Лакове за нокти - 128

  • 44 773
  • 754
  •   1
Отговори
# 615
  • INFJ
  • Мнения: 9 376
Обожавам жълтите лакове, за съжаление обаче, повечето са pain in the ass. Днес получих едно ОПИ - Sun, sea and sand in My pants. Ужас. Мъчих го няколