Азиатска козметика и грим 9

  • 36 323
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 671
Момичета, да похваля D'ALBA PIEDMONT Peptide No-Sebum Balancing Toner Много хубав тонер, контролира производството на себум и е силно хидратиращ. С приятен нежен и ненатрапчив аромат. Със сигурност ще продължа да го ползвам и за в бъдеще, а също мисля да си взема и другите продукти от серията, но в момента съм затрупана с козметика и това е единственото, което ме възспира. Ето и състава на тонера, някъде четох, че екстрактът от перли е 44 %

Скрит текст:
PEARL EXTRACT,  GLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, WATER, GLYCERETH-26, PROPANEDIOL, NIACINAMIDE, 1,2-HEXANEDIOL, WATER, 1,2-HEXANEDIOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERIN, WATER, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, BETAINE, WATER, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, HYALURONIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, GLYCERIN, TRIDECETH-10, WATER, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, CAPRYLYL GLYCOL, TUBER MAGNATUM EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) WATER, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ALLANTOIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ADENOSINE, DISODIUM EDTA, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, BETAINE SALICYLATE

Взех си и [SOME BY MI] AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner , с намерението да го ползвам по-нататък през лятото защото още ползвам третиноин, но не издържах една вечер и го пробвах. Първите минути не усетих нищо, но после чувствах кожата си болезнена,  нямах зачервявания или друга реакция след това. Като впечатления по-нататък ще мога да споделя.

Не съм писала за почистващото олио на RMK


Ползвам го от много години и съм доволна, много лека консистенция, почти като вода, почиства перфектно кожата, а водоустойчивите спирали ги сваля от раз. Супер икономично е. Има изразен  аромат на цитруси и мента,  на някой може да не му хареса. Аз лично за сваляне на спирала го ползвам рядко защото ми люти леко на очите, а и съм свикнала за тази зона да ползвам масло от жожоба. Друго предимство е, че лесно се отмива само с вода и не оставя мазен филм. Аз лично напоследък си правя тройно почистване вечер, първо свалям грима с масло от жожоба, после ползвам измиващ гел, след това  олиото на RMK, изплаквам само с вода и кожата ми се чувства перфектно.

Към сутрешната рутина включих HANSKIN Cleansing Oil & Blackhead За сега ми харесва, много добре почиства кожата и най-вече порите в дълбочина. Леко ми изсушава кожата, но пък така тя поема следващите продукти по-добре. Не е много икономично, но в случая и това е плюс  защото ще го изразходвам бързо и няма да ми омръзне.

# 676
  • София
  • Мнения: 20 217
blixa, не съм го ползвала, но пише, че преди употреба двете фази не трябва да се смесват, т.е. не трябва да се разклаща. Тупферчето се потапя, докато стигне до пудрата на дъното и после полепналата по него пудрата се нанася върху пъпчиците/несъвършенствата. Държи се, докато изсъхне, но може и да се спи с нея.
Скрит текст:
Ти така ли го ползваш?

# 677
  • Мнения: 429
Да, по правилата го ползвам - не разклащам шишенцето (имам опит от предишното на Етюд Хаус), топвам внимателно клечка за уши и нанасям като последна стъпка, даже след нощната маска и така си спя - цялата в розови точки. 
Жалко, изглежда не ми действа... Cry
Имам в запасите същия продукт и на Mizon, направо скачам на него, дано не е пак греда.
Ще ми се да пробвам още от този тип - spot treatment pink powder. Някой сеща ли се за други освен на Etude House, Ciracle и Mizon?

# 678
  • София
  • Мнения: 554
Момичета, в StyleKorean има 40мл (5 бр. тестери х 8 мл) [Sulwhasoo] First Care Activating Serum (Yoon Jo Essence) за 15$ (с доставката стават 22,14$). СТрува ли си този серум?

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
не съм го ползвала но изглежда добре

Хидратира и балансира кожата за здрав и светещ вид

От над 3 000 корейски билкови съставки, намерени в древни изследвания, само пет бяха внимателно подбрани след безброй опити и грешки, завършвайки JAUM Balancing Complex ™ чрез 18-часов процес на чисто посвещение.

180% по-концентриран от преди, новият балансиращ комплекс JAUM ™ осигурява цялостна грижа за кожата за красив баланс. За суха кожа, причинена от стареенето, комплексът подхранва и укрепва външния вид на тена за по-здрава, светеща кожа.

