Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 88 175
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 351
За съжаление не можеш да предвидиш  сиренето и кашкавала. Ако веднъж си взел от една марка и ти е харесало, следващият път взимаш от същата марка и същата опаковка и няма нищо общо с предишното. В къщи не се яде много сирене и затова гледам по-малки разфасовки, за да не го хвърлям.

# 76
  • Мнения: 10 201
Точно! Не знам как го постигат това... "изкуство". Rolling Eyes Още от сега съм започнала да се чудя утре от кой производител да купя козе сирене.

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Жоси и Елена отдавна ги отписахме като фирми у дома. Сега купуваме насипно краве сирене на "Ралица милк" и сме много доволни Peace

# 78
  • Мнения: 10 351
За пръв път чувам за "Ралица милк". Може би това е регионална фирма, виждам, че си от Ямбол.

# 79
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
За пръв път чувам за "Ралица милк". Може би това е регионална фирма, виждам, че си от Ямбол.
Не е ямболска фирмата, силистренска е:
http://buldex-bg.com/new/bg/za-buldeks.html

# 80
  • Мнения: 2 058
За съжаление не можеш да предвидиш  сиренето и кашкавала. Ако веднъж си взел от една марка и ти е харесало, следващият път взимаш от същата марка и същата опаковка и няма нищо общо с предишното. В къщи не се яде много сирене и затова гледам по-малки разфасовки, за да не го хвърлям.

Абсолютно е така. Купих сирене на Билла, което по принцип харесвам...солено и ужасно беше. Малки опаковки няма за съжаление.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 136
И аз вече не харесвам сиренето "Елена", а преди почти само такова купувах. Или е пресолено, или се рони на трохи... "Жоси" ми беше вкусно, но с тази текстура на гума - и него отписах.

# 82
  • Мнения: X
Не знам от къде ММ беше купил сирене Елена в консервна кутия. Не е лошо, но когато го отварях, саламурата изригна нагоре и направих мазало в кухнята. Срокът на годност беше до 2020 г.

# 83
  • Мнения: 403
Отдавна не бях вземала душ-гел на Cottage и реших да взема онзи ден един голям с аромат на праскова... голяма грешка, защото когато сложих върху гъбата, попи почти веднага в нея, все едно беше разреден с вода 1/3. Отделно пък, миризмата навява на праскова, ама развалена. Оставиха ме в чуденка, защо си прецакаха така продукта...

# 84
  • Мнения: 15 300
Аз имам един на Cottage с аромат на теменужка.
И аз грабнах тогава голяма разфасовка - също голяма грешка.
В първия момент наистина ми замириса теменужено, но после почна да мирише на машинно масло.
И така си мирише и досега. Отврат някаква и вече не смея да взема никакъв от техните, а има изкушаващи аромати, но как да се престраша, като хем са скъпички, хем ароматите им май не са наред.

# 85
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Точно! Не знам как го постигат това... "изкуство". Rolling Eyes Още от сега съм започнала да се чудя утре от кой производител да купя козе сирене.
Купувам на Ракево! Добро е!

# 86
  • Мнения: 10 201
Подкрепям, и аз ги преоткрих. Когато се появиха на пазара Красно село преди много време, взех сирене от тях и беше много зле. Но преди 10-ина дни купих за проба малко кашкавал и се оказа, че е чудесен. Днес реших да рискувам и с доста други продукти от тях и определено съм доволна.

# 87
  • Мнения: X
Кашкавал Булгарче-  пластмаса, никакъв вкус , просто ужасен.

# 88
  • Мнения: 52
Взех новия Доместос с аромат на лавандула. Изобщо не чисти добре,  така както класическия Доместос.  Със сигурност няма да повторя.

# 89
  • София
  • Мнения: 9 850
Точно! Не знам как го постигат това... "изкуство". Rolling Eyes Още от сега съм започнала да се чудя утре от кой производител да купя козе сирене.
Купувам на Ракево! Добро е!
Аз пък на Ракево все се каня да спра да купувам. Купих масло миналата година - меко (а беше точно извадено от хладилната витрина) и мирише на кисело. Ми, изхвърлих го. МП не иска да яде тяхното кисело мляко, да не говорим, че не може и да подкваси мляко с тяхното...

Общи условия

Активация на акаунт