Азиатска козметика и грим 9

  • 36 290
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Предложете ми лека слънцезащита, подходяща за лятото без бял слой и блясък. На Benton нещо взе да ми идва тежка.

# 76
  • Мнения: X
Предложете ми лека слънцезащита, подходяща за лятото без бял слой и блясък. На Benton нещо взе да ми идва тежка.

Момичета /смених си името Laughing нарочно е!/, лицето ми се избели стана като прозрачно от тия избелващи и разни бентон продукти с охлюви...не мажа нищо избелващо вече, днес ми казаха, че приличам на платно, а бях без капка грим, само слънцезащитен.
Излиза ли ви изгодно да поръчвате от yesstyle и другите подобни с тези цени за доставка? Имам в предвид, че на мен за да ми излезе изгодно, трябва да поръчам няколко неща, а в този случай общата цена скача много и митницата не ми мърда.
Излиза или не купувам и не го мисля, защото има полза от КК. А, пък може да следиш и промоции/отстъпки и мегадийл в джолсе. В джолсе няма такса доставка, но мисля, че е без тракинг.

# 77
  • Мнения: 1 795
Пробвах CNP Laboratory Invisible Peeling Booster -определено е с доста силно действие и не е подходящ за чувствителна или суха кожа. Не е моят продукт,  кремът от същата серия Invisible Milk Moisturizing Peeling Cream е с много по-меко действие, а течните продукти с киселини на Cosrx например и Purito ABP Triple Synergy Liquid много повече ми харесват.

# 78
  • Мнения: 1 271
m@verik, нямах в предвид, че е скъпа кк. Аз се запалих наскоро и вече съм поръчала 6-7 неща, някои от тях пристигнаха и си ги ползвам с кеф. Мисълта ми беше, че каквото и да харесам, излиза най-изгодно в Джолсе или ибей.

# 79
  • Козлодуй
  • Мнения: 779
И на мен ми се изгуби един TOSOWOONG Anti-Wrinkle BTX от февруари, от ибей и заръчах втори път от друг търговец. Двете поръчки от мега дийл са шипнати и нямам търпение да дойдат Simple Smile
Междувременно си харесах един the SAEM Cell Renew Bio Micro Peel Soft Gel и Etude House  Soon Jung pH 5.5 Relief Toner, най-изгодни са ми цените в ибей.

# 80
  • Мнения: 1 795
Най-изгодни са цените на различните намаления и промоции, и като цяло на един етап започваш да пазаруваш само така Simple Smile За мен ebay са базова средна цена и проверявам спрямо нея, но до момента нищо не може да бие намаленията на Megadeal в Jolse или промоциите на цяла марка по $7.90-$9.90 в Stylekorean (напоследък вече ги няма Frowning1 ).  В Yesstyle цените са супер изгодни на разните flash deal плюс gold member отстъпката плюс разните ваучери и кодове, и безплатна доставка. В ибей ако не пазаруваш от сериозни/големи продавачи (а те са с по-високи цени) почти винаги има риск от некчествен продукт или неполучeна пратка.

Lunen_sun, на предишния Меga Deal Etude House  Soon Jung pH 5.5 Relief Toner беше към 11$, средната цена в ebay е 14-15$. B Yesstyle с отстъпките излиза колкото в ebay, но имаш сигурна платформа зад гърба си, подаръци и тн.

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 23:08 от Viola Tarakanova

# 81
  • Мнения: 26
Здравейте отново, момичета Simple Smile Скоро ви бях писала, че започвам да ползвам корейска козметика след като закупих от серията на бентън с охлюв тоник, есенция и крем и тоник пак на бентън с алое. След вашите съвети вечер използвам тоникът с алое и крема, а сутрин другите два продукта. Има огромна разлика от ползването на тези продукти, а ги ползвам само от 10 дни..Сега обаче искам да си поръчам и продукти за почистване на лицето, нещо хидратиращо (защото тези на бентън могат доста да ми изсушат кожата и не съм сигурна дали е добра идея да ги ползвам през лятото?  ) и някакъв слънцезащитен продукт.
Много ви моля да ми дадете отзиви за следните продукти, на които съм се спряла (защото още съм съвсем боса в тази област Simple Smile ) и ако имате някое по-добро предложение вместо тези, на които съм се спряла да ги споделите с мен.
BANILA CO - Clean It Zero Cleansing Balm Original 100ml
Benton - Honest Cleansing Foam или
PURITO - Defence Barrier pH Cleanser
Benton - Cacao Moist And Mild Cream
Etude House - Sunprise Mild Watery Light SPF50+ PA+++ (50g)

Благодаря предварително за помощта Simple Smile

П.С. И една маска за коса си харесах междувременно и ако някой я е ползвал бих се радвала да чуя мнения Simple Smile
NATURE REPUBLIC - Argan Essential Deep Care Hair Pack

# 82
  • Мнения: X
Предложете ми лека слънцезащита, подходяща за лятото без бял слой и блясък. На Benton нещо взе да ми идва тежка.

