Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 889
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 383
Изобщо не ми харесва Мегън. В началото ми беше интересно, защото Хари си е избрал нетрадиционна жена - американка, разведена, смесена раса. Пък и британците имат горчив опит с разведена американка, не може това да не влияе на мнението на хората там за нея. На мен не ми харесва, защото не изглежда искрена, а прави впечатление на актриса, която играе роля във филм. Хари е много по-земен и искрен в начина си на поведение, но тя като че ли още не е осъзнала ролята си. Не ми харесва и че харчи толкова пари за маркови дрехи, когато Кейт например е по-умерена в разходите. Също интересно ми беше да разбера, че много от служителите са напуснали скоро след сватбата и че всички я описват като труден характер. Гледах един документален филм по БиБиСи за враждата между Кейт и Мегън и имаше интересни коментари. В крайна сметка не ме интересува кой какво, не живея там и ми е далечно, но ми е интересно бебето кога ще се роди и какъв ще бъде пола. Simple Smile

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 10:41 от Fenris

# 181
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На мен не ми харесва, защото не изглежда искрена, а прави впечатление на актриса, която играе роля във филм.

А на мен не ми харесва, защото прилича на травестит. Освен това ... в моите очи ... тя винаги ще си остане третокласна актриса и модел за реклама на бельо.

Няма класата, която излъчва Кейт! И не, не е защото не е бяла, руса и синеока. Просто няма класа и изглежда много по-възрастна от Хари.

# 182
  • Мнения: 6 876
Какво лошо има, че била модел на бельо? Всеки човек си изкарва хляба с нещо. Аз съм чистила

# 183
  • Мнения: 4 383
Изобщо не прилича на травестит. От къде ти хрумна това? Много е женствена и определено има чар, просто не ми харесва фалшивостта и усещането, че всичко е голяма роля във филм. Може и просто да е липса на опит в тия среди, а и за разлика от Кейт не е родена и израснала в Англия, не познава нравите им и традициите. Има мноооого да учи как да е част от кралското семейство. Като се има предвид, че Кейт специално е търсила контакт с Уилям да се запознаят, не може да е случайно - дори смея да твърдя, че родителите й цял живот са я подготвяли за брак по високите етажи на властта със специално образование в елитни учебни заведения, където да се срещне и сближи с неслучайни младежи. Мегън е съвсем друго тесто и със съвсем друг произход и житейски опит.

# 184
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Какво лошо има, че била модел на бельо? Всеки човек си изкарва хляба с нещо. Аз съм чистила

Ми по-добре да бе чистила Мегън. Поне щеше да го докара до статус на Пепеляшка. А сега си е просто бивш евтин модел на бельо.

Изобщо не прилича на травестит. От къде ти хрумна това?

Защо трябва да ми е хрумнало? Просто ми е прекалено груба. Прилича ми на мулат травестит. Какво толкова чудно има в това?

# 185
  • Мнения: 10 411
Nature Sparkles Може би главната причина да не се харесва особено Мегън е някак си лекото* поведение което продължава да  излъчва..
не народно* а леко..например шведската принцеса София не знам какво образование има и преди да се омъжи също е била в шоу бизнеса
има снимки също по сутиен и бикини ..и на пилон е танцувала.. но сега има друго излъчване - свободно, но не елементарно, което при Мегън продължава..особено като висне на ръката на Хари независимо къде се намира и той и РR-ите не трябва да се сърдят на тези които не я харесват а да поработят с нея така ,както другите принцеси от народа* го направиха с успех.

 

# 186
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
... свободно, но не елементарно, което при Мегън продължава..особено като висне на ръката на Хари независимо къде се намира и той и РR-ите не трябва да се сърдят на тези които не я харесват а да поработят с нея така ,както другите принцеси от народа* го направиха с успех.
 
Не му се отдава на момичето. И с актьорската игра е така - не 3-разрядна, а направо 10-разрядна "актриса".

