Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 85 507
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 940
Аз ползвам ей това. На бг етикета не бише конкретно за керамичен плот, само че не е подходящ за лакирани повърхности, чувствителни пластмасови и акрилно стъкло.
 

# 706
  • Мнения: 24 349
Този е точно като Циф! Само цената му е по-ниска, ако не бъркам

# 707
  • София
  • Мнения: 3 846
По-зле е от Циф. Ползвала съм го и няма да повторя.

# 708
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз ползвам Фрош със сода и се справя добре. Да, за по - засъхнали и загорели петна стъргалката е незаменима.
Винаги пръскам и оставям да подейства около 10 минути поне при упорито замърсяване.

# 709
  • Мнения: 6 940
Странно, аз съм супер доволна за плота-намокрям, слагам препарата, разнасям и оставям. А за загорели тенджери е незаменим.

# 710
  • Мнения: 432
И за мен циф е по-силен и не съм попаднала на заместител

# 711
# 712
  • Мнения: 1 941
Някой пробвал ли е боята за коса и шампоаните оцветител на Дева Биовитал?
Има ги в новата брошура на Дм.

# 713
  • Мнения: 2 466
Здравейте, може ли да ми препоръчате хубав крем против стрии, които мога да използвам по време на бременността?

# 714
  • Мнения: 1 941
Препоръчвам този на Палмърс, но се продава в Лили, а не в ДМ
https://shop.lillydrogerie.bg/masazhen-losion-protiv-strij

# 715
  • Мнения: X
Олиото на Веледа против стрии е много добър продукт.

# 716
  • Мнения: 440
Препоръчвам този на Палмърс, но се продава в Лили, а не в ДМ
https://shop.lillydrogerie.bg/masazhen-losion-protiv-strij
+1
Започнах да се мажа с него към средата на втория месец. Първоначално забелязах, че старите стрии на дупето почнаха да избледняват. Около седмица преди родя (3 дни преди термин, секцио) ми се появиха стрии около пъпчето, но го отдавам на това, че бебето беше голямо 4кг,а аз съм дребна и сравнително слаба. Имам останало и ги мажа пък да видим дали ще избледнеят.

# 717
  • Мнения: 22
Аз съм много доволна от маслото на Тьопфер за бременни, нямам нито една стрия от бременността, а съм предразположена по принцип. Само гърдите не мазах редовно и там се появиха няколко, но избледняха след раждането. Много добре попива в кожата, не мазнее и наистина я прави много мека и подхранена. Пробвах и други масла и кремове, но дори не се доближаваха до Тьопфер. Палмърс съм ползвала в небременно състояние, хубав е, но не мога да кажа дали имаше ефект.

# 718
  • Мнения: 17 987
Хубав ли е сухия шампоан на Балеа? Сега съм с Батисте, ама е доста по- скъп, и отзиви за продукта 10 в 1 за коса от промоцията

# 719
  • София
  • Мнения: 1 434
Хубав ли е сухия шампоан на Балеа? Сега съм с Батисте, ама е доста по- скъп, и отзиви за продукта 10 в 1 за коса от промоцията
Този за тъмна коса (кафявият флакон) е пълна отврат! Има цвят и цапа. Личи си в/у тъмната ми коса и всякаква прах се лепи и се вижда!

Общи условия

Активация на акаунт