Какви видове стерилизатори има и от кои сте доволни?

  • 3 075
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 561
Ползвах на Чико този от данет за микровълнова печка.25 лв май беше като цена и нямах проблеми.Много удобно нещо.Никога не съм съжалявала, че се изглезих да си го купя.Заслужава си инвестицията.

# 17
  • Мнения: 2 467
Аз ползвам електрически парен стерилизатор. Много съм доволна. Зареждам и забравям  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 975
Виж сега, всички стерилизатори вършат една и съща работа- стерилизират!
Няма по-добър или по-лош, има електрически и за микровълнова, ако имаш микровълнова- вземи най-евтиния, ако нямаш, пак си вземи и купи печка, защото тя е 100 лв., стерилизатора 20 лв. = 120 лв., като приключиш с него, ти остава печката, а ако вземеш парен, той е 80-90 лв., но после няма какво да го правиш  Tired

Аз ползвах Чико:



Тогава беше най-евтиния, но сега гледам има и на Камера и Бертони даже под 20 лв. Peace


  202uu

# 19
# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Аз използвам електрически парен стерилизатор на Филипс - уреда се води 3 в 1 , защото освен това затопля шишета и готви на пара...

ето това ползва едната ми братовчедка и съм направо впечатлена. Супер уред, пък и с останалите си 2 функции направо е перфектен.  Peace
Купили са го от Технополис-а, за около 50-ина лв.

Леко раждане  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 110
Ползвам електрически на Чико и за микровълнова на Авент. И от двата съм доволна, но маи пове4е от Авентския.

# 22
  • Мнения: 5 140
Авент. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 44 188
Аз ползвам електрически парен стерилизатор. Много съм доволна. Зареждам и забравям  Simple Smile



и аз такъв ползвах, но ни беше даден от кумовете Wink не помня марката, но беше страшно удобен, събираше оста неща. Приличаша на кофа с капак - пускаш и забравяш, като е готоб си спера сам Wink

# 24
  • Мнения: 3 457
аз съм с на чико за МВ Peace

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Използвам стерилизатор на Чико и съм доволна.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 926
Още един глас за стерилизатора за микровеле на Авент. Peace
И от мен един  Peace
и от мен  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 125

И аз ползвах този и бях доволна. Сигурно и на Авент са добри.

# 28
  • Мнения: 962
аз използвам таблетки за студена стерилизация на чико  Peace

Общи условия

Активация на акаунт