Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 88 327
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 797
Ендокринолога ми каза, след направени изследвания, че не го усвоявам добре. Така че съм на Джонсън. Майка купува боклучаци. Аз яма само мета витамини.
Б 12 също. Моя вигантол вече втора опаковка изхвърлих. Ще подам жалба в рзи за неправилно съхранение.

# 136
  • София
  • Мнения: 30 142
Ендокринолога ми каза, след направени изследвания, че не го усвоявам добре.
Скрит текст:
Така че съм на Джонсън. Майка купува боклучаци. Аз яма само мета витамини.
Б 12 също. Моя вигантол вече втора опаковка изхвърлих. Ще подам жалба в рзи за неправилно съхранение.
Аааа, това е друго. Ти не го усвояваш добре, а не, че по принцип не се усвоява добре.
Иначе си подай жалба, в правото си си.

Кашкавалът на Маджаров последно се мажеше (буквално) по рендето и беше невъзможно да се рендоса. Беше от серията "Златна селекция". И друг път съм купувала, но не е било такова чудо.

# 137
  • София
  • Мнения: 30 142
Памук на "Ebelin". В бързината не съм видяла, че пише "100% Viskose". За нищо не става.


Скрит текст:

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 3 226
Върнете го. dm имат гаранция "удовлетвореност на клиента". След като не сте доволна от продукта го върнете с касовата бележка.

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Ужасен е този памук.И аз веднъж се подлъгах.

Ужасно твърди и нищо непочистващи са белите"магически"гъби от Т-маркет Angry

# 140
  • София
  • Мнения: 30 142
Върнете го. dm имат гаранция "удовлетвореност на клиента". След като не сте доволна от продукта го върнете с касовата бележка.
Това не го знаех. Не пазя касов бон, а и отворих опаковката. От кога е тази практика в dm?

# 141
  • Мнения: 10 210
Ама разбира се, че ще е отворена опаковката. Иначе как ще разбере човек, че не е доволен от продукта!? Защо толкова много хора мислят, че когато връщат някакъв продукт с рекламация, целта е да се предложи отново за продажба, за да се "набута" някой друг, а не с цел бракуване на въпросния боклук. От кога им е практиката не знам, но и аз съм връщала в ДМ. Разопакован от мен артикул и скъсан при първи опит да го ползвам, изключително некачествен.

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 3 226
Върнете го. dm имат гаранция "удовлетвореност на клиента". След като не сте доволна от продукта го върнете с касовата бележка.
Това не го знаех. Не пазя касов бон, а и отворих опаковката. От кога е тази практика в dm?
Винаги го е имало!
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/uslugi/klientski-privilegii
Скрит текст:
Вместо да проверим за правата си като клиенти за магазините или продуктите, от които не сме доволни - пишем във форумите. Ето например какво научих скоро за правата си в Била. И понеже най-често пазарувам от там, със сигурност ще се възползвам, например за наличностите на промоционалните стоки https://www.billa.bg/za-billa/billa-garancii

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Не го вярвам това за Била.
Чакала съм повече от 5мин,никакъв бонус.
Мин.година за един кетчуп 10продавачки се изредиха да гледат етикета и пак тъпачките не ми го таксуваха на промо цена...въпросният продукт го имаше в каталога,но на касата излизаше с редовна цена Angry

Последна редакция: сб, 11 май 2019, 14:29 от Doli

# 144
  • Мнения: 453
Е, то трябва да се поиска ваучера, предполагам

# 145
  • Мнения: 2 114
Сирене "Съединение" няма да купя повече.

# 146
  • Мнения: X
Сирене "Съединение" няма да купя повече.
Защо? Това е единственото сирене, за което със сигурност знам, че е хубаво и продължавам да купувам.

# 147
  • София
  • Мнения: 4 713
Има едно сирене дето е много хубаво и да не кажа голяма дума но поне 20—30 човека са ми го похвалили ..... пробвах го и неможах да се спра да ям !

# 148
  • Мнения: 3 540
Не го вярвам това за Била.
Чакала съм повече от 5мин,никакъв бонус.
Мин.година за един кетчуп 10продавачки се изредиха да гледат етикета и пак тъпачките не ми го таксуваха на промо цена...въпросният продукт го имаше в каталога,но на касата излизаше с редовна цена Angry
Викат управителя да даде ваучера, касиерката започна да се обяснява, че работи бързо и останах сбвпечатление, че нея ще държат отговорна. А просто работеха много малко каси и затова се чакаше много. Иначе за 1 лв друг път не бих се разправяла, те на касата се чудиха и как да го маркират. Изобщо правят всичко възможно да те откажат ..

# 149
  • Мнения: 5 998
Има едно сирене дето е много хубаво и да не кажа голяма дума но поне 20—30 човека са ми го похвалили ..... пробвах го и неможах да се спра да ям !

Кое е то?

Общи условия

Активация на акаунт