Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 54

  • 17 399
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 762
БРАВО на Майчето Simple Smile

Ейййй, не се забравя такъв сезон......

# 661
  • Мнения: 12 443
Майче, мани, аз и за Табаков не си представях чак такъв черен тип, но най-тъпото е, че ми се иска, ако тръгнат в линия да е безсърдечна гад, да си го оставят такъв. А като си представя, че в някакъв момент ще почне под напора на нещо си да открива доброто у себе си, и рязко ми спада ентусиазма да гледам Joy

Ех, Дани, подбрала си снимка от много хубав епизод Heart Eyes

# 662
  • Мнения: X
Ейййй, не се забравя такъв сезон......
Да бе да, не се забравя. Защото не питаш мен - абсурд е да се сетя. Дори не разбрах от кой епизод е сцената Joy

# 663
  • Мнения: 12 443
Специално за тебе, Доне, ти припомням от кой епизод е тази красива Зорница Grinning



Така дали става по-ясно? Joy

# 664
  • Мнения: X
Ммм.....не, леко ми е мъгла. Я продължи да припомняш с още нещо?

# 665
  • Мнения: 1 358
И аз ви пускам една на Батко, да видим дали ще се сетите от коя сцена е Smiley Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 9 628
Роси, какво да ти кажа Grinning много теми и материал за учене, ама ще се вземе Grinning

Моски, е то не пречи пак да си е егоцентрик и да има тук-там просветления - ядрото си остава, но обвивката е леко променена Grinning

Това е или когато говори с Калин, или с пациента с паяка.

# 667
  • Мнения: 12 443
Неее, това е с Тони в реанимацията, като Тони го сиктирдосваше. Grinning


Майче, на мен основно ми е проблем, че го създадоха като пълен антипод на Зорница и нещата, които тя харесва у един мъж и за капак тя започна да се влюбва в една илюзия. Логично за мен би било тя да не е ок с това, че е оставил детето си и това, че я предаде. Като се има предвид обаче логиката на сценаристите и това, че Зорница се извиняваше на Банков, че жена му се е събудила, няма да е изненада за мен, ако и на Табаков накрая тя му се извинява Joy

# 668
  • Мнения: 1 358
Майче, Моски - мне, друга сцена е Grinning

# 669
  • Мнения: 12 443
Оууу, подцених я, отивам тогава да я разглеждам по-обстойно Joy

# 670
  • Мнения: X
С Тони в реанимацията гледаше на другата страна. Joy

# 671
  • Мнения: 1 762
Пациентът, дето ревнуваше жена си???

# 672
  • Мнения: 12 443
Дани, не би трябвало да е той. С него си говориха в стаята, а тук е в реанимацията. Освен това там беше доста весел, а тая кисела физиономия... Joy

# 673
  • Мнения: X
Тц, не е кисел. Трагично - съсипан е Joy

# 674
  • Мнения: 1 358
Не е ревнивият пациент Blush

Да, Доне, мислете периодът след раздялата Smile

Общи условия

Активация на акаунт