Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 988
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 820
Камила си е била неговата любов, за Даяна се е оженил по задължение. Харесвал я е, но не я е обичал. Но тя е била млада, девствена, неразведена, отговаряла е на изискванията, а Камила просто е нямало как да бъде одобрена по онова време. Като им гледа човек стари видеозаписи и се вижда, че Даяна е влюбената, а той - не му личи изобщо. Не знам дали сте гледали документалния филм по интервютата на Даяна, но наистина много кирливи ризи извади наяве. Поне за мен. Днес обаче като че нещата са по-модернизирани. Уилям се жени за комънър, Хари пък за разведена американка и то от смесен расов брак - тия неща нямало как да се случат по времето, когато Даяна и Чарлс са сключили брак. В крайна сметка се радвам за Чарлс и Камила, че най-после са заедно след толкова години чакане.
Камила НЕ Е била разведена по времето когато се е решавало за кого да се ожени Чарлз. Била е свободна, но не е била девствена когато се запознава с него. Правилата за Чарлз и Уйлям са различни от на братята и сестрите им, защото са ПРЕСТОЛОНАСЛЕДНИЦИ. Т.е и на Уйлям, въпреки модерните времена нямаше да бъде разрешено да се вземе с разведена, неангличанка, с пъстри гени. Най-интересното е, че въпреки модерните времена аз мисля, че Уйлям сам не би избрал такава, защото във вените му тече съзнанието за дълг към Монархията, или Фирмата ако щете. Най-съвременното в избора му е само това, че Кейт не е аристократ по произход. Но като се има предвид поколенията бракове между близки роднини в аристокрацията, мисля че правилно се е насочил.
По повод интервютата на Даяна. Само си помислете, ако вашият мъж/жена се изтъпани в медиите и започне да развява чаршафите и бельото ви, колко приятно щеше да ви е. Като си разказа историята какво постигна - Чарлз ли я заобича, стана ли й по-леко или по-добре, имаше ли нещо хубаво за нея в съжалението на половината земно население и присмеха на останалата половина. Намери ли друг да я обича или отгледа децата си спокойни, здравомислещи и обгрижвани?
Ей за това Камила спечели сегашния си спокоен живот  - защото когато трябваше мълча, когато се женеше любимият й - мълча, когато се раждаха децата му - мълча, когато я плюеха - мълча. През целия си живот е била здравия гръб на който се е опирал Чарлз и в същото време черната овца, дето уж развалила брака му, последната в редицата за поклон пред майка му. Още щеше да е последна и да я няма на семейните снимки, ако на Чарлз не му беше писнало да е с него и да не може да бъде ДО него, заради протокола.

Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 15:09 от dariVale

# 721
  • Мнения: 5 234
Най-смешните реплики на британското кралско семейство:

Принц Уилям: „Едно от важните неща, които съм научил в живота си, е, че не трябва да ядосваш баба си”.
***
Принц Филип: „Когато мъж отваря врата на колата за жена - или колата е нова, или жената”.
***
Принц Чарлз към победителка в конкурс за красота: „Баща ми ми е казвал, че когато срещна жена с рокля като Вашата, трябва да я гледам право в очите”.
***
Принц Уилям след раждането на сина си Джордж: „Той прилича на майка си. Слава Богу!”.
***
Принц Уилям: „Винаги се вслушвам в думите на хората, които казват, че греша… Защото в повечето случаи те са прави”.
***
Кралица Елизабет II към Уилям за първоначалния списък с гости за сватбата му: „Просто се отърви от него и започни с приятелите си”.
***
Принц Уилям към IT специалисти, показващи снимки от сватбата му с Кейт на технологичен форум: „Нали няма да направите така, че да се видим без дрехи?”.
***
Кралица Елизабет преди раждането на правнука си: „Да побърза с появата си, защото ще ходя на почивка”.
***
Принц Филип: „Никога не съм виждал домашно приготвена храна – ям само вкусни ястия. А и британките не могат да готвят”.
***
Принц Уилям: „Готварските умения на Кейт - причината, поради която съм толкова слаб”.
***
Принц Филип: „Човекът, който е измислил червения килим, трябва да бъде обезглавен”.
***
Принц Уилям: „Аз не съм туристическа атракция. Надявам се, че хората са дошли тук, за да разгледат Сейнт Андрюс – едно прекрасно място”.
***
Принцеса Ан, второто дете и единствена дъщеря на кралица Елизабет и принц Филип: „Голфът е най-трудната разходка. Предпочитам да извеждам кучетата си”.
***
Херцогиня Кейт: „Закъсняхме, защото Уилям трябваше да оправи прическата си”.
***
Принц Хари в отговор на въпрос защо брат му и снаха му не присъстват на маратон през 2013 г.: „Той е стар, а тя е бременна”.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 7 346
Какво е било зад затворените врати занятия само Чарлз, Даяна и Камила. Факт е, обаче че Даяна остана в историята като жената, на която и изневеряват. Камила пък е оная -другата.