# 187
  • Мнения: 6 876
Оф, предшния ми коментар се е публикувал от джоба ми, понеже докато пишех бях прекъсната. Все едно, няма да го пипам, понеже вече е коментиран. Затова е толкова кратък и даже без точка, иначе знаете, че пиша много. Joy
Та, исках да кажа, че не намирам за срамно, че е била модел на бельо. Аз съм чистила и смятам, че няма срамна работа. Като казвах, че съм чистачка много бързаха да ми кажат "Ооо, то не е срамно" с тон, който показваше колко е срамно това, което работя.
Трещи, аз не съм се снимала по бельо по две причини. Нямам физически дадености (сега да не кажете, че и завиждам) и това, което искам да правя по-късно някак не върви със снимки по бельо. Даже снимки по бански нямам в социалните мрежи. Тя, предполагам, не е и помисляла, че ще става херцогиня, а за нейните среди и филма, който е снимала... Ами, това си е трамплин.
Но и аз смятам, че няма класата на Кейт. За която между другото, смятам, че също толкова е търсила умишлен контакт с Уилям, колкото и Мегън с Хари, когато се е снимала пред Бъкингмаския дворец. Това, че я пратили в елитни университети, за да търси богат и властоимащ мъж, пък, е също абсолютно нелепо. Отворете подфорума за средно образование тук - ще видите колко родители в България искат да пратят децата си в частни или престижни държавни училища, колко плащат за това, а как после се брои колко са отишли в Оксфорд, Кеймбридж и Айви лигата. Много ясно, че, ако родителите имат възможност и желание, ще насочат децата си към елитни колежи и университети. Любопитна съм дали Fenris би насочил потенциалното си дете към училището в Долно Сурсулево, ако има по-добра алтернатива.
Когато сме си клюкарствали с приятелки, много често съм казвала, че, ако произхождах от много богато семейство, щях да уча или история на изкуството, или философия, нещо, което да те обогатява като човек, но, с което не е сигурно какво ще работиш после.
За мен Кейт има вид на жена здраво стъпила на земята, с гръб зад себе си, уверена в себе си с онази увереност, която ти я дава произхода. Мегън, от друга страна, ми изглежда като дете, което току-що е чуло новината, че ще яде само сладолед и шоколад до края на живота си и е толкова щастливо и доволно от този факт, че забравя, че и хубавите неща си имат разни условности. Особено фактът, че за някои неща бива критикувана, близките и излизат с изявления да спрат критиките и обидите, но тя упорито продължава да си прави и знае нейното, оставя лошо впечатление. Да си държи ръцете, където иска, да си носи рокли, ако иска не за 90, а за 190 бона, да лети със совалка до Марс за бейби шауър, но да не го играят после наранени от това, че хората имат мнение. И говоря в множествено число, понеже в кюпа са и тя, и мъжът и, и приятелите, и екип на който се плаща. Тя всъщност не е една беззащитна девойка сама срещу ужасното общество от расисти.
Това са с мои разсъждения по картинки и статии.

# 188
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
... това, което искам да правя по-късно някак не върви със снимки по бельо. Даже снимки по бански нямам в социалните мрежи. Тя, предполагам, не е и помисляла, че ще става херцогиня, а за нейните среди и филма, който е снимала... Ами, това си е трамплин.
Но и аз смятам, че няма класата на Кейт.

Именно, именно! Тя просто е била евтинжийски модел на бельо, после се е пробвала в актьорската кариера. Та затова сега всичките й усилия да се покаже като класна и добра ... пропадат.

# 189
  • Мнения: 4 383
Welt, моите деца ходиха в близкото училище, гимназия си избраха според интересите и това, което искаха да учат, същото и за университет. Изобщо не са нелепи твърденията за Кейт и семейството й. Все пак тя е от обикновено семейство, но пък с много амбициозни родители без елитно потекло, които са искали тя да се издигне в обществото като общува с хора от по-елитна класа, така да го кажем. Тези неща се знаят и коментират нашироко в Англия. Няма нищо срамно да искаш детето ти да се изкачи в социалната стълбица, не ги критикувам. Специално са избрали учебните заведения с тази цел. А че тя е търсила контакт с него като са се запознали, също е знайно. Знае се и че са били приятели, докато не я е видял в полупрозрачната рокля на онова благотворително ревю и е казал на седящия до него младеж: Кейт е готина (hot). Родителите й могат да се гордеят с постигнатото със собствен труд откъм бизнес, но те са си комънъри и по този признак Кейт не е с по-хубаво потекло от Мегън. И двете идват от обикновени семейства. Но имат различен житейски опит и докато на Кейт някои неща са й сервирани малко наготово от замогналилите се родители, Мегън не може да се похвали със същото. Затова и се получава сблъсък сега, но след някоя и друга година може би ще се пренастрои. Кейт е работила като продавачка в магазин, ако помня правилно, но е напуснала работата, за да се отдаде на подготовка за ролята си като се е задълбочила връзката й с Уилям. И за това са я критикували в Англия, че била мързелива и напуснала работа като им е станала сериозна връзката. Тия неща поне ги обсъждаха в документален филм, който гледах. 

