Лакове за нокти - 128

  • 44 771
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 178
Аууу, какви красоти. Аз пък точно на червените ти завидях Heart Eyes Много го обичам този цвят!

# 151
  • Мнения: 20 173
Ау, Бубана, какво направи ти, жестоко!
Страхотни са всички 😍  И аз ти завидях за червените, имаш ли Singapore sling?
Като гледам, май имаш Fontaines de Versailles, той е разкошен Heart
Ау, това на последният ред от ляво на дясно Illumination ли е, разбиваш ми сърцето, Колко съм страдала по този лак, не можах да го намеря никъде 🙈Cupid Broken Heart

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 21:58 от Lemy

# 152
  • Мнения: X
Zoya Saldana и Rimmel Lovey dovey.

# 153
  • Мнения: 5 478
Уау! Уау! Да започваш да ги показваш на нокти Heart Eyes

# 154
  • Мнения: 5 358
Буб, с кеф да си ги изхабиш. Чудни са!
Адисун, много хубав 🦄.
Бях решила да почивам, вчера изтрих лака и отрязах ноктите. Издържах до преди малко, нещо ми е напрегнато, та с лакирането се успокоявам;)


Трудно хващам цвета, обикновено като се лакирам с това синьо, всички го забелязват, невинаги го харесват обаче;)

# 155
  • русе
  • Мнения: 414
Здравейте и от мен реших да ви покажа един от любимите ми цветове,а това арганово олио е решението ми за бързо изсъхване на лака.Препоръчайте топ ог който сте доволни,който да изсъхва бързо.

# 156
  • София
  • Мнения: 22 789
Trend It Up Wonder Glaze 060 и Trend It Up Metal Gloss 030



Essie 40




Essence 123 - 1000 miles away


# 157
  • Мнения: 1 420
От снощи Simple Smile Чера забрах това розовко на Перфект 149. На живо е много сладурско розово

# 158
  • София
  • Мнения: 3 026
Аз съм пролетно настроена въпреки мрачното време


Аууу,Бунанка колко лакове , всеедно салон ще отваряш.С кеф да се лакираш с тях.Като не ти допадат червените защо не ги пуснеш за размяна?

# 159
  • русе
  • Мнения: 1 317
Много ми цепят ноктите,с какво да ги подхраня ?С evelin8:1не се получи при мен .

# 160
  • Мнения: 20 173
Пробвай с някакви добавки.

# 161
  • Мнения: 6 105
Натуся, жълтия лак на essence след като го махнах ми направи жълта нокътната плочка.Доста време не искаше да се махне,а какво ли не пробвах.При теб как е?

# 162
  • Берлин
  • Мнения: 4 498
Много ми цепят ноктите,с какво да ги подхраня ?С evelin8:1не се получи при мен .
Аз съм споделяла за този проблем преди 100 теми. Една козметичка от времето на соца ми каза. Лекували са се поне 12 познати така и 100% успех. Та рецептата - през ден се редува мазане на ноктите с йод и орехово олио,т.е единия ден едното,на другия другото. Минимум 2 седмици. Знам,че йодът боядисва,но сега около Великден,не е драма мисля. Успех
Пп. Последно братовчедка ми купи орехово олио от био магазин

# 163
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Ау, Бубана, какво направи ти, жестоко!
Страхотни са всички 😍  И аз ти завидях за червените, имаш ли Singapore sling?
Като гледам, май имаш Fontaines de Versailles, той е разкошен Heart
Ау, това на последният ред от ляво на дясно Illumination ли е, разбиваш ми сърцето, Колко съм страдала по този лак, не можах да го намеря никъде 🙈Cupid Broken Heart
😘Нямам нито един лак от тези за  които си написала.Но наистина са разкошни.

# 164
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 332
Кой от двата заздравителя, Evelin 8 w 1 или Evelin Diamond, е по-добър за слаби разслояващи се нокти?

Общи условия

Активация на акаунт