Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 13

  • 44 457
  • 932
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 107

Привет, може ли малко подробности за загасването на колата ти на кръстовище?

Аз бях на кръстовище и чаках светлина, първа бях и си смених добре скоростите, но отпуснах много бързо съединителя и колата изхърка и умря. Запалих пак бързо и се изнесох от кръстовището. Той си записа нещо в тефтера, и ме беше страх че ще ме скъса, но за щастие не реши така.
В последствие тези дни ми казват че карам уверено за новак, възможно е не-шашкането ми от разни изскачащи неща на пътя да е наклонило везните в посока "тази ще се справи". Пожелавам успех на следващия изпит, и спокойно!

# 646
  • Мнения: 67
Изкарах и БЧК-то и сега ми предстои да подам документи за книжка Innocent
Имам обаче няколко бързи въпросчета към наскоро  миналите по този път:
1. Документите в КАТ в Дървеница ли се подават?
2. Каква е тази държавна такса - за тези 25 лв. за издаването ли става въпрос?
3. Горе-долу колко време отнема цялата процедура (висенето там) да знам как да си предвидя деня?

Благодаря предварително Kissing FaceFlowers Hibiscus

# 647
  • гр. София
  • Мнения: 4 734
Не знам кога сте взели изпита пред ДАИ, но трябва да минат 5 работни дни след него преди да подадете документи за книжка.
1. Да
2. Предполагам, да.
3. Зависи, на късмет е.

# 648
  • Мнения: 107
Не знам кога сте взели изпита пред ДАИ, но трябва да минат 5 работни дни след него преди да подадете документи за книжка.

Не. Аз взех изпита на 22 юли, документите подадох на 23 юли, книжката получих на 27 юли.

# 649
  • гр. София
  • Мнения: 4 734
Не знам кога сте взели изпита пред ДАИ, но трябва да минат 5 работни дни след него преди да подадете документи за книжка.

Не. Аз взех изпита на 22 юли, документите подадох на 23 юли, книжката получих на 27 юли.
Не знам къде си карала курса и съответно изпита, но миналата година в София беше така. Трябваше да чакам и по тая причина не си взех книжката от КАТ преди отпуската. А така ми се искаше да покарам вече като шофьор....!

# 650
  • Мнения: 107
Карах изпита и взех книжката в Перник, преди точно месец Simple Smile

Не знам кога сте взели изпита пред ДАИ, но трябва да минат 5 работни дни след него преди да подадете документи за книжка.

Не. Аз взех изпита на 22 юли, документите подадох на 23 юли, книжката получих на 27 юли.
Не знам къде си карала курса и съответно изпита, но миналата година в София беше така. Трябваше да чакам и по тая причина не си взех книжката от КАТ преди отпуската. А така ми се искаше да покарам вече като шофьор....!

# 651
  • Мнения: 138
Здравейте, можете ли да ми препоръчате автошкола и инструктор, от който сте доволни. В кварталите около студентски град.

# 652
  • Мнения: 365
Здравейте, можете ли да ми препоръчате автошкола и инструктор, от който сте доволни. В кварталите около студентски град.
Ако не държиш да е в около Студ.град, препоръчвам STS Team и инструктор Валери Иванов. Този човек ме научи да карам перфектно.

# 653
  • sofia
  • Мнения: 419
Здравейте, можете ли да ми препоръчате автошкола и инструктор, от който сте доволни. В кварталите около студентски град.
Школата на инж.Владимир Йорданов.Намира се в Студентски град и добре преподава.Аз останах много доволна,научи ме човекът.Не е лесно,трябва много търпение и внимание.Преподавателят е много важен за придобиване на добри умения.Ако ти се падне някой нервак трудно става.

# 654
  • Мнения: 67
Здравейте, можете ли да ми препоръчате автошкола и инструктор, от който сте доволни. В кварталите около студентски град.
Аз карах курсовете в Росен-85 и препоръчвам с две ръце. Професионалисти и изключително предразполагащи са. Аз карах в Хаджи Димитър обаче, но имат офиси и в Младост/Дървеница и Студентски.

# 655
  • софия
  • Мнения: 284
Добрият инструктор е много важен за добрите шофьорски умения.Като учителите по математика са,като ти се падне някой невеж,няма научаване и намразваш предмета.

# 656
  • гр. София
  • Мнения: 4 734
Аз карах в Студентски град, школата се казва Експрес В. Бях при Сашо, както и при една жена за малко, май Ваня се казваше. Но са им стари колите в тая школа. Лятото беше малко тегаво! Сашо дава и отделно от школата уроци, има си друга кола.

# 657
  • Мнения: 381
Здравейте,пак съм аз с въпрос. Най-накрая си намерих свестен инструктор, обясних му по телефона, че преди 2г съм карала курсовете, но само наполовина. Разбрахме се първо да отида да се отпиша от там,но каза, че въпросният собственик на тази школа, искал пари за отписване (така е чувал от други хора). Въпросът ми е, има ли право да ми иска пари, за да ме отпише?

# 658
  • гр. София
  • Мнения: 4 734
Не, разбира се.

# 659
  • софия
  • Мнения: 78
Не само искат пари да ви отпишат , но и ще ви съдят , ако им дължите още пари.Една от големите фирми така практикуваше.Като искаш да се отпишеш ти завежда дело.Иначе не би трябвало да ви правят проблем при отписване.Напишете коя е фирмата.

Общи условия

Активация на акаунт