Като говорим за продавачки, норвежката кралица Соня е била продавачка в цветарски магазин, когато се запознава с краля. Харесали са се, дълго време са били заедно, но бащата на тогавашния принц бил твърдо против сина му да се жени за обикновено момиче и двамата влюбени са чакали много години и са се обичали кришно преди тогавашния крал да одобри връзката и да даде благословия за сватба. Станало е след като принца заплашил, че ако не се ожени за Соня, ще се откаже от титлата и пак ще се ожени за нея. За да се избегне криза в кралското семейство, кралят склонил. След това пък техните деца се женят за обикновени хора - принцесата за един писател и художник, а принцът за разведена с дете. Скандали и покрай двете връзки не е като да е нямало.

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 12:44 от Fenris

# 190
  • Мнения: X
Откъде е информацията, че Мегън е била модел на бельо?
Няма нищо в нет-а, само фотошопове и пързалки. Била е модел-презентатор в някаква рекламна игра и дотам.

Леко ми бие на фалшива новина, но пък върху нея какви теории се развиха тук....Joy

Fenris, изцяло съм съгласна с написаното от теб.

# 191
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Родителите й могат да се гордеят с постигнатото със собствен труд откъм бизнес, но те са си комънъри и по този признак Кейт не е с по-хубаво потекло от Мегън. И двете идват от обикновени семейства.
Майкъл Мидълтън, бащата на Кейт, не е случаен човек. Фамилията Мидълтън има членове в British royal family. Мидълтън е upper-middle class фемили в UK.

Изобщо не можем да сравняваме потеклото на Кейт и на Мегън ... доколкото това има значение в случая.

Въпросът е в това, че Кейт излъчва класа и е класически красива жена. За външния вид на другата вече съм се изказала.

# 192
  • Мнения: 10 411
Nature Sparkles Аз пък съм чела че Кейт се е занимавала с маркетинга на семейната фирма и
след като връзката и с Уилям става публична напуска за да не се приема като безплатна реклама
а за Соня че е била преводачка* а не продавачка..ама знае ли се дали и това няма да се окаже фалшива
новина заради Меган.

# 193
  • Мнения: 2 452
Ех ама с тая класа на Кейт направо преклявате всичките и снимки преди да се сгоди за Уилям си е направо едно обикновено момиче да не кажа че грам не ми хваща окото и никаква класа и стил не виждам, всичко в нея се променя слeд това.
https://imagesvc.meredithcorp.io/v3/mm/image?url=https%3A%2F%2Fp … poi=face&q=85
https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/hbz … amp;resize=*:2193
https://i.pinimg.com/originals/07/a3/ee/07a3eea72a764f9ebcccfac635aabbcf.jpg

Кейт е била продавачка на бижута ли беше не помня, това за маркетинга май беше Пипа.

# 194
  • Мнения: 6 876
Какво да кажа освен че хората просто сме различни. Аз не знам мотивите семейство Мидълтън да изпратят децата си в елитни университети, но щом вие сте убедени, понеже "много се говори за това", ще спомена само, че много хора твърдят, че Мегън е с фалшив корем. Спекулации всякакви.
Аз, ако имам възможност, бих изпратила децата си в престижни учебни заведения. Защо не? Имат традиции, дават много добро образование и самочувствие на възпитаниците си, отварят врати. Това малка мотивация ли е, че задължително трябва да се търси принц там?

Общи условия

Активация на акаунт