да си изпера ли ( и как) маратонките в пералнята?

  • 22 840
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
Ммм Да, обувки. Какво беше това изумление? Имам няколко чифта обувки от плат, не са маратонки, не са и кожа...

# 16
  • Мнения: 1 860
Сега се сетих , че и ботушите съм си прала в пералнята, а те са с кожа и плат. Ново 20  #Crazy  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 109
Мдаааа, човек се учи докато е жив ooooh! Имам си едни стари, кожени скунксчета, ама са ми мнооого любими, дал да не ги пробвам в пералнята Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 860
Ти пък ме накара да се замисля. newsm78 Къде е разликата между маратонка и обувка? И в двата случая е или от плат, или от кожа, или е комбине. Та не виждам проблем да се пере всичко в пералнята.

# 19
  • София
  • Мнения: 897
И аз така - с прах и омекотител, на ниските обороти центрофугата.
Обаче внимавай с градусите и сушилнята, защото последния път моите се свиха. Или краката са ми пораснали newsm78

# 20
  • Мнения: 1 489
Всички маратонки само така пера.даже и обувките на малката ги слагам вътре и нищо им няма.Пера си ги на 40 градуса и центрофуга.Стават като нови от магазина.

# 21
  • Мнения: 13 512
На дъщеря ми изпрах едни велурени ботуши в пералнята и ги повредих-хвърлих ги. На сина ми кожените мартонки  ги пера само в пералнята  от години и ням гаф.Явно при  ботущите е различно,защото съм прала велурени маратонки и пак нищо не им е ставало.

# 22
  • Мнения: 129
Пера ги само така - в пералнята, с прах, центрофуга, на 30 градуса,  с връзките после им ги махам, за да не се загубят из вътре Simple Smile Давай смело!

 Peace

# 23
  • Мнения: 5 475
Пера ги само така - в пералнята, с прах, центрофуга, на 30 градуса,  с връзките после им ги махам, за да не се загубят из вътре Simple Smile Давай смело!
Peace

Давай смело ,Лени ще се изперат!  Peace

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма им нищо на уредите, те са създадени да са в помощ на домакинството.
Прала съм по 7-8-9 чифта обуща наведнъж - супер се изпраха. Но си требе някаква стара хавлия или голям чаршаф да омекотява ударите при центрофуга.

# 25
  • Мнения: 2 732
 Shocked ooooh!  #Crazy Как си перете обувки в пералните ,че и с дрехи заедно Sick

# 26
  • Мнения: 8 917
И аз съм прала маратонки - има спец.програма Peace

# 27
  • Мнения: 990
Аз също ги пера в пералнята и не съм имала проблеми до сега  Grinning ! Пущай смело  Peace

# 28
  • Мнения: 656
Всички маратонки само така пера.даже и обувките на малката ги слагам вътре и нищо им няма.Пера си ги на 40 градуса и центрофуга.Стават като нови от магазина.
и аз така Peace

# 29
  • Мнения: 1 006
Пускам ги на 40 градуса и няма никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт