Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 86 016
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 36 168
ползвала съм мицеларната вода на гарние с розовия етикет и е добра, но от всички дрогерийни харесвам най-много черната двуфазна на нивея

# 361
  • Мнения: 15 449
Черната двуфазна на Нивея  е и мой фаворит. Няма го онова типично омазняване наблюдавано при двуфазните дегримьори, нежна е, освежаваща, а същевременно почиства безотказно, с нея забравих за "панда" ефекта. Розовата двуфазна също е добра, но  наистина пари на очите, ако при почистване разтърквате с тампончето. Иначе чисти идеално фдт, пудри, замърсявания. Гарние не съм ползвала, все не мога да реша дали искам да я пробвам или не.

# 362
  • Мнения: 36 168
джасте, има малки опаковки 125 мл. - пробвай, прилича на розовата биодерма

# 363
  • Мнения: 1 467
Мицеларната на Биодерма за мен е най-добрата, за съжаление не съм и намерила по-евтина алтернатива. В момента имам зелената на Гарние, не е лоша но за мен не се доближава до Биодерма

# 364
  • Мнения: X
Зелената е за комбинирана кожа.Затова не се доближава :Д

# 365
  • Мнения: 1 467
Зелената е за комбинирана кожа.Затова не се доближава :Д
Да, и розовата съм имала. Общо взето всеки път взимам различна марка и вид, нямам си фаворит

# 366
  • Мнения: 138
Някоя ползвала ли е този продукт, мисля, че е нов този сезон, видях го в ДМ и ми се стори интересен

# 367
  • Мнения: 8 691
Аз съм доволна от розовата мицеларна вода на Балеа. Любима ми е.

# 368
  • Мнения: 11 493
Как различавате мицеларните води? Аз съм ползвала на Биодема, сега съм на Лореал, но не мога да намеря разлика.

# 369
  • Мнения: 36 168
по способност за почистване, по усещане след това, ако люти, дразни и т. н.

# 370
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
На Ла Рош мицеларната вода е много по - хубава от тази на Биодерма. Обикновено след мицеларната вода усещам лепкав слой, с тази на Ла Рош нямам този проблем. Много е лека. Има различни видове според типа кожа, както и тестери в аптеките.

# 371
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
Аз пък съм изключително доволна от термалните вода на Юриаж. Няма мазнотии и много добре чисти.

# 372
  • Мнения: 582
Аз съм на противоположното мнение. НС Ла Рош за чувствителна кожа е абсолютно неефективна и ми дразни очите. На Биодерма за чувствителна кожа почиства отлично и е супер нежна. На Ла Рош дори няма на кого да я подаря, защото и приятелките ми не я харесват.
На Ла Рош мицеларната вода е много по - хубава от тази на Биодерма. Обикновено след мицеларната вода усещам лепкав слой, с тази на Ла Рош нямам този проблем. Много е лека. Има различни видове според типа кожа, както и тестери в аптеките.

# 373
  • София
  • Мнения: 3 893
Аз пък изобщо не харесвам мицеларна вода. Ни риба, не рак.

# 374
  • Мнения: 1 416
какво бихте препоръчали за почистване на спирала?
да не е мляко или миц.вода

Общи условия

Активация на акаунт