Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (85) - април 2019

  • 113 014
  • 2 086
  •   1
Отговори
# 75
  • Благоевград
  • Мнения: 514
Благодаря за новата тема!

Изненадващо се сдобих с бележка за Туикс. Вкъщи не се харесват и затова прескачах постовете за играта. Но все пак ми е останал някакъв спомен, че трудно одобряват участието заради грешни номера на касовата бележка. Кой номер трябва да напиша, за да си спестя разправиите? Онзи долу в ляво или както при игрите на Лидл, номера на бона от началото на бележката?


Благодаря за новата тема! Желая много късмет на всички. Simple Smile

Тaня67, моята бележка за Туикс е от Кауфланд и съм регистрирала кода долу вляво. Необходимо е и да снимате бележката.

# 76
  • София
  • Мнения: 9 850
И Милка, и Спаркс обаче се бавят с тегленето, а аз нямам търпение вече Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 13 280
Скрит текст:
Благодаря за новата тема!

Изненадващо се сдобих с бележка за Туикс. Вкъщи не се харесват и затова прескачах постовете за играта. Но все пак ми е останал някакъв спомен, че трудно одобряват участието заради грешни номера на касовата бележка. Кой номер трябва да напиша, за да си спестя разправиите? Онзи долу в ляво или както при игрите на Лидл, номера на бона от началото на бележката?


Благодаря за новата тема! Желая много късмет на всички. Simple Smile

Тaня67, моята бележка за Туикс е от Кауфланд и съм регистрирала кода долу вляво. Необходимо е и да снимате бележката.


Благодаря! Снимах я и то с десертчето до нея. Wink

# 78
  • Сливен
  • Мнения: 4 250
Здравейте.Дадоха ми бележка от Кауфланд,със продукт на Калиакра.Кое точно регистрирате като "номер на касов бон"-  това преди Опер.: или това Което пише"Бон",или най-долу в ляво,над карата с BG.?

# 79
  • София
  • Мнения: 9 850
Логично - където пише Бон Simple Smile

# 80
  • Сливен
  • Мнения: 4 250
Мерси.Ами и аз си мислех логично,но на предни игри като съм ги питaла,друго са ми казвали.Сега се бавят нещо с отговора,та ги чакам. Grinning

# 81
  • Мнения: 9 496
[quote author=Janet9310

Нямам идея, ние пазарувахме от Си Би Ес в Стара Загора и бяхме взели 2 шоколадаби ни дадоха скреч карта. Една жена пред нас спечели одеалце Simple Smile Ама предполагам че и в другите супермаркети я има
[/quote]

И аз по-миналата седмица взех (от този на Патриарха), но им бяха свършили скреч картите и казаха с/у касовата бележка ще ми дадат идващата седмица като получат нови; в събота ходих - свършила била играта Rolling Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 9 850
На различните вериги номера на бона се намира на различно място и това обърква/подвежда доста хора. При наличието на надпис "Бон" вече е ясно кое е номера.

# 83
  • Мнения: 267
Милката публикуваха печелившите. Хайде, дано да имате нещичко Simple Smile Мен не ме огря за фотоаоарат.

# 84
  • София
  • Мнения: 9 850
Милката публикуваха печелившите. Хайде, дано да имате нещичко Simple Smile Мен не ме огря за фотоаоарат.
Къде? Излизат печелившите до 21.03.

# 85
  • Мнения: 267
Милката публикуваха печелившите. Хайде, дано да имате нещичко Simple Smile Мен не ме огря за фотоаоарат.
Къде? Излизат печелившите до 21.03.
Ами...явно съм се заблудила заради датата 31-ви горе...значи още има надежда Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 485
Благодарение на Топси се сдобих с четец от прословутия чай Grinning много исках стол, но да не ставаме нагли Simple Smile
Топси, Flowers Bouquet

# 87
  • Мнения: 625
Спаркса изпращат ли някакво известие, имейл или нещо, ако си спечелил, или трябва да проверявам в профила ми в сайта им?
За първи път участвам, затова се чудя Blush

# 88
  • София
  • Мнения: 9 850
Появява се известие на телефона ти, ако имаш приложението там. Също получаваш известие в самия Спаркс. Мейл не съм получавала, но отдавна не съм играла за нищо там и не съм печелила.

# 89
  • Мнения: 509
Спаркса изпращат ли някакво известие, имейл или нещо, ако си спечелил, или трябва да проверявам в профила ми в сайта им?
За първи път участвам, затова се чудя Blush
Изпращат съобщение в профила на участника в MySparx, когато печели.

Общи условия

Активация на акаунт