# 723
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Шарлот Козираги не е сестра на Александра де Осма!
На снимката Шарлот Казираги е със сестра си - Александра Хановерска, а Александра де Осма е на долната снимка.
Ето един линк със снимки от сватбата на Кристиан Хановерски, има ги и принцесите Южени и Беатрис.
https://life.dir.bg/gallery/hanoverskiyat-prints-kristian-se-ozheni-v-peru?i=25

# 724
  • Down south
  • Мнения: 7 711
@ Fifiana,

Репликите са много забавни и от тях блика чувство за хумор  Peace

# 725
  • Мнения: 337
Тази седмица ще излезе информация относно датата и в коя болница е избрала да ражда Мегън

Гримьорът Даниел Мартин е бил първият им гост и е пуснал стори

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6895949/Meghans-make- … otted-London.html




Яке Haider Ackermann
Панталони Proenza Schouler
Обеци Nikos Koulis
Скрит текст:


Палто Huishan Zhang
Чанта Loeffler Randall
Обувки Salvatore Ferragamo
Обеци и гривна Ralph Masri
Бижу Sydney Evan
Скрит текст:




# 726
  • Мнения: 8 479
Рания с все по-странни дрехи... Laughing Първо шлифера, сега това нещо, което трябва да е сако явно, което е дори още по-странно.

# 727
  • Мнения: 47 998
Като сако за кърмачки Simple Smile

# 728
  • Мнения: 4 076
Ако се беше оженил за когото е искал, нямаше да ги коментираме сега, но пък и Даяна сигурно щеше да е жива.
Било е писано на чаровната Даяна да гори ярко и да изгори рано.Не смятам Чарлз,Камила или който и да е,за виновен.

Ако катастрофата не се беше случила,с времето страстите,които съпровождат всеки развод,щяха да утихнат.Дори си спомням,че след развода бяха щракнали в приятелски,умиротворени разговори Даяна и Чарлз на някакви събития на децата им,чак  започнаха спекулациите дали ще се женят отново.Та най-вероятно всеки от тях щеше да тръгне по самостоятелен път,по някое време Чарлз щеше да официализира Камила,Даяна щеше да се находи здраво,да не кажа нещо друго,което откровено й липсваше, и вероятно да се кротне с някой стар английски аристократ,негласно одобрен от горе.Сега щяха да са две зрели двойки,които нямат много против едни други,но имат много общо:деца и внуци.Не беше чак толкова отдавна тяхната история,поне не в Средновековието,че да е много различна от днешните нрави.

Рания страхотен моден новатор се оказа.Тя има отношение към модата обаче,не просто навлича нещо...що не си спретне една модна линия?Може да стане така,че тя да храни краля.

# 729
  • Мнения: 4 384
Сигурно в даден момент е седнал и е поговорил бащински с тях и им е обяснил, да. Ако беше станало на неговото, нямаше да ги има Уилям и Хари днес, а Даяна щеше да е жива, но далеч от кралското семейство с по-обикновен живот. Според мен тази драма с Камила е била последната капка преди модернизирането на монархията. Явно и кралицата, и Чарлс, може и други да са разбрали, че някои правила са окончателно остарели и неактуални днес. И това е отворило вратите за Уилям и Хари всъщност да се оженят по любов.

Да се допълня - много забавни цитати, ако са истина Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 17:15 от Fenris

# 730
  • Мнения: 16 874
Каква дата ще  казват като ще ражда нормално и не се знае кога може да започне Thinking
Тази седмица ще излезе информация относно датата и в коя болница е избрала да ражда Мегън
Цитат

# 731
  • Мнения: 4 132
Тази седмица ще излезе информация относно датата и в коя болница е избрала да ражда Мегън

Доста странно. Откъде е тази информация, че ще съобщят тази седмица? Нямам спомени да са го правили за Кейт, имаше твърдения в талбоидите за дати и познаха само за Луи, но официална информация от Кенсингтън- май не. Защо да го правят за Меган тогава? А и нали не искаше да де знае, да позира и всякакви такива.
И ако обявят дата, това значи, че ще е секцио. Нормалното раждане няма сигурна дата.

Последна редакция: пн, 08 апр 2019, 18:34 от bubanka

# 732
  • Мнения: X
И аз се замислих точно за това. Ако ще ражда естествено, то ще си започне когато му дойде времето. Освен ако вече не преносва. Според феновете и между 11 и 13-ти и бил термина, други пък го чакали след 20-ти.

# 733
  • Мнения: 5 234
А Кейт как е раждала знае ли се - нормално или с цезарово сечение?

# 734
  • Мнения: 8 578
 Мисля, че всичките и раждания са нормални.

Общи условия

Активация на акаунт