Приличате ли си с половинките си

  • 5 948
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ние външно не си приличаме, въобще - той е мургав, а аз съм с румена кожа. По характер също - той е избухлив, докато аз съм по-спокойна и често отстъпвам!

# 61
  • Мнения: 5 140
Не изобщо не си приличаме.
Той е толкова различен от мен, едър е , а аз съм дребничка.
По скоро свеки я мислят за моя майка   ooooh!, опазил ме господ. Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 1 006
Ами не, не си приличаме!  reverance  superuu И най-странното е, че и децата не приличат на нас  tooth Stuck Out Tongue Winking Eye

Чудничка група сте, сигурна съм !  hahaha

Нашите деца, квито и да бяха щяха да приличат на един от нас, защото сме като позитив и негатив външно.Той е рус, синеок, а аз съм мургавелка отсекъде.Иначе съм като черна перла сред домашните ми животни - само блондини около мен hahaha

И като характери сме различни.Той е спокоен, уравновесен, често сдържан и премерен.Аз съм луда за връзване - пожар, тайфун, урагана "Катрин" и сестра й и целата й родА даже... ooooh! Нещо да не съм си объркала похлупака ?  newsm78

# 63
  • Мнения: 59
Ми не,не си приличаме и бебето не може да се каже на кой е- ,обаче със предишния ми са ни бъркали за брат и сестра,и все още продължават

# 64
  • Мнения: 2 152
Ами ние не си приличаме Laughing
Обаче съм чувала, че когато дълго живееш с един човек, накрая започвате да си заприличвате newsm78 Grinning

# 65
  • Мнения: 4 668
Приличаме си и то много , ето вижте - http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=872586
Не е най - показателната снимка , ама това ми беше най - отпред в "архива".
И двамата сме с тъмни коси и очи , като физика също сме един тип , като характер обаче ... не знам , май започваме да си приличаме !
За сметка на това синът ни изобщо не прилича на нас  newsm62

# 66
  • Мнения: 1 313
по външност сме противоположности-аз съм светла и руса, той е с тъмна коса . По характер си приличаме невероятно много в някои области. Майка ми казва ,че непрекъснато открива мои черти от характера в него./което много ме радва Mr. Green/

# 67
  ДА ВСЕКИ КАЗВА ,ЧЕ МНОГО СИ ПРИЛИЧАМЕ И,ЧЕ СМЕ ХУБАВА ДВОИКА............ Grinning hahaha Grinning Grinning

# 68
  • Мнения: 4 762
Пълни противоположности

# 69
  • Мнения: 36 101
не /за радост/  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 356
            Не. Simple Smile

# 71
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
вътрешно, но външно май все повече. Цветовете ни не са много близки, защото в нашето семейство черните перли са майка ми и мъжа ми, а другите сме по-светли. Обаче черти, мимики и такива неща сме ги прихванали.
За детето всеки твърди, че прилича на мен, докато не се появи мъжа ми, тогава се обърквати включват рентгена, щото е важно да се определи кой на кого прилича  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 006

... докато не се появи мъжа ми, тогава се обърквати включват рентгена, щото е важно да се определи кой на кого прилича  Mr. Green


Честно да ви кажа много се дразня понякога, когато околните непознати започнат с подобни разбори и анализи  ooooh!  Ауууу...ма децата ми нямали нищо общо с мен, че на кого приличат  #Crazy и т.н.

Верно...сина ми външно няма нищо общо с мен, но дъщеря ми пък е същата - от кръста надолу, а след някоя и друга годинка и от кръста нагоре ще заприлича.Дано само е с по-големи цици.Ей на тва викам аз влияние на околната среда. tooth  hahaha  tooth  Пък аз съм си дете - чернобилче...как да ги докарам същите като мен - не стааа ! Обаче поне ги раждам еднакви и вече шЪ ги продавам.Айде и един виц кат за понеделник - Айше питАла Манго :"Мангоооууу...туй чаве ша го миеме ли или че праиме друго?"

Еййй...от вас човек и за работа не може да се приготви. ooooh! Млъкнете бре !  Crossing Arms

# 73
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Сакри,
като стария хубав виц:
-На кого приличаааа, Айше? - пита гордият баща
-И да ти кажа, не го познаваш  Mr. Green Mr. Green
Няколко пъти съм отговаряла така, ама не хваща дикиш  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 006
Сакри,
като стария хубав виц:
-На кого приличаааа, Айше? - пита гордият баща
-И да ти кажа, не го познаваш  Mr. Green Mr. Green
Няколко пъти съм отговаряла така, ама не хваща дикиш  Mr. Green

Франзелке, следващия път отговори :"На татко си, но не казвай на никого, че това НЕ Е съпруга ми." И глей реакции  smile3532  Аз с кеффф ги гледам.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт