Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 11

  • 85 436
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
Предстои ни да увеличин семейството си с още един член. Можете ли да ми препоръчате препарат подходящ за дезинфекция на пералнята ☺
Аз вземам препарта на ДМ за пералня. Ползвам го 2-3 пъти годишно.

# 421
  • София
  • Мнения: 3 845
Предстои ни да увеличин семейството си с още един член. Можете ли да ми препоръчате препарат подходящ за дезинфекция на пералнята ☺

Купи си препарат за почистване на пералня и го приложи, спазвайки инструкциите за употреба. Това е достатъчно.
Такива препарати има навсякъде, вкл. и в dm.

# 422
  • Мнения: 197
Здравейте дами. Понеже съм нова в сайта, не знам как се цитира, ще си позволя да пиша без цитат да дам съвет, за тези които не знаят. Относно дезинфекцията (АМАЗОНКА) - мога да ти кажа един трик - 1 таблетка за съдомиялна я пускаш в барабана на най-високата температура и най-дългата програма.
Но доколкото знам синият препарат на Denk mit (ДМ-ската марка), който е за цялостно почистване на пералнята е много, много добър.

# 423
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Предстои ни да увеличин семейството си с още един член. Можете ли да ми препоръчате препарат подходящ за дезинфекция на пералнята ☺
Аз вземам препарта на ДМ за пералня. Ползвам го 2-3 пъти годишно.
Този препарат не е за дезинфекция, а по-скоро за почистване на пералнята от котлен камък и наслагвания от препаратите.
За дезинфекция - празна пералня + 1/2 доза прах за бяло на най-дългата програма на 90°.

# 424
  • Мнения: X
В Лидл имат препарат за профилактика на перални. Сипва се една опаковка и се пуска на 90 градуса на празна пералня.

# 425
  • Русе
  • Мнения: 7 058
В Лидл имат препарат за профилактика на перални. Сипва се една опаковка и се пуска на 90 градуса на празна пералня.
Е, то и в ДМ, както писаха има такъв препарат, при това различни видове и в постоянен асортимент.

# 426
  • Мнения: X
Написах това за Лидл, заради това:

Предстои ни да увеличин семейството си с още един член. Можете ли да ми препоръчате препарат подходящ за дезинфекция на пералнята ☺
Аз вземам препарта на ДМ за пералня. Ползвам го 2-3 пъти годишно.
Този препарат не е за дезинфекция, а по-скоро за почистване на пералнята от котлен камък и наслагвания от препаратите.
За дезинфекция - празна пералня + 1/2 доза прах за бяло на най-дългата програма на 90°.

# 427
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
За дезинфекция съм пускала празна пералня на 90 градуса с белина.

# 428
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Написах това за Лидл, заради това:

Предстои ни да увеличин семейството си с още един член. Можете ли да ми препоръчате препарат подходящ за дезинфекция на пералнята ☺
Аз вземам препарта на ДМ за пералня. Ползвам го 2-3 пъти годишно.
Този препарат не е за дезинфекция, а по-скоро за почистване на пералнята от котлен камък и наслагвания от препаратите.
За дезинфекция - празна пералня + 1/2 доза прах за бяло на най-дългата програма на 90°.
А аз какво написах? Лидълския препарат е същия, като ДМ-ския. Всички препарати за почистване на перални са еднакви, няма значение дали е на Лидл, ДМ, Хайтман и т.н.
Лолита, в темата за перилните препарати многократно е писано от специалистите, че не е добре за се пуска празна пералня с белина. По-добре е с прах за бяло пране.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Има ли в dm спрей със солен разтвор за къдрици?

# 430
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Вики, не следя тази тема. Благодаря, че ми каза. Simple Smile

# 431
  • Мнения: 35 961
Има ли в dm спрей със солен разтвор за къдрици?

има и то не само на балея
ползвала съм на няколко марки, всички изсушават и разхвърчават косата ми, не успявам да постигна небрежния рошав и любим вид, който косата ми има на морето, но пък успешно я съсипвам Grinning

# 432
  • Мнения: 4 582
Има ли в dm спрей със солен разтвор за къдрици?

има и то не само на балея
ползвала съм на няколко марки, всички изсушават и разхвърчават косата ми, не успявам да постигна небрежния рошав и любим вид, който косата ми има на морето, но пък успешно я съсипвам Grinning
А домашно приготвения спрей с ленено семе не става ли? Аз още не съм го забъркала, но видях чудесна коса, оформена с него.

# 433
  • Мнения: 35 961
за мен той е по-щадящ и дава по-добър резултат

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Не съм чувала за този спрей с ленено семе. Може ли рецепта?

Общи условия

Активация на акаунт