Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 741
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 122
Всеки е свободен да изкаже мнение.

Но твърдението за дънките, няма покритие. С какво реши, че я издават и защо да не са подходящи?
Освен това, ако ражда през май е нормално коремът й все още да е високо. Но от този ъгъл не може да се види.
Имам снимки в деня преди да родя, коремът ми изглеждаше като огромна топка и отрязан отдолу.
Дънките ми изглеждат като нормални, а не за бременни. А в Мароко ясно си личеше как коремът рязко свършва доста високо

# 76
  • Мнения: 9 648
Бременните не са ненормални. Аз не съм си купувала нито една дреха за бременни, вкл дънки. Носех без проблем дънки с ниска талия до раждането. Нагоре - рокли и туники станаха блузи. Wink

А от снимките по нищо не личи какви са дънките от ципа нагоре.

# 77
  • Мнения: 16 871
Дънките са прикрити от блузата, нищо не личи от тях.

Когато забременееш и родиш, ще разбереш.

Интересни са съсексови, но няма да е за дълго. Докато дойде първата, вторята поява след майчинството и после ще се успокои тълпата.

# 78
  • Мнения: X
Тя Мегън има супер къс торс, затова и коремът и е под сливиците. Не искам да си представям как диша. Но иначе изглежда доволна от появата на папараците.

Вярно ли няма да го покаже на изписването? Не бях чула. Да не би да иска да продаде правата за първите снимки на някое списание?

Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 13:51 от Анонимен

# 79
  • Мнения: 4 122
Вярно ли няма да го покаже на изписването? Не бях чула. Да не би да иска да продаде правата за първите снимки на някое списание?
Ами така пишат жълтурите, не искала публичността, която имало около
ражданията  на Кейт, нямало да роди в Линдо , не искала да копира нищо от нея.
Сайтът на списание" Hello" е качил новината, но без снимките. Ако нямаше нищо нередно, нямаше да се излагат така ПР-ите да крият пустите снимки. Все повече олекват

# 80
  • Мнения: 16 871
Къде има информация,  че са крили снимките ? Пр имат ли такова влияние?

# 81
  • Някъде там
  • Мнения: 16 048

Меган е с якето на Хари отново, и пише че са си купили продукти за грижа за кожата.
Не видях да носят торбички явно ще им ги доставят по късно.
Вижда се малко от колана на дънките за бременни точно на тази снимка.Тя и преди беше с тях.
А не трябва ли да излизат от вкъщи,щом не е ангажимент и тя е в майчинство?Това в протокола ли го пише?

# 82
  • Мнения: 9 648
Къде има информация,  че са крили снимките ? Пр имат ли такова влияние?
Кои снимки са скрити? Тези, които ние гледаме ли? Grin

# 83
  • Мнения: 16 871
Аз разбрах, че пр са искали да крият снимките, но са излезли.
Не ми се вярва да имат чак такова влияние, но знам ли.

# 84
  • Мнения: 4 122
Къде има информация,  че са крили снимките ? Пр имат ли такова влияние?
Ще трябва да се повторя. Снимките са от Петък, но излизат едва снощи. ПР-ите им са се опитали да ги спрат, но безуспешно.жВ същото време, снощи се триеха статии със снимките, но в по-неизвестни сайтове. "Дейли мейл" и "Сън" нищо не са качвали, а винаги са първи, но те са и приближени до Меган. Днес някои сайтове качват новината, но без снимките. Всичкото това не се прави без причина, ако нямаше проблем със снимките, всичко щеше да излезе веднага. Прави ми впечатление, че ПР-ите им действат по Холивудски.
ПР-ите няма как да контролират Инстаграм, но сайтовете могат и го правят.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 7 303
Това всъщност от къде го знаеш? И защо е толкова важно?

# 86
  • Мнения: 4 122
Това всъщност от къде го знаеш? И защо е толкова важно?
Това уча, а и се интересувам от Холивудските неща- кое, как, кога и защо излиза или не като новина.Знам как се случват нещата. И за мен е важно, защото ми показва, че има гаф. Че не искат тези снимки да се разпространяват, опитват се, но май е късно. Не виждам друга причина, освен корема.

# 87
  • Мнения: 6 873
На мен пък точно как щяла да ражда другаде, за да не копира Кейт по никакъв начин ми е някаква жълтурска измислица. Жената може да има сто причини да роди някъде другаде, ако ще не с дула, а с шаман, то точно тази причина ми се вижда тъпа.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 7 303
Сигурно Сара и Софи родиха в различни болници, а не в тази в която роди Даяна ,за да не копирт.

# 89
  • Мнения: X
То нали пишеше, че искала вкъщи, но в последствие я разубедили. Според мен накрая ще си отидат в Линдо, но да има да се говори. ПР-ът и е чисто по холивудски, не може да избяга от амплоато си на актриса.

Общи условия

Активация на акаунт