Имало едно време в Чукурова | ВВ, Кьосем - исторически и костюмни драми №14

  • 23 474
  • 746
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 605
Привет! bouquet Благодаря за фрагмана. Така, както изглежда Йълмаз няма да е прочел писмото. Но дали то не е причина за сърдечния пристъп на Фекели? newsm78

# 316
  • Мнения: 28 084
Още веднъж фрагмана, но в забавен каданс

https://vk.com/video-82230597_456240386?list=09fe034629cf722b1f

Пипилота, или като е разбрал, че Йълмаз е купил частта на Дженго в партньорството с Демир.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 22:38 от LU4IQ

# 317
  • Мнения: 3 634
Благодаря за фрагмана!
Без него беше по-ясно. Grinning
Писмото го няма. Може да го е прочел Фекели. Това писмо в него ще има най-силен резонанс.
А Зюлейха май иска развод. Тя дали не припада на финала?
Дали не е имало вече разговор и с Хюнкяр чие е детето.
Братовчедът е много странен.

# 318
  • Мнения: 28 084
Зад братовчеда, край масата се вижда непозната жена, но само част от нея - с червена коса.

# 319
  • Мнения: 3 246
Момичета,
Много се размислих сега и аз...дано Фекели да оцелее. И аз си мисля, че той е получил пристъп, след като е прочел писмото, а може и да е разговарял с Хюнкяр. Може и за сътрудничеството да реагира така...дали Йълмаз го е пазел в тайна Thinking. И аз мисля, че Зюлейха припада, не вярвам Демир да я удря. Но не ми харесват думите му: "Дем: Если нужно я умру за тебя. Убью всех кто будет препятствовать этому! Всех! Если нет тебя, то для меня нет мира, нет жизни! Той пречупва любовта си само през неговите емоции...той не може без Зюлейха, без Зюлейха за него няма спокойствие, няма живот...за него...той..той. А Зюлейха, той въобще не мисли за нея, по никакъв начин. Важен е само той и какво той ще може или няма да може да преживее. И пак заявката за убиване - ще убие всеки, който му пречи. Това е много пагубно, болно чувство...изкривено. Не знам, но когато човек изпитва такава маниакална привързаност, това е патология. Демир я малтретира психически, за съжаление...и с думите си и с действията си.
Братовчедът е много мазен нещо...не ми харесва. Май ще се влюби в Зюлейха. Надявам се да не се задържи дълго, нали е гост актьорът.

# 320
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Момичета,
Много се размислих сега и аз...дано Фекели да оцелее. И аз си мисля, че той е получил пристъп, след като е прочел писмото, а може и да е разговарял с Хюнкяр. Може и за сътрудничеството да реагира така...дали Йълмаз го е пазел в тайна Thinking. И аз мисля, че Зюлейха припада, не вярвам Демир да я удря. Но не ми харесват думите му: "Дем: Если нужно я умру за тебя. Убью всех кто будет препятствовать этому! Всех! Если нет тебя, то для меня нет мира, нет жизни! Той пречупва любовта си само през неговите емоции...той не може без Зюлейха, без Зюлейха за него няма спокойствие, няма живот...за него...той..той. А Зюлейха, той въобще не мисли за нея, по никакъв начин. Важен е само той и какво той ще може или няма да може да преживее. И пак заявката за убиване - ще убие всеки, който му пречи. Това е много пагубно, болно чувство...изкривено. Не знам, но когато човек изпитва такава маниакална привързаност, това е патология. Демир я малтретира психически, за съжаление...и с думите си и с действията си.
Братовчедът е много мазен нещо...не ми харесва. Май ще се влюби в Зюлейха. Надявам се да не се задържи дълго, нали е гост актьорът.
И в мен остана подобно усещане на пръв поглед.
Дааааа има нещо мазно в него, не му е чиста работата.

# 321
  • Мнения: 3 634
Не знам дали това са родителите на детето, но мъжът прилича на Йълмаз.
(Само да не ме чуе Демир.) Sunglasses


 


Братовчедът, освен че е мазен, е и с интересна риза: ексцентрик.  Sunglasses
А жената зад него, дали не са изгонили Сехер?

