Сгафи, и то лошо

  • 5 121
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315

Ей тука на по- малко от 100 метра от нас си намерих сродна душа... сега не знам направо на кой свят съм и какво да правя. Едно е сигурно де... до края на седмицата целия квартал ще говори за мене. Моите 15 минути на известност... ОУ ЙЕС!

Прави каквото сърцето ти подксазва  Heart Eyes. Дано е нещо дълготрайно и хубаво!   bouquet

Децата са много издръжливи - все повече се убеждавам в това. Много бързо се възстановяват и си стават нашите щастливи деца, които сме свикнали да виждаме.

Радвам се, че и предположението ми е грешно. Много се радвам, наистина!

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МОФ добре, че всичко е приключило...
Ще ме простиш, но защото държа на теб ще напиша публично совето порицание - адски ме разочарова, че отиде ти да си прибереш децата, че пак прескочи достойнство и себеуважение да идеш при него...
Надявам се да ти е за първи и последен път! Иначе си за бой или разни други хубави неща Wink дано новия се сети какви и ти ги дари - така, че да забравиш оня козел дърт и смрадлив!
Хайде прегръдки и съм сигурна, че ще си струва ВСЕКИ миг слава Wink независимо от естеството й и продължителността й!

# 17
  • Мнения: 3 394
мОФ, намислила ли си някое конкретно наказание-мъчение или аз да мисля Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 3 634
Арвен, ти мисли.
Моят ум се е спаружил.
Откачила съм тотално и не мога да мисля.

Наде, отидох да си ги взема за да мога и да видя къде живее бившия. Много ми се подобри настроението след това. Неговата нова булка не знае значението на думата прахосмукачка.

# 19
  • Мнения: 3 394
душичке, ами Финчо вземе та се изтърве и стане ново бебенце....поне сега ги мисли само твоите, мила! Гледай да го замоташ пак и да не забравя за издръжката! Иначе като него няма из форумите, голяма бъркотия забърка, къде го намери.......???

я вземи прати някоя негова снимка, да ги видим тез финландци що за убостници са!
Със сигурност обаче виждам, че дечицата ти са убави от нашенското Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 493
Мила МОФ, спри да мислиш за него, помисли за себе си !  Peace
Вместо да се тръшкаш два ни, можеше да го "удариш" на живот !!!  Party
Дай Боже, новата ти връзка да е стойностна и щастлива ! Успех !  Hug

# 21
  • Мнения: 3 394
мОФ, а майка ти как гледа на ситуацията?

не го ли е погнала този Финчо, та да не знае много?

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мОФ, а майка ти как гледа на ситуацията?

не го ли е погнала този Финчо, та да не знае много?

ми че тя МОФ не може да го подгони, камо ли майка й

МОФ вместо да  седиш да си отмъщаваш - нещо дето правим самона хора важни за нас и заемащи съзнанието ни - вземи го изхвърли от главата си
това да му връщаш... ми като в детската градина
айде пусни го да пасе - то това говедо човек няма да стане, а и психично лабилен - айде влево... хората се чудят как такива да ги извлачат надалеч от децата и от дома си... ти намери лайновоз да го извози - сага бягай надалеч
на малкия му трябва само нестабилен лабилен и болен баща - да го довърши детето!

стягай се и марш по мъже, че като дойда! стига с тоя пръдльо...ех боже - кво ти е направил, че така те е омагьосал - толкова ли е добър в секса или е такъв нежен и невероятен джентълмен????

# 23
  • Варна
  • Мнения: 354
стягай се и марш по мъже, че като дойда! стига с тоя пръдльо...ех боже - кво ти е направил, че така те е омагьосал - толкова ли е добър в секса или е такъв нежен и невероятен джентълмен????

Да ти се струва, че МОФ не се е появявала няколко дена тук? Спокойно, жената действа много усърдно по въпроса за преодоляване на бившия. Надявам се скоро и да се похвали за това.

# 24
  • Мнения: 3 634
стягай се и марш по мъже, че като дойда! стига с тоя пръдльо...ех боже - кво ти е направил, че така те е омагьосал - толкова ли е добър в секса или е такъв нежен и невероятен джентълмен????

Да ти се струва, че МОФ не се е появявала няколко дена тук? Спокойно, жената действа много усърдно по въпроса за преодоляване на бившия. Надявам се скоро и да се похвали за това.

Шшшш, бе!
Що издаваш?

Наде, не го ща тоя бившия. Тука на по- малко от 100 метра си намерих един татко.
Сега той е на работа, а аз съм тука с мойте лапета и с неговото синче.
От как ми е дошъл на гости (на 29 юни) не си е ходил у тях. Буквално го осинових и него и детето му. Много си ни е весело. Та мъже в момента не ми липсват. В къщи си имам таман 3.

Кой искаше снимка на бившия?
Довечера ще изровя нещо и ще пусна (ако съм в къщи де).

А за майка ми. Тя още на времето искаше да му извие врата на бившия, но аз я спрях. Сега го кълне де що свари.

# 25
Хе-хе МОФ-че браво на тебе!

# 26
  • Мнения: 3 634
Da, obiram vsichki ovacii kakto v neta, taka i na dvora.
Izvinjavam se za latinicata, no KREDORa ne shte da bachka, a ne sam si v kashti...
U saseda sme... igraem si s nego na shtastlivo semeistvo veche 12 dni.
Stiskaite palci. Tova e tochno kakvoto iskam.

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Знам МОФ-и - досетих се и преди Астончо да каже.
Написах за да не подминеш и да не забравиш!
Прегръдки  идано не само си играете.
Но пък наслади се сега на играта и не мисли за бъдещето!

# 28
  • Мнения: 3 634
Nade, to ne e tolkova lesno... Igrata e hubavo neshto, no na kraja te ostavja s prazni race i osthe po- prazno sarce.
Vse se shtipja, optvaiki se da se sabudja ot tozi san deto go sanuvam v momenta s nadejdata da ne e san, a istina...

# 29
  • Мнения: 2 327
Понякога щастието ни е под носа, но трудно го виждаме.
Дано се събудиш и съня се окаже реалност  Hug

Общи условия

Активация на акаунт