Използван като първа стъпка след почистване, серумът помага да се повиши усвояването, употребата и резултатите на следващия продукт за грижа за кожата. Подходящ е дори за клиенти с деликатна или чувствителна кожа.

Как да
Използвайте ден и нощ след почистване.
Нанесете 2-3 помпи от Серум за Първа Грижа за Активизиране върху дланите си и ги разпределете равномерно по лицето.
Внимателно натиснете дланите по лицето си, за да помогнете за абсорбцията.



Серум за първа активация
В НАЛИЧНОСТ

$ 84.00
Основен серум от първа стъпка, формулиран с JAUM Balancing Complex ™, осигурява светещ и здравословен вид чрез хармонизиране на баланса на кожата.
60 ML

# 680
  • Мнения: 348
Аз май ще отстрелям един от силно намалените тонери на Blithe в Джолсе, изтича им срока през ноември и са по 12 долара...

# 681
  • София
  • Мнения: 554
Отстрелях аз вече един (да се има предвид, че годността му е до ноем 2019 - но са го написали и маркирали в жълто Simple Smile), както и BLITHE Pressed Serum Tundra Chaga 50ml Satisfied
Има намаление на анти-ейдж продукти като цяло - http://jolse.com/project/say-goodbye-to-aging-skin/1168/

# 682
  • Мнения: 348
Чудих се кой от двата, обърках се малко и от ревютата, защото Мария в нейния пост за продукти на Blithe казва, че 5 energy roots е подходящ за мазна, комбинирана и нормална кожа, а всички други ревюта, които прочетох, както и и описанието на самия продукт е, че е подходящ за суха. Ииии...в крайна сметка докато се наканя, него го изкупиха, така че взимам този с 9-те семена. Малко ме е яд, защото в него има съставки, които получавам вече от други продукти, но каквото-такова. И толкова за некупуването този месец Mask Това трябва да спре!

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 11:00 от Valandin

# 683
  • Мнения: 1 795
Момичета, в StyleKorean има 40мл (5 бр. тестери х 8 мл) [Sulwhasoo] First Care Activating Serum (Yoon Jo Essence) за 15$ (с доставката стават 22,14$). СТрува ли си този серум?
Серумът е супер, но тази оферта реално не е много изгодна като за тестери. В ибей има по-добри предложения мисля.

Blithe 5 energy roots е супер за суха кожа, но понеже е по-лек от 8 боба става и за нормална, и комбинирана кожа. Есенцията 9 семена, която беше на промоция в Stylekoean също е с такъв кратък срок на годност, но не беше споменато. Написах един възмутен мейл, пък да видим...

Момичета, проверете си измивните пяни на PKY, който е поръчвал на Mega Deal в Jolse. Имат някакви гадни частици вътре, а това не трябва да е така. Трябва да е пухкав, пенест крем като го изсипваш от тубата, и да се точи на конци.
Моята пристигна ето така-водниста и с някаква утайка, която частично се размива, но не изцяло.
Скрит текст:

# 684
  • София
  • Мнения: 554
Мерси, Виола. Ще погледна в Ибей. Не съм пазарувала досега отттам.
Аз взех Blithe 5 energy roots, а преди няколко дни поръчах и 8 боба...абе изобщо...спирам се вече.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 936
Цитат на: Viola Tarakanova

Момичета, проверете си измивните пяни на PKY, който е поръчвал на Mega Deal в Jolse. Имат някакви гадни частици вътре, а това не трябва да е така. Трябва да е пухкав, пенест крем като го изсипваш от тубата, и да се точи на конци.
Довечера ще проверя моята, вчера я получих. Направи ми впечатление, че годността й не беше голяма, до юни 2020г. по спомен. Да не би твоята да е с вече изтичаща годност? Провери...

# 686
  • Мнения: 267
Sulwhasoo First care serum  в ebay е 12$-40 мл. в малки шишенца, не сашета.

# 687
  • Мнения: 924
Може ли някой да сподели впечатления от скраба за коса от джолсе, че продължавам упорито да се боря с пърхота и си мисля да го пробвам.

# 688
  • Мнения: 721
Искам да направя поръчка от roseroseshop,но ми дава някакви безумни цифри за доставка :о . Това нормално ли е?

# 689
  • Мнения: 3 117
Искам да направя поръчка от roseroseshop,но ми дава някакви безумни цифри за доставка :о . Това нормално ли е?
Колкото по-голяма (тежка) поръчка там, толкова по-безумни цифри за доставка. Simple Smile
Същото и в stylekorean.

Общи условия

Активация на акаунт