Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 88 263
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 114
Преди няколко дни опитах от техните торти - гараш, еклерова и червено кадифе.  Гарашът нищо общо с оригинала, шоколадът беше нещо много лепкаво и гадно. Еклеровата със сухи еклери и гаден крем. Само червената беше по-приемлива. Сладки и в същото време много безвкусни. Е, няма да ги препоръчам на никого.

# 301
  • Мнения: 10 374
И аз писах наскоро - бях си взела парче еклерова торта. Беше с едни изсъхнали безвкусни еклери и не помня вече какво още му имаше на парчето торта, но в скоро време няма да се сетя за Неделя.

# 302
  • Мнения: 514
Преди време и аз купих торта от Неделя - беше ужасна - изключително сладка и безвкусна, все едно дъвча захар в някаква пихтия. Не мисля да повторя.

# 303
  • Мнения: 2 267
Торта Неделя съм опитвала само веднъж и не съм очарована. Също тортите, които ги правят с фондан са ми много гадни.

# 304
  • Мнения: 15 313
Явно съм от късметлиите, но не съм попаднала на лоша торта от Неделя. Няколко пъти съм опитвала, но беше отдавна. Винаги са били пресни и вкусни. Последно ядох бисквитена торта, ама сигурно има поне 2г. (минимум) оттогава. Беше много приятна. Може с времето да са влошили качеството, знам ли. Но ще имам едно наум. То, аз един път на високосна година сядам в сладкарница, че и по рядко дори, но не е лошо човек да е запознат.

# 305
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Чела съм - доколко е вярно не знам, - че Неделите имат всяка свой цех за производство. Ама не знам дали е вярно. В Слатина - наистина от две години не съм влизала, но преди това бяха вкусни и сочни тортите им.

# 306
  • Мнения: 10 374
Тази торта, която не ми хареса я взех от Неделята срещу зала Универсиада, най-вероятно имат общо производство със слатинската, съвсем наблизо са. Между другото, съм виждала в красноселската Неделя как им носят тортите, вероятно е един цех на няколко сладкарници.

# 307
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Малко оф топик, но да кажа, че до нас откриха сладкарница от веригата Скайлайн. Много са им хубави тортите и на прилчни цени. http://www.skylinecakes.com/a/sladkarnitsa-skaylayn-mladost-4
Има и скъпи, но те са някакви специални и за по повод. Другите не са скъпи и са много вкусни.

# 308
  • Мнения: 2 114
Аз точно влизам да се оплача от Скайлайн. Преди години опитах техни торти в сладкраницата им на място и поръчах огромна торта за страхотен повод. Нищо общо нямаше като вкус поръчаната торта и ги вкарах в моя черен списък. Тази седмица им дадох втори шанс с продукти от витрината им /имахме повод и реших да разнообразя с нещо интересно, на вид поне/ - кексчета няколко вида с украса и без, някакви шишчета и соленки. Заричам се, че вече няма да ми стъпи кракът в тяхна сладкарница. И това е нов обект, но толкова стари и сухи им бяха сладкишите, сигурно от седмици си стояха на витрината. Така не се разработва нов обект!!!!

# 309
  • софия
  • Мнения: 2 463
аз пък в момента си похапвам тяхната Шварцвалд торта и се разтапям Simple Smile

# 310
  • Мнения: X
Скайлайн нямаше ли в Кауфланд о.купел?
Тровещи от захар,нула вкус?!

# 311
  • софия
  • Мнения: 2 463
те явно имат в повечето кауфланди, моята Скайлайн е в люлинския.

# 312
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Все забравям да пиша, че повече няма да купя хляб „Добруджа“ на Симид. Нито златния (утвърден стандарт), нито червения. Не че има голям избор и не че другите марки са прекрасни, но качеството на Симид го смятах за приемливо до преди няколко седмици, когато започнах да попадам на странни хлябове (Добруджа). При златния в средата на филийките открих следи от „рециклиран“ стар хляб и директно замина в кофата, а пък червеният (и в двата грамажа - 500 и 830) напоследък всеки път е с уплътнения и твърда среда на филийките. Да не говорим, че все едно ядеш гума, но такива са всички опаковани хлябове, че и голяма част от неопакованите. И понеже доста започнах да изхвърлям, спирам да купувам Добруджа-та.

На този етап не планирам „домашно производство“, но знае ли човек. Ще търся алтернативи.

П.П. Засега повечето от другите им хлябове са ок, например ръжено-пшеничния е доста добър.

# 313
  • Мнения: 403
Като стана въпрос за хляб... намирала съм миша опашка(кабелната връзка, докато не сте помислили, че истинска Grinning) в хляб на Мио - синята опаковка. Такъв ми беше мекичък и хубав, не съм взела повече.

# 314
  • Мнения: X
Когато имахме семеен магазин,доставчиците на хляб прибираха непродадения за да го киснат във вода и да го премесват.
Смятайте какво ядем..................

Общи условия

Активация на акаунт