00 до 19:00 (т.е. поне до 18:00 трябва да сме на кораба)...
За парк Гуел колко време да предвидя? Някой ползвал ли е метрото, разбрах че спира близо до паметника Колумб, но дали минава пред повечето забележителности? Барселона е толкова пръсната.... Smile

# 65
  • Мнения: 1 054
domino25, aз тези забележителности ги гледам в нета обаче не ми е ясно как с транспорта ще ни стигне времето... А и сега сме с деца, т.е. по-бавни... Времето за Барселона е от 9:00 до 19:00 (т.е. поне до 18:00 трябва да сме на кораба)...
За парк Гуел колко време да предвидя? Някой ползвал ли е метрото, разбрах че спира близо до паметника Колумб, но дали минава пред повечето забележителности? Барселона е толкова пръсната.... Smile
аз ползвах биг бъса и ги обиколих поне отвън, парка гюел е голям но ние не сме влизали вътре защото нямаше билети в деня, само от горна страна го разгледахме, виж манастира си е отделна екскурзия. или нея или само Барселона

# 66
  • Мнения: 16 871
Монджуик е по-хубава дестинация от парка, според мен.
Освен това, монджуик е по- близо до пристанището.  Може да се разходите и надолу пеша, да минете през олимийското селце.
Тибидабо също е много красив и много си заслужава.
Тук, във форума, има тема за Барселона, аз се подготвих от там за самостоятелна програма и транспорт.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 700
Аз съм за Монтджуик. Паркът Гюел е по- далече и трябва задължително да купиш билети предварително, ако все пак решите да отидете до там.
Щом сте с деца, аквариума е близо (ако сте били във Валенсия, няма да ви впечатли, иначе е хубав), за музея на илюзиите също мисля, че ще ви стигне времето.

# 68
  • Мнения: 943
Барса не е град за разглеждане от круиз С круиза лежерна разходка, кафене, хапване и пийване Просто кеф, а не препускане

# 69
  • София
  • Мнения: 1 713
Здравейте, аз се включвам да следя за някой готин круиз по европейските ривиери за лятото Simple Smile

# 70
  • Варна
  • Мнения: 48
Здравейте,
бърз и евтин начин да се добера до Кил. Хамбург ли използвате или може и някое друго летище? Хамбург на отиване не ми пасва, 4 нощувки са ми много на фона на дългия круиз. На връщане може би оттам с Раян. Благодаря ви предварително за отделеното време!

# 71
  • Мнения: 16 871
Норвегиян круизи с нова политика Free at sea
https://contitrans-m.com/круиз-дайджест/norwegian-free-at-sea-cruising.html

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 854
Лунна пътека, с деца в Барселона препоръчвам или зоологическата , страхотна е, 2 пъти ходих в нея, или пък Музеят на науката Cosmo Caixa, разкошен е, с истинска амазонска гора, с всичките му там лиани, растителности и риби пирани и всякакви, с много опити, които ти да си правиш, подобно на нашето Музейко, на нас 4 часа ни бяха малко там, но си заслужава, лесно се стига с метрото. Виж темата за Барселона, аз от там гледах и много хубаво е обяснено. Взимате за метрото една карта Т10 и нямате ядове.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 3 938
някой да е попадал на хубав средиземноморски круиз за октомври ?

# 74
  • Мнения: 1 174
Мислим октомври да се качим за пръв път на круиз. Ще сме цялото семейство затова дестинацията ще е Европа. Все пак следим круизи с посещение на Мароко и Португалия.

Една лоша новина за Oasis if the Seas. https://www.express.co.uk/travel/cruise/1110756/cruise-2019-roya … he-seas-crane/amp

Общи условия

Активация на акаунт