Ние бяхме вече на море...и там беше....

  • 27 059
  • 164
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 839
А, да! Това е другото най-голямо предимство на Турция. Шансът да вали повече от 1 ден е нищожен. Докато тук последните години май шансът да е слънчево повече от 1 ден стана нищожен  Confused

# 46
  • Мнения: 1 021
Ние също бяхме вече на море - СОЗОПОЛ. Беше страхотно, времето - топло, но не горещо, водата приятна, морето чисто без водорасли и медузи и спокойно. За 7 дни нито един дъждовен ден!

# 47
  • Мнения: 4 668
И ние бяхме в Созопол   Sunglasses !
Времето беше супер , плажовете са чисти , няма последици от бурята , няма никакви комари , заведенията като цяло са добри !
След доста перипетии и уговорки с разни измислени семейни хотелчета , защото много бързо решихме да тръгнем , намерих този страхотен хотел -
http://www.hotelselena-bg.com/
Созопол отдавна имаше нужда от нещо такова  Hug
Страхотни условия , супер чист басейн за децата , детско легло при желание , SPA център . Има аниматори за децата - безплатно !!! Laughing
Хотелът е на плажа , има страхотна тераса с чадъри и шезлонги към басейна и много приятен открит ресторант до плажа !
Много добро обслужване , много чисто , абе щом аз със моите капризи съм доволна ... Laughing
Само ми беше мъчно , че не си взехме малкия , отидохме за 4 дни уж "ергенски" и умряхме на мъка ! Сега на следващото море ще си наваксам с бебчо ... Повече без детето не отивам никъде  Wink!
Пътят от София до Созопол е отличен !

Единственото , което много ме дразнеше е , че навсякъде е пълно с руснаци , които за поредна година ме изумиха ... по - големи свине не съм виждала  Shocked, но това е друга тема ...

# 48
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Току що се връщаме от Равда, последните 2 дена лепнахме някакъв вирус ли, що ли, един ден повръщане яко и разстройство, на другия само разстройство, малкия също е с разстройство, с нас имаше и друго семейство и тях не ги подмина кошмара. В аптеките масово е пълно с народ, който купуваше деган, ентерол, смекта  Confused
Плажа е отврат  Tired. Ходихме на Слънчев бряг на плаж обаче  Laughing
Заведенията ги бива, има много застроени красиви къщи и хотели

# 49
  • Мнения: 1 645
Копирам си мнението от друга тема;

Какво мога да кажа за Равда - пълен отврат.
Изобщо не ни хареса.
Плажът - това е мястото което единствено ми хареса(обаче не знам как се казва),лошото е че от дъждовете ивицата стана прикалено тясна,и хавлиите са една до друга.
Иначе водата е чиста,няма водорасли, щипалки и тем подобни,и най много ми хареса ,че в началото е доста плитко и така малкият много се кефише като тичаше във водата.

Хубаво че Несебър е близко,иначе щяхме да пукнем от скука,а за детето да не говоря.Всеки тен ходихме до Несебър,2 пъти в Слънчев бряг и веднъж в Поморие.В Несебър има страхотен парк за децата със 3 големи площадки,къщички,полянки .........абе направо приказка.
Малкият страшно много се забавляваше там.

 

# 50
  • Мнения: 997
С по -  голямото детенце ходихме в Обзор от 30/06-09/07. Възхитена съм - само на две места има такова прекрасно съчетание на планина и море - там и в Св. Влас ( където обаче плажа е малък и каменист). Бяхме в чудесно, чистак ново, семейно хотелче ***, направено с много вкус. Имаше климатик, телевизор и кабелна и хладилник. Не беше препълнено. Имаше басейн за деца с джакузи и такъв за възрастни с готина насрещна вълна. Вени се радваше най-много на басейна. Хигиената е на страхотно ниво. Цените в ресторанта са повече от приемливи. И плажа беше близо - не е на първа линия на морето, но аз и не държа. В самият Обзор е прекрасно - има огромна дискотека и много сладки заведения - включително едно, което много се хареса на Вени - стил Фред Флинстоун. До плажа е направен парк с палми и детски кът. Хванахме големите бури - плажа беше съсипан, но концесионерите го възстановиха напълно за два дни. Има безплатен плаж със спасител, не е пренаселено. Цените в хотела са около 30 лв/човек. Ето линк:
 http://hotelsofia-bg.com/bg/
Целият престой беше едно чудесно изживяване. Въпреки бурите с детето си прекарахме страхотно. Тъй като хотела е отдалечен от плажа, нас изобщо не ни засегнаха наводненията. Единствено пътят от главната улица до хотелът - не знам около 30 метра не е с асфалт, но е поддържан - дори след пороят нямаше никакъв проблем с минаването.

# 51
  • Мнения: 1 232
Е това е най-хубавия хотел в града истина си ,но не поджоба на всеки Grinning,извинете за офф-а

# 52
  • Мнения: 1 099
Бяхме в Приморско, станцията на Министерския съвет.
Много приятно беше, детето си намери приятелчета, храната беше на ниска цена и прилична. Ние ходихме на южния плаж, но дотам не мърдат 15 мин. , но за сметка на това беше много хубав. Вечерта на разходка в града. Бурята ни спести 2-3 дни плаж, но нищо по сериозно. Simple Smile

# 53
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Pipinka и елена акманова - в много сладки хотелчета сте били. Браво!  Peace А и цените им са си съвсем ОК.
Поздрави  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 771
Pipinka, влюбих се в твоето хотелче, сега се ослушвам да направя резервация и твоето предложение ми идва навреме.

# 55
  • Мнения: 4 668
Мисля , че наистина си заслужава хотелът , няма да сбъркате ако го посетите ! Laughing Аз съм много доволна , обслужването беше много на ниво и всичко е супер !

# 56
  • София
  • Мнения: 771
Вече се обадих и утре ще ми дадат окончателен отговор. Стори ми се много подходящ за почивка с дете, което всъщност търся.

Иначе по темата - ходихме без детето за 2 дни в Слънчев бряг, хотел Перла. Хотелчето на ниво, заведенията, които посетихме също, но Слънчев бряг не е моето място.

# 57
  • Мнения: 1 722
В Несебър има страхотен парк за децата със 3 големи площадки,къщички,полянки .........абе направо приказка.
Малкият страшно много се забавляваше там.

 

Ние ще ходим в Несебър след 2 седмици. Къде се намира този парк? Би ли ми обяснила по-подробно! Мерси   bouquet!

# 58
А-а , моля , моля , и по-нагоре от Варна е супер , визирам Балчик , мой роден града , ЧАКАААААЙ мееееееееее  Mr. Green
Аз пък ще пусна отделна тема с въпрос , който ме интересува за едни язовири
В този Балчик освен двореца нищо друго няма   newsm12да не говориме и за плажа,лежат на някакъв прах и камъни buria

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Тази вечер си направихме резервация за Балчик.Всичко стана много ненадейно и се надявам да изкараме добре. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт