Кралски работи и клюки - април 2019

  • 127 796
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 9 709
Ми май като Брекзита, не е ясно...
Хахах! Да, обърка тоя Брекзит цялата работа! Толкова удобно съвпадаше с раждането, а сега....

# 1 726
  • Мнения: 9 893
До вчера беше +22С, което си е Great British Summer или поне така твърди пропагандата...

# 1 727
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Моза е хубава жена и е много стилна, но пластиките са я развалили.

Аз отдавна твърдя, че пластичните операции са за простолюдието.

# 1 728
  • Мнения: 5 234
За пръв път я виждам тази Моза. Впечатли ме много, особено дейността й.

# 1 729
  • Мнения: 6 348
Чисто математически трябва да се е родило бебето. Те обявиха бременността в средата на октомври. Такива новини не се обявяват преди края на първите 3 месеца по медицински съобръжения. От средата на октомври до средата на април са 6 месеца, а вече е края на април. Не са длъжни да уведомят обществото в деня на раждането. Ще го направят когато са готови. Никак не харесвам ММ, но раждането на дете е много личен и специален момент и не може да й се вменяват протоколни задължения във връзка с него.

# 1 730
  • Мнения: 9 893

Уилиам и Джасинда. Маори поздрав.

# 1 731
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, бебето вече трябва да е на бял свят. Мегън си беше голяма още февруари месец. А все пак не са казали, че очаква близнаци.

Както и да е. Ще кажат на публиката, когато са готови.

# 1 732
  • Някъде там
  • Мнения: 16 265
Чисто математически трябва да се е родило бебето. Те обявиха бременността в средата на октомври. Такива новини не се обявяват преди края на първите 3 месеца по медицински съобръжения. От средата на октомври до средата на април са 6 месеца, а вече е края на април. Не са длъжни да уведомят обществото в деня на раждането. Ще го направят когато са готови. Никак не харесвам ММ, но раждането на дете е много личен и специален момент и не може да й се вменяват протоколни задължения във връзка с него.
Ние може и да не обявяваме такива новини преди края на третия месец,но те го правят. За Кейт при бременността и с Луи обявиха началото на септември.Тогава тя е била във втори месец.
По мои сметки точно в началото на втория са обявили и при Меган.На 13 октомври.
Тоест термина и трябва да е на 1-2 май. Тя няколко пъти каза че края на април или началото на май трябва да роди.
Мисля че ще разберем когато започне да ражда.

# 1 733
  • Мнения: 31 386
Аз смятам, че ще се разбере веднага щом роди.

# 1 734
  • Мнения: 16 880
Аз смятам, че ще се разбере веднага щом роди.
+1

# 1 735
  • Мнения: 9 893
При толкова много “честни, лоялни и предани” служители на Короната как ше остане в тайна.

# 1 736
  • Мнения: X
Не мисля, че ще крият. Може да не го покажат, но веднага ще съобщят за протокола. Просто тя се държеше за корема още съвсем в началото, затова и хората имат чувството, че е бременна вече няколко години.

# 1 737
  • Мнения: 15 788
Ето линк за най-охраняваните хора в света. На първо място за мое огромно учудване са Хари и Меган. На второ място е Доналд Тръмп

https://www.youtube.com/watch?v=_813pFClXWA&feature=share

# 1 738
  • Мнения: 321
Съгласна съм с мнението на Пиърс Морган, изложено в статията, която споделихте и коментирахте. (https://www.dailymail.co.uk/news/article-6952073/Why-taxpayer-fo … Queen-Africa.html)
Искам да споделя с тези, на които им е интересен този поглед към кралското семейство, какво ми направи впечатление:
"There was her wedding to Harry a year ago, estimated to have cost $40 million including a $500,000 Clare Waight Keller wedding dress, that was mostly financed by British taxpayers."
"... включително и сватбената рокля на Clare Waight Keller струваща 500,000 $, която е финансирана най-вече от британските данъкоплатци".
Това ми е странно, защото булката (или страната на булката) според правилата трябва да поеме разходите за роклята и останалите неща от тоалета й, подаръците за шаферките й и т.н. 
След сватбата бях поделила клипче от Ютюб с коментари на руски, в което имаше информация коя страна задължително какви разходи поема. (За съжаление същото в момента не е активно, а нямам възможност да търся други източници).
Няма да натрапвам разсъжденията си за "явлението Меган", за евентуалните й мисли в главата, отношение към монархията, към данъкоплатците. Всеки може да си направи свои.

# 1 739
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Половин милион долара сватбена рокля, Дами и Господа!

Тази защитничка на бедните и слабите, както и борец за справедливост.

Карикатура пълна е Мегън!


Бейби шауърът също е струвал половин милион. Извинете, но това е чиста подигравка с всичко нормално на тоя свят!

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 11:11 от Eleonora_27

Общи условия

Активация на акаунт