Лакове за нокти - 128

  • 44 763
  • 754
  •   1
Отговори
# 285
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Glam Polish - We Will Rock You 2.0

# 286
  • Мнения: 4 408

Има ли го във физически магазин в България?

# 287
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Не Sad Това е инди бранд от САЩ.

# 288
  • Мнения: 797
Австралийски е, не от САЩ.

# 289
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
От САЩ го поръчах, иначе самата марка е от АУ. Така или иначе доставка до БГ няма, с куриер стана работата и повече не ми се занимава. Трябва нещо много да ми хареса за да поръчам пак (повечето инди марки имат доставка до БГ).

# 290
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Glam polish не се ли предлагаше в Rainbow connection? Или грешно си спомням?

# 291
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Няма ги там. Имат група във ФБ за поръчки от Англия, но там май се предлагат само най-новите колекции + някои по-стари, но не всички. И доставката след поръчка отнема повече от месец. Голямо чакане е.

# 292
  • Мнения: X
Elunaria, много красиво! Heart Eyes Моля те, обясни ми от самият лак ли зависи разпределението на частичките по нокътя? На мен хич не ми се получи с kbshimmer, а на снимката се вижда, че шишето е пълно с конфети. Утре ако ми остане време от чистенето ще го сваля и ще го нанеса пак.

# 293
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
При някои крелита, броката пада на дъното, дръж бутилката обърната преди да се лакираш.
Аз лично нанасям по 2-3 тънки слоя, като на последният гледам какво хващам на четката или си изваждам няколко на гърлото на бутилката и ги редя където има нужда.

Също тези лакове с много брокат, се сгъстяват по-бързо, ако се случи, капвам и малко разредител на Perfect, само няколко капки.

Специално на kbshimmer, четката не ми допадна, та я смених с такава на Перфект (широката им четка, в случат беше от UV Top лака им). С нея ми е по-удобно.

# 294
  • Мнения: 527
Весело изкарване на празниците дами.Аз повече няма да си взема лак на Essence.Толкова много мирише,че чак ми залютя на очите.И на черти стана.

# 295
  • Мнения: X
Много ти благодаря Elunaria! Още утре ще опитам, а лакът е нов, пристигна ми миналата седмица. Мога ли да те помоля и за името на ФБ грпата за поръчки!

# 296
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Групата е само за Glam Polish, затворена група е, с одобрение -
https://www.facebook.com/groups/1051072938291481/

А иначе всеки първи петък от месеца отваря този магазин - https://polishpickup.com, там пускат само лимитирани серии на различни инди марки, има доставка и от САЩ и от Англия, но в английската версия, някои лакове не се качват или имат много малко отпуснати бройки.
В групата им, авторите качват снимки на бъдещите продукти - https://www.facebook.com/groups/polishpickuppack/

Но се чака за доставка доста време, имай го предвид Simple Smile

# 297
  • Мнения: X
Elunaria, много благодаря! Flowers Rose

Весели празници на всички!

# 298
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 757
Христос Воскресе! Бъдете здрави и вдъхновени! За днес избрах Rimmel 450 Sunny Days:

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 10:08 от Лита

# 299
  • Мнения: 5 478
Лита Yellow Heart

Весели празници, момичета! Animal Hatching Chick

Общи условия

Активация на акаунт