Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 2

  • 34 073
  • 761
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 44 038
"Помни, че ще умреш" означава - ето и в Уикипедия е така: https://en.wikipedia.org/wiki/Memento_mori
Може би си направиха някаква интерпретация - щом си смъртен, значи си човек... Но пък другите отговори съвсем не ставаха, тъй че - по метода на изключването се избира най-малко грешното...

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 730
И мен ме е яд за момчето от Кюстендил. Мисля, че идаше доста знания. Имаше и жокери, очертаваше се интересна игра. Жалко!

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 21 696
На мен японският зет ми хареса. Кюстендилецът игра добре, но откъм поведение и приказки беше някак по-превзет и леко, макар и съвсем леко неприветлив, плюс много стандартното оплакване как за култура и нас не се давали пари. Но тъй като игра добре и тъкмо беше се докоснал до по-трудната част от въпросите - жалко, да. Не за стоте му хиляди и Мадона, а заради нас като зрители. Wink

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 30 654
Аз не си спомням дали Билалов е прегръщал някой друг участник след края на играта му Thinking
И мен ме е яд,че не продължи...

Тази вечер една засукана девойка май ще го впечатли водещия и ще стигне до 10000 Sunglasses

# 214
  • Мнения: 4 992
 И мен ме впечатли от промото Trollface Първо си помислих, че е монтаж и друг участник ще е с въпроса за 10 000, но девойката държеше няколко чека в ръката си Nerd

# 215
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
И на мен на монтаж ми бие...но нека видим Simple Smile Отварят ли въпрос от 2500 нагоре все ми е едно кой ще взима чека. Че вече тия до 500 да ги прескачат направо, то само за "как се казваш и от къде си " и хоп 10 минути заминали.

# 216
  • гр. София
  • Мнения: 1 851
Оф, започна подсказването..... Тази е трагедия!

# 217
  • Мнения: X
Мина половината предаване в мъцане!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тая е за шут в миглите!

# 218
  • гр. София
  • Мнения: 1 851
В пълен потрес съм!!!!

# 219
  • Мнения: 30 502
Това момиче ли спрягахте за 100 000?
Майтапите се!  Laughing

ПП Упс, не съм видяла добре - 10 000. Пак са ѝ прекалено много.

# 220
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Закъснях с гледането, а като ви чета най-интересното е минало...позна за 2500, да видим нагоре
Кака Сийка за 10000, една нула по-малко 😉

# 221
  • Мнения: 30 502
Да, да, коригирах се.  Laughing

# 222
  • София
  • Мнения: 4 234
Голям късмет извади мацката. Все не го знаеше и все го улучваше. Иначе гола Вода.

# 223
  • Мнения: 1 209
Има си хора с късмет, който си е важен в играта. Да объркаш Калоян с Крум и въпреки всичко да улучиш отговора … Да нямаш представа какво е лапароскопия или трепанация и да спечелиш 5 000 лв.

# 224
  • Мнения: 5 323
Тя тая май на един въпрос не знаеше отговора. Иначе на лесните до 500 лв. големи локуми, големи обяснения бяха.

Общи условия

Активация на акаунт