# 322
  • Мнения: 3 246
Момичета, за коя жена говорите? Гледах, но нищо не видях ooooh!!!!

# 323
  • Мнения: 3 634
Дана, във фрагмана, когато се появява братовчедът, трябва да стопираш. Жената е край масата.
А иначе, Демир и Зюлейха са такова семейство. Той патологичен с любовта си към нея, тя - с нейната към Йълмаз.
Тя само дето не убива. Grinning

# 324
  • Мнения: 28 084
Ваня, зная само бабата и дядото на Йомер Mr. Green
Братовчедът освен за пари или имот, няма за какво друго да се е сетил за родАта.

Дана, отворИ фрагмана на забавения каданс и плъзгай с мишката - на 59 сек., докато братовчедът целува ръката на Зюлейха, жената с червената коса се вижда зад него, до масата. От моя фрагман само това мога да покажа, а в забавения - братовчедът се навежда и жената се вижда по - добре. Също и част от глава с бяла забрадка точно отсреща, пак до масата.



Не искам да направят Зюлейха глупава и досадна на зрителите Sad

# 325
  • Мнения: 3 436
Демир я малтретира психически, за съжаление ... и с думите си и с действията си.
Не, бе, на това му се вика защита и спокойствие. Ами няма кой да й разясни на Зюлейха. Grinning

"Ты родила раньше, потому что упала с лестницы? Или же ты родила в нужный день? Это знаешь только ты, да? Правду знаешь только ты? Давай, скажи ещё раз, Аднан мой сын или Йылмаза?"
За мен това са интересните думи от фрага. Май Демир не се е оженил за Зюлейха, знаейки, че носи детето на Йълмаз.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 00:19 от Tania M.

# 326
  • Мнения: 28 084
Когато Йълмаз се оказа в затвора, Зюлейха нямаше от кого друг да получи и защита, и спокойствие - за себе си и за детето. Другият беше Вели. Но тя не прие брака заради защитата и спокойствието, знаем причината.
Не е нормално жена да каже на съпруга си - първи път - детето не е твой син; той решава, че нарочно го лъже, вместо да се шокира Shocked; втори път - детето не е твой син, син е на еди-кой си и той пак да не реагира. Но сценаристите не усещат когато стават смешни с измислиците си.

# 327
  • Мнения: 3 436
Това казвам, няма кой да разясни на Зюлейха въпроса със защитата, спокойствието и сигурността, Grinning един път не го призна до този момент. Wink

# 328
  • Мнения: 3 634
Таня, това може би наистина са най-интересните думи.
Но сега не може да се направи изводът дали той е знаел, че тя е била бременна, когато се ожениха, или не е знаел. Сега Демир може да я пита, за да разбере кой още е знаел или е научил впоследствие. Ние знаем, че знае Хюнкяр, а сега ще знае и този, който прочете писмото. Демир може и да се досеща за Хюнкяр, но иска Зюлейха да каже това. Дали ще я издаде? Дали ще му каже за писмото? Той иска от Зюлейха да разбере кръга от хора, които знаят това. Също дали Йълмаз е имал подозрения? Тогава само Хюнкяр знаеше, че Зюлейха не му е казала за бременността. А никой не знае, че знаят и Гюлтен и Сабахеттин. А Гюлтен има и доказателство. Предполагам, че Демир използва момента, за да си направи стратегия как да действа нататък.Защото му е ясно, че Зюлейха е предприела нещо. За мен той се опитва да надхитри и днешната ситуация.
Аз бих подчертала двете изречения преди тези, които ти си направила в болд.
Но в крайна сметка ще видим какво ще се окаже.

# 329
  • Мнения: 3 436
Ваня, последното изречение и да не го подчертаем, въпросът в него си звучи: "Хайде кажи още веднъж, Аднан мой син ли е или на Йълмаз".
Да, може и да не може да се направи изводът, но аз реших да се изложа и да заложа на това: Демир може и да не е знаел, че се жени за бременна жена. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт