Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 87 937
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 953
Той е като хляб, козунакът им. Такъв беше, де.

# 31
  • Мнения: 2 050
И нас пък най-много се харесват кауфландските козунаци. Добре изпечени,  с хубава коричка и са доста по-сладки от другите,  които сме опитвали. Режат се и не се разтягат като гума като други.

# 32
  • софия
  • Мнения: 2 463
На кауфланд единтвено сутрешните глазирани понички ми харесват. Фурната им не е добра. На Лидл ми харесва най-много.

# 33
  • София
  • Мнения: 318
Mystery box
Аз също бях поръчала, но такава за 100 лева и в Еконт момичето докато се усети, вече бях отворила кутията и вътре имаше зарядно, на което цената е не повече от 60лв.!

follow.your.heart А за твоят случаи парите са доста повече и според мен не трябва да оставяш нещата така.. Жалба в полицията не съм сигурна, че ще помогне, но не пречи да се опита. Другото, което се сещам е да видиш или да искаш информация от Еконт (без да им казваш за какво става въпрос) от къде е пратката (или ако случайно пазиш бележката), от кой офис е. Ако е в удобен район, им се пише към 4 следобяд за нова поръчка и ги чакаш час, два (според работното време на офиса).. Зная, че звучи малко прекалено и фантасмагория, но аз лично бих го направила. 300лв. в днешно време както не са много пари, за два ароматизатора и за обидата, че е такова присмиване или.. не зная дори как да го нарека.. ако е в моят район, честно казано, дори аз бих ги изчакала в Еконт!

# 34
  • Мнения: 574
Идеята на кутиите е нещата в тях да са с по-висока стойност от платената цена. Явно в България доста се злоупотребява с тях.

# 35
  • София
  • Мнения: 318
rovaru, lu_lu, Пролетно цвете, за тези неща от топлите витрини, пекарните, не забравяйте, че колкото и да са просто от печките правени, все и хората допринасят с нещо.
Та, може би трябва да пишете от кой Кауфланд точно не се доволни.

# 36
  • Мнения: X
Аз от Лидл преди време когато купувах от топлите витрини,всеки път ми миришеха на прах за пране.И спрях.От К ми харесват повечето неща,колкото и рядко да взимам.

# 37
  • Мнения: 10 251
Мисля, че в различните вериги им карат еднакви за веригата замразени заготовки, които се пекат на място.

# 38
  • Мнения: 5 992
Мм взел голям пакет печени фъстъци на Rois. Всички фъстъци бяха кафяви (препечени) и развалени.

# 39
  • Мнения: 2 005
Мм взел голям пакет печени фъстъци на Rois. Всички фъстъци бяха кафяви (препечени) и развалени.

Аз също не взимам пакетиран Ройс, в някои магазини ми изглежда престоял.

Никога повече няма да взема Listerine Teeth & Gum - https://remedium.bg/product/70317/listerine-teeth-gum-voda-za-us … n-efekt-h1-l.html. Отвратителен вкус, направо ми се повдига от него, а има и алкохол в състава.

Ленти за депилация на Remove - https://remedium.bg/product/139054/remove-normail-hair-depiliras … ks-h52-broya.html. Абсолютно никаква работа не вършат.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 427
Риба Тон Компас -филе в собствен сос 160 г-не бих си купила повече!!Във консервата продуктът е на каша!

# 41
  • Мнения: 726
Аз от Лидл преди време когато купувах от топлите витрини,всеки път ми миришеха на прах за пране.И спрях.От К ми харесват повечето неща,колкото и рядко да взимам.
Много е субективно - въпрос на вкус. На мен пък на Билата ми харесва хлебчетата...

# 42
  • Мнения: 23
Да поговорим за дрехите на H&M .Аз съм забранила на дъщеря ми да купува каквото и да е било от тази верига.Толкова  са скъпи и след третото изпиране я са станали на топчета или цветът им го няма а за ластиците да не говорим.Ииии изобщо не ми казвайте ,че не мога да пера, защото само на 30% ги пускам и то единственно само с Ариел за цветно пране на кратка програма тъй като няма какво толкова да им е мръсно -обличани за няколко часа.А пуловер  под 40.00лева нямаааа.

# 43
  • Мнения: 1 644
Да поговорим за дрехите на H&M .Аз съм забранила на дъщеря ми да купува каквото и да е било от тази верига.Толкова  са скъпи и след третото изпиране я са станали на топчета или цветът им го няма а за ластиците да не говорим.Ииии изобщо не ми казвайте ,че не мога да пера, защото само на 30% ги пускам и то единственно само с Ариел за цветно пране на кратка програма тъй като няма какво толкова да им е мръсно -обличани за няколко часа.А пуловер  под 40.00лева нямаааа.
H&M са нискобюджетна верига магазини за облекло. Живяла съм навън 10 години и цените в H&M там нямат нищо общо с тези в България.Освен това, там като се правят намаления, можеш да си купиш дрехи, аксесоари буквално за стотинки. Изначално H&M e шведска (както и IKEA) и дрехите им са били явно качествени, но сега са с изнесено производство и нещата им се шият (произвеждат)  в Бангладеш, Индия, Виетнам, че дори и в България (имам няколко дрешки купувани отвън, на които си пише: Made in Bulgaria) Simple Smile.

# 44
  • Мнения: 2 082
А аз нямам забележки към марката, имаме всякакви техни дрехи и обувки, бански, аксесоари, чанти.

Общи условия

Активация на акаунт