Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 904
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 3 096
Лилак, насочи коментара си за "сладката" Мегън към потребелката преди мен, аз просто използвам подадената от нея дума Wink

А разлика между предполагаемата дула и предполагаемата изнерява има, нали? Щом касае Мегън - вярно е... Нелепо е на какви небивалици се хващате Wink Ма то това си е ваше право Wink

# 2 221
  • Мнения: 4 076
Лилак, насочи коментара си за "сладката" Мегън към потребелката преди мен, аз просто използвам подадената от нея дума Wink
Точно нея имах превид,не теб.От нея тръгна сладостта.Днес прочетох как американки(от Тексас!),дружно се молят на "нашия сладък Исус",та от там ми се догади и вдигнах мерника на сладкото Simple Smile
Дула,дюля,все тая.За мен беше екзотично и като ми обясниха смисъла-съвършено ненужно в пристствието на топ специалисти в болницата,-но пък ако някой го кефи да спъва лекарите,негова си работа.
Не виждам връзка с изневярата,може би съм пропуснала нещо,не всичко чета.

# 2 222
  • Мнения: 6 709
Това, че някой е вдигнал мерника на сладостта, хич не ме интересува. Аз лично намирам Мегън за сладка и не смятам да се обяснявам защо.
Някои наистина се изявявате като наставници в темата Rolling Eyes

# 2 223
  • Мнения: 324
Много ми е интересно колко е наедряла Мегън в момента, всеки знае как е  накрая тежи ти всичко  ,  а снимки с изпъчен корем още във втория третия месец  имаше  и то видим корем  и смятам че много нахално го демонстрира с разкопчаното палто на сватбата на Южени . Не може да ме убеди никой че не е било целенасочено. Имам чувство че ще роди със секцио  не знам защо .

# 2 224
  • София
  • Мнения: 9 979
Много красива беше сватбата на Кейт и Уилям! Да са живи и здрави дълги години, да се радват на децата, и да не бързат към трона  Simple Smile.

# 2 225
  • Мнения: X
Оставете темата такава каквато е, аз пък харесвам клюки и жълтини, истината е там някъде.
Все едно пък някой ще я променя темата.
Ясно е, че тук се обсъжда всичко.
Но ако ще има свобода за публикуването и позоваването на жълти измишльотини, тогава трябва да има свобода и същите да се критикуват. Тоест, както другите имат право да цитират изсмукани от пръстите хейтърски статии и да им се радват, така и аз имам право да изкажа несъгласието си с тях или да изтъкна доводи, че се пишат лъжи.
Така ще има свобода на словото за всички.
И не, не става дума само за Съсекс. И за друг ако се хейти толкова целенасочено, пак бих реагирала. Но засега друг такъв няма.

# 2 226
  • Мнения: X
Не знам за секциото, но може да е с индукция. Понякога нещата не са толкова естествени,колкото ни се иска. Ще видим и дали ще е домашно, макар че все едно, могат да спретнат едно неонатологично отделение в котиджа, колко му е. Да идва вече, че наистина скука без разчупващата стереотипи. А сигурно се е надула от всякъде, хич не и се отрази разкрасяващо бременността. Беше подпухнала и в лице преди два-три месеца още. Направо имам чувството, че е бременна цяла година, не че тя още след зачеването не се хвана за корема...

# 2 227
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Как ще мине раждането един Господ знае Simple Smile, много неща могат да се объркат или дали да не тръгнат така като трябва и при нормално започнало раждане. Аз и пожелавам да роди нормално и бързо.



# 2 228
  • Мнения: 324
Ще кажа и нещо хубаво за Мегън,  страшно и харесвам колекцията от чанти откак влезе  аристократичните среди .
Периода и когато е била актриса  е от сладкия и период   вече не е сладка  а  една самодоволна хитруша.  Любопитно ми е ще има ли промяна след раждането, ще улегне ли или ще повтори пъченето на корема с  тикането на бебето пред прожектори  и фотографи.Харесвам Хари и мисля че понякога го поставя в неудобни ситуации но е влюбен човека .  Дали и казва ако не е доволен от някоя нейна прищявка или каприз каква ли е атмосферата когато няма фотографи  .

# 2 229
  • Мнения: X
Аз и колекцията от обувки и харесвам.

# 2 230
  • Мнения: 16 872
Дори и да е недоволен може и да си премълчава, засега. Те живеят заедно от скоро, давам им още няколко години (макс 5), защото няма на ги налегнат веднага задълженията и грижите, като обикновените хора.

# 2 231
  • Мнения: 324
Аз и колекцията от обувки и харесвам.
Ако Успея да я намеря ще я поместя .Големи красоти

# 2 232
  • Мнения: 6 878
Какво е крила Мегън на сватбата, беше с широко разкопчано палто. Беше толкова очевидно, че чак очеизвадно.

# 2 233
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297

# 2 234
  • Мнения: X
А ако го беше свалила щеше да е още по-очевидно. Беше със сако, за да крие бременността и да не отнема вниманието от сватбата

Общи условия

Активация на акаунт