Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 85 396
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Една силиконова гъба за почистване на лице на Ebelin много приятно ме изненада. Не мога да кажа за почистването от едно използване, но прави много приятен масаж. Като за пръв път малко прекалих обаче и се зачервих Grinning https://cdn.shopify.com/s/files/1/1772/5763/products/Professiona … .jpg?v=1538230149

а
Имам същата,но розова.Аз обаче не съм я ползвала за лице- с нея си пера четките за грим.Стават като нови.

Нежен ексфолиант за  лице ,за чувствителна и дехидратирана кожа да препоръчате?

# 31
  • Мнения: 2 466
Здравейте, може ли да ми препоръчате хубав антицелулитен крем?  Досега не съм купувала такива чудо и не знам какво да търся.

# 32
  • Мнения: X
От дм ли?
На Балеа е хубав и достъпен.
Иначе аз съм за ELANCYL

# 33
  • Мнения: 4 206
Бихте ли ми препоръчали,околоочен крем намаляващ подпухналостта или някой озаряващ коректор.Преди време Айвън имаха един беше чудесен,моментално прикриваше подпухналостта сутрин и озаряваше погледа,но го спряха от производатво и съм в процес на търсене.

# 34
  • Мнения: 1 270
Здравейте, може ли да ми препоръчате хубав антицелулитен крем?  Досега не съм купувала такива чудо и не знам какво да търся.
Кройтерхоф -крем или серум.

# 35
  • Мнения: 326
Здравейте, може ли да ми препоръчате хубав антицелулитен крем?  Досега не съм купувала такива чудо и не знам какво да търся.

Елансил Слим Дизайн Найт с две ръце ти го препоръчвам. Скъп е, но си заслужава

# 36
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile
Може ли мнение за звуковата четка за зъби на ДМ? Simple Smile

# 37
  • Мнения: 22 860
Купих си сухия шампоан на Балеа за тъмна коса,но никак не ми хареса- оставя слой върху косата,все едно е прашна и някак я прави тежка и лепкава.
Другите видове на марката дали също са така?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 434
Купих си сухия шампоан на Балеа за тъмна коса,но никак не ми хареса- оставя слой върху косата,все едно е прашна и някак я прави тежка и лепкава.
Другите видове на марката дали също са така?
Ужаен е! Бях писала по темата. Ползвах го при профилактиката на топлофикация мин. лято. Не бих взела друг на марката. Някъде назад момичетата препоръчваха други марки, но не помня.

# 39
  • Мнения: 581
Хубави ли са кърпичките за монитор?
Май и аз ще се възползвам.

Идеални са.

# 40
  • Мнения: 35 110
Днес ползвах кърпичките за прозорци. Много съм доволна и са удобни. Не са много влажни

# 41
  • Мнения: 22 860
Купих си сухия шампоан на Балеа за тъмна коса,но никак не ми хареса- оставя слой върху косата,все едно е прашна и някак я прави тежка и лепкава.
Другите видове на марката дали също са така?
Ужаен е! Бях писала по темата. Ползвах го при профилактиката на топлофикация мин. лято. Не бих взела друг на марката. Някъде назад момичетата препоръчваха други марки, но не помня.
Жалко, че не съм попаднала на мнението Ви!
Аз харесвам Батисте и на Шварцкопф got2be.
Тези на Балеа ме изкушиха с цената, но се чудех дали само този за тъмна коса е кофти или цялата гама.

# 42
  • Мнения: 432
аз се изкушихот от един сух шампоан под формата на пяна на балеа, но не съм го пробвала още

# 43
  • Мнения: 2 583
Здравейте Simple Smile
Може ли мнение за звуковата четка за зъби на ДМ? Simple Smile

Имам я, доволна съм, но нямам база за сравнение с други ел. четки. Питай какво те интересува.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 843
Вчера си купих топбички за пране - намалени са и са много качествени. Препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт