Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 742
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 2 751
Ако ще и на врата да си стъпи Меган ми е все тая, но в нейния случай какво действие би било приемливо? Щото май все е зле. Мнението ми за излизането на стълбите с бебетата ми е меко казано кофти. Забележете, че почти всяка от дамите с първородното изглеждат повече като пресни  родилки, и после на следващия дубъл вадят гримовете и машите. Кейт е най-натъкмена с Луи, докато при показването на Джордж ми е много по-естествена и сладка.

# 976
  • Мнения: 885
Тино, казано честно постовете ти започват да стават безумни.
Човек ще каже, че Мегън ти е влязла в семейството и семейните имоти и наследство ще ти вземе. Разбрахме всички, че не я харесваш.
А относно раждането - те може веднага да покажат бебето, но на снимка, а не на живо. Това, че си показва корема, означава ли, че е длъжна да показва и бебето?

# 977
  • Бургас
  • Мнения: 7 303
Мислих си, че всякакви теории съм прочела в тая тема. Признавам, че тази за Крал Хенри и Кралица Мегън ме изненада!

# 978
  • Мнения: 9 682
Кралски фантасмагории и конспирации - Април 2019

# 979
  • Мнения: 19 687
Брях! Видях 100 нови мнения и реших, че съм изтървала раждането Joy

# 980
  • София
  • Мнения: 5 247
А ако роди секцио Мегън дали ще се обяви, че е секцио? За Катрин все казваха че всичко е ОК, но не разбрах все пак винаги ли естествено раждаше.

# 981
  • Мнения: 19 687
Ако беше секцио, не мисля, че щяха да я изписват толкова бързо и тя да стои толкова безгрижно newsm78 Аз след моето два дни не можах да се изправя и ходех на 90 градуса Sick

# 982
  • Мнения: 969
А ако роди секцио Мегън дали ще се обяви, че е секцио? За Катрин все казваха че всичко е ОК, но не разбрах все пак винаги ли естествено раждаше.


Естествено е раждала което, не е супер геройство Wink не можеш да си на "балкона"  същият ден, след секцио...

# 983
  • Мнения: 9 648
Ти ревеш, а мен ме сърбят пръстите да напиша нещо, но пак ще ме изтрият(а може и баннат), защото съм ...обиждала.... . Laughing
Но пък...виж, може и аз да поискам да съм кралица. Подготвила съм се - никът ми във форума е подходящ, направих 2 теми по темата, ще се откажа от морските дарове и ще си направя Инстаграм. То било лесно! Joy

Кейт с рокля, която не бях виждала до сега (стара снимка):
Скрит текст:

# 984
  • Мнения: X
Харесвам Катето, ама какво за Бога е облякла тук??? Пеньоара от вкъщи ли е?

# 985
  • София
  • Мнения: 82
Струва ми се, че се пропуска най-очевидната причина Хари и Мегън отсега да си запазват правото да не показват бебето веднага, и това е нездравият интерес към цвета на кожата му. Вярно, че ще е квартеронче, но не се знае чий ген е избил по-силно и ако е по-мургавичко, да не кажа нещо повече, това ще е повод за немалко обидни коментари. Така че, донякъде ги разбирам. Аз, признавам си, също съм много любопитна каква комбинация ще излезе от смесената кръв на Мегън и доминантния риж ген на Хари.

Иначе и на мен Мегън не ми е особено симпатична с демонстративното си поведение след обявяването на бременността, в която не се съмнявам изобщо. На последните й снимки си личи типичното за бременна жена "погрозняване" - подпухналост и промяна в овала на лицето, устните, и дори пигментация, макар и добре прикривана с макияж.
Скрит текст:

# 986
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Ти ревеш, а мен ме сърбят пръстите да напиша нещо, но пак ще ме изтрият(а може и баннат), защото съм ...обиждала.... . Laughing

Значи вървиш по моите стъпки Grinning


Хубава снимка на Елизабет

# 987
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Някой питаше за Луи - има рд на 23.04, два дни след баба...

Всичко е един добре измислен пр, който още веднъж показва лицемерното поведение на тези хора към простолюдието... всички кореняк британци са такива, правят ти мили очи и ти се усмихват, но това е привидно и са много добри в лицемерието... викат му възпитание бай Дъ уей... не обичат директно да им казваш нещата, обаче ако им ги кажеш замазано и напудрено и Оу, рийли... О, я ходи се гръмни, тази игра съм я играла, Хаха

Едва ли искат прайвъси заради това, че може да е мулатче... по-скоро искат да нагнетят интерес още повече от любопитство...

Падам от неадекватни припаданици в Истаграм, то драма, то чудо, Мегън не се била показвала седмици...


# 988
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 760
Не знам за кожата, но ми е интересно с каква коса ще е. Все пак Кейт е с афро коса.

# 989
  • Мнения: X
Според мен бебето ще е бяло, с повече гени от баща си, защото ще е момиче. (предсказания правя всякакви Joy) Също така мисля, че на Мегън не и е все тая бяло ли е или не, но след като се роди няма да има значение - като при всяка майка. Тя всячески си замазва черните гени, а според мен не трябва, това е интересно. Непоказването може да е и подсигуряване в случай на секцио.  
Абе все едно, аз залагам на следващата седмица. По интересно ми е за чий няма да излиза в майчинство и наистина ли ще е така. Много са ми интересни как все април-май раждат. Като кобилки Joy

Общи условия

Активация на акаунт