Благодаря, ще я погледна.  Напоследък не мога да си улуча консистенцията изобщо - на Бентън вече ми е твърде тежка и кремообразна, на Биоре японската - прекалено лека и водниста. Ни тъй, ни иначе. Какво иска кожата ми не мога да разбера.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 812
Най-вероятно иска слънцезащитата на Purito Simple Smile, много лек крем, който се усеща като грижа, а не слънцезащита, попива бързо, без да оставя бял филм. Не матира, но и не дава блясък, финишът е сякаш нямаш нищо на лицето, но кожата е мека на допир. Нося го под грим, за сега не подновявам през деня, въпреки, че продължавам да си ползвам киселини вечер, нямам поражения от слънцето. Има лек аромат, който на мен не ми допада, но е много краткотраен.
От няколко дни заглеждам тези https://cosdebaha.com/ серуми, но не намирам никакви отзиви за тях. Изглеждат много привлекателно, с чудесни съставки, но дали наистина съдържат това, което е описано? Дали някой е ползвал нещо от този бранд и има мнение?

# 84
  • Мнения: 13 493
Скрит текст:
Здравейте отново, момичета Simple Smile Скоро ви бях писала, че започвам да ползвам корейска козметика след като закупих от серията на бентън с охлюв тоник, есенция и крем и тоник пак на бентън с алое. След вашите съвети вечер използвам тоникът с алое и крема, а сутрин другите два продукта. Има огромна разлика от ползването на тези продукти, а ги ползвам само от 10 дни..Сега обаче искам да си поръчам и продукти за почистване на лицето, нещо хидратиращо (защото тези на бентън могат доста да ми изсушат кожата и не съм сигурна дали е добра идея да ги ползвам през лятото?  ) и някакъв слънцезащитен продукт.
Много ви моля да ми дадете отзиви за следните продукти, на които съм се спряла (защото още съм съвсем боса в тази област Simple Smile ) и ако имате някое по-добро предложение вместо тези, на които съм се спряла да ги споделите с мен.
BANILA CO - Clean It Zero Cleansing Balm Original 100ml
Benton - Honest Cleansing Foam или
PURITO - Defence Barrier pH Cleanser
Benton - Cacao Moist And Mild Cream
Etude House - Sunprise Mild Watery Light SPF50+ PA+++ (50g)

Благодаря предварително за помощта Simple Smile

П.С. И една маска за коса си харесах междувременно и ако някой я е ползвал бих се радвала да чуя мнения Simple Smile
NATURE REPUBLIC - Argan Essential Deep Care Hair Pack

От трите измивни бих избрала Пурито, маската за коса с арган съм я заглеждала, но нямам впечатление, единствено че на промоции свърши много бързо.

# 85
  • Germany
  • Мнения: 2 024


Sambo09, е кажи нещо за японската слънцезащита на Биоре. Гледам я в немския Амазон и е доста популярна и харесвана.


Елария, аз отдавна заглеждам тези серумчета на Cos De Baha, но точно липсата на отзиви за тях ме спира. Уж рових преди време в нета, но не намерих много неща.

# 86
  • Мнения: 13 493
Трабва ли ми тази слънцезащита или не ми трябва
http://jolse.com/product/etude-house-olaf-edition-sunprise-mild- … p;display_group=3

# 87
  • Мнения: 3 634
Вероятно ти трябва... Innocent

Почти всеки ден има гореща сделка:
http://jolse.com/product/hot-deal-iunik-propolis-vitamin-synergy … serum-50ml/19443/

...
От няколко дни заглеждам тези https://cosdebaha.com/ серуми, но не намирам никакви отзиви за тях. Изглеждат много привлекателно, с чудесни съставки, но дали наистина съдържат това, което е описано? Дали някой е ползвал нещо от този бранд и има мнение?
Като ги гледам, повтарят асортимента на Ординъри. Там поне съставките са сигурни, а някои са и по-евтини.

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 11:25 от The ant is...

# 88
  • Мнения: 13 493
Видях го, но се въздържах с усилие, бета глюкана ми е по напред.
А тази дисни картинка тъй за детето е подходяща, може да се каже.

# 89
  • Мнения: 892
Sambo09, аз също моля за малко повече отзиви за слънцезащитата на биоре и дали ползваш реформулировката от 2019-та година Flowers Hibiscus
Елария и Sambo09, вашите кожи бяха комбинирани, доколкото помня? Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт