Кралски работи и клюки - април 2019

  • 125 003
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 9 986
И какви са негативите, фенове на Мегън и Хари даряват пари за благотворителни инициативи, подкрепяни от Мегън.
Кое е лошото?
И да парите са си техни, няма нужда от кавички - Хари има не малко пари, наследнени от майка му. Има ли нужда да обсъдим как ги е заработила?

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 12:26 от Lana

# 421
  • Мнения: 9 676
Най-обичам когато се правят сметки на чуждите лични пари. Joy
Що така, ами не така?
Защото така са си решили и точка. Да са ощетили някого? Не са. Тогава?

п.с. Имаше тема във форума за онази бг циганка в Испания, дето удари милиони от лотарията. Е, какво плюене и какви сметки бяхаааа! Joy 

# 422
  • Мнения: 4 136
В статията пише ли, че са лични пари? Аз я прегледах отгоре-отгоре и затова питам. Ако не пише, няма как да сте сигурни, че са лични

# 423
  • Мнения: X
Мразя да се позовавам на жълтурски писания, изпъстрени с източници като "reportedly" или "a fried said".
Обаче точно уважавания в тази тема Дейли Мейл пише, че почивката е по решение на Хари, който е искал да поглези жена си.
Нещо против? Или пак се дразним, че хората се обичат и си позволяват да го изразяват по някакъв начин?
Ама тя, Меган, и за това е виновна, омагьосала го е с шамански вуду магии. Взе хубавото момче да му харчи парите, ужас.

# 424
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
В статията пише ли, че са лични пари? Аз я прегледах отгоре-отгоре и затова питам. Ако не пише, няма как да сте сигурни, че са лични

Да пишат и с коя карта са платили а Wink

# 425
  • Мнения: 9 676
В статията пише ли, че са лични пари? Аз я прегледах отгоре-отгоре и затова питам. Ако не пише, няма как да сте сигурни, че са лични
А какви са? Кредит от ПаундКредит Лтд., заем от приятели, дарение от парламента по случай добрата работа около отвличането на внимание от Брекзит, дарение от местни пенсионери, друго?

# 426
  • Мнения: 899
Никой не държи сметка никому. Двуличието дразни.
Изместихте акцента на статията.
Ако въобще е вярно написаното, ще почакаме за снимки.

# 427
  • Мнения: 3 632
...
И да парите са си техни, няма нужда от кавички - Хари има не малко пари, наследнени от майка му. Има ли нужда да обсъдим как ги е заработила?
Ми щом настояваш.
Получила ги е при развода с Чарлз. Семейство Спенсър може и да са благородници, но дори тя разказва, как са имали финансови проблеми.

# 428
  • Мнения: 16 874
Значи може да държим сметка като е похарчила 6 цифри за кофти тоалет и да коментираме, сега не може да си изкажем мнението за нощ в хотел, при положение, че те живеят като на хотел.
Що така?!

# 429
  • Мнения: 4 136
В статията пише ли, че са лични пари? Аз я прегледах отгоре-отгоре и затова питам. Ако не пише, няма как да сте сигурни, че са лични
А какви са? Кредит от ПаундКредит Лтд., заем от приятели, дарение от парламента по случай добрата работа около отвличането на внимание от Брекзит, дарение от местни пенсионери, друго?
Хаха, не ти отива да се правиш на ударена. Има данъкоплатци, Кларънс Хаус и какви ли не още начини.

# 430
  • Мнения: 9 676
Аааа ясно, имат безлимитна карта вързана към държавния бюджет. Разбрах! Joy

# 431
  • Мнения: X
За мен друго е странно. Къде му е точно глезенето тука? Вярно, лукс е, ама има ли спа, басейнче, масажче нещо? Дано е имало, щото иначе все едно я е завел от едното село в другото.

# 432
  • София
  • Мнения: 9 986
Е не разбрах къде точно е двуличието/лицемерието, споменато няколко пъти вече?

За мен друго е странно. Къде му е точно глезенето тука? Вярно, лукс е, ама има ли спа, басейнче, масажче нещо? Дано е имало, щото иначе все едно я е завел от едното село в другото.
Има спа, много е приятен хотелът, ако някой хакне сметката с която са платили, да вземе да букне 2-3 стаи, да видим как е Simple Smile

# 433
  • Мнения: 4 136
От друга страна е въпрос на такт и ненавиране на богатство в очите на хората. Двамата се държат като новобогаташи, не виждали лукс досега. И без това имаше реплика на Хенри, че каквото иска Рейчъл, го получава. Едните харчат 33 хиляди за глупости, а другите през ваканцията си бяха на вилата "на село".

# 434
  • София
  • Мнения: 9 986
Хахахахаа, вилата на село, струваща не знам си колко милиона.
Или пък на прословутия остров Мустик...ама за тях може, щото нали са преуморени от трите деца Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт