Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 786
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 9 652
Меган ти прилича на травестит? Joy

# 1 201
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Меган ти прилича на травестит? Joy

Да, защо?

Сравни я с няколко травестити-мулати и открий разликите.

# 1 202
  • Мнения: 24 467
Дайте да напъваме, дами, че да родим! Много се забавихме тука!

# 1 203
  • Мнения: 574
Не харесвам Меган изобщо, като образ ми е фалшива и full of shit общо взето.
Но нищо травеститско не виждам в това лице. Хубава е, чаровна, има миловидна физиономия. Гугълнах сега мулати травестити Simple Smile Е, не ми прилича.

# 1 204
  • София
  • Мнения: 9 972
Ринопластиката й е очевидна.Стеснявала си е носа,да не е толкова камбест като на афроамериканците.
Хубава жена.

На мен пък изобщо не ми изглежда очевидно...може би има малки корекции, но са минимални, и по-скоро ми изглеждат като да са на връхчето на носа, но и това пак зависи от снимки, осветление и подобни неща.
https://www.ctvnews.ca/polopoly_fs/1.3702896!/httpImage/image.pn … ape_620/image.png
https://cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/180509112714-meghan-markl … nickelodeon-1.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-KiHkVDci6Q0/WwT_o_UzYbI/AAAAAAAAEEM/x … cBGAs/s1600/m.jpg
https://cbplasticsurgery.com/wp-content/uploads/2017/06/meghan-m … e-and-after-1.jpg

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 16:55 от Lana

# 1 205
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
На последната снимка с червената рокля Мегън е страхотна! Това е нейният стил  Heart Eyes
В крайна сметка какво значение има дали си е правила носа или не  newsm78 Важното е, че след като е влезнала в кралското семейство като съпруга на принц, да се държи достойно, да представлява добре институцията, да се разбира със съпруга си и семейството му. В крайна сметка всяко чудо за три дни ще бъде. И тук много се прехласвахме по Катрин, особено в началото, но виждам, че вече не сме толкова обсебени от нея. Нормално е.
Скоро гледах отново двете сватби. Катрин там също е доста притеснена, много обрана в емоциите си, а това е най-щастливият ден в живота й все пак към онзи момент. Вижте с годините как се промени, отпусна се, смее се, но наистина доста си личи, че е имало обучение. И Мегън след няколко години ще стане така. Сигурна съм. Всички минават школовка.

# 1 206
  • Мнения: 6 290
Точно пък за Мегън да прилича на травестит!?
Цеца К. дето правила моминско парти разбирам, ама Мегън..

# 1 207
  • Мнения: X
Всички актриси в Холивуд имат операции, най-малкото на носа, но някои са доста пипани. Не можеш да напреднеш там, ако не се подложиш поне на няколко корекции (хирургични или не), за да си заличиш "недостатъците", с които те е дарила природата. Доста започват да получават повече и по-добри роли, след намесата на хирурга.

# 1 208
  • Мнения: X
Мерил Стрийп е велика актриса и няма корекции. Сигурно и за др ще се сетя, но сега не ми се рови

# 1 209
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Кейт Бланшет и Шарлийз Терон да не би да имат корекции.

Цеца не я знам, коя е! А и не ме интересува, честно казано.

# 1 210
  • Мнения: 6 290
Ми имат Simple Smile

Цеца красимирова..

Аз като цяло не виждам никаква драма в това да има леки корекции. Виж да се направиш на кукла барби щото тя ти е мечтата, това вече е болно.
Даже много ми се иска Кейт да се поосвежи малко също.

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 18:07 от second

# 1 211
  • Мнения: X
Чак пък да сме се прехласвали по Кейт... Все си мисля, че просто си клюкаме тука, едва ли някой става и ляга с мисълта за коя да е кралска особа...или пък не?

# 1 212
  • Мнения: 31 172
Носът на Мегън е много пипан и хубаво е направила. За мен има и други корекции, скули има, със сигурност и ботокс. На мен ми е сладка, абсурд сравнения с травестит.
Чарлийз Терон има много корекции.

# 1 213
  • Мнения: X
Ще обърна внимание и на още нещо - нима Мегън не се отказа от "свободата", "личната си автономия", правото да гласува, гражданството

Даа, като една "истинска" феминистка, нали?
Меган има и блефаропластика и заради нея е с вечно очуден поглед. Stuck Out Tongue Winking Eye Аз пък съм сигурна, че си избелва лицето. Затова е толкова луничава и с петна. Като си избелваш, трябва яка слънчева защита, иначе се петнясва за норматив.. Един път я даваха по телевизията,  много близък кадър и на плазмата, такъв тъмен мъхест бакембард се видя, че се потресох.Joy

# 1 214
  • Мнения: 6 290
От уикипедия:
“Феминизмът се концентрира върху идеята, че полът не трябва да бъде определящ фактор за конструиране на социалната идентичност на личността или да бъде основание за различни социално-политически или икономически права.

След отвоюване на правото на собственост, на имуществени и парични притежания, правото на вот и други основни човешки права, политическите кампании на феминист(к)ите днес обикновено се фокусират около такива въпроси като правото на безопасен и легален аборт, достъпа до средства за контрацепция, домашното насилие, еднаквото заплащане на мъже и жени, борбата с дискриминацията по полов признак, сексуалния тормоз и други.”

Аз не виждам кое е в разрез да се омъжиш и да продължиш да си феминистка? Равните права и борбата срещу сексуалното и домашното насилие не трябва ли всъщност да са всеобща ценност?

А кое е различното при която и да е принцеса-нима другите не се отказват от същите неща, като Мегън?

Общи условия

Активация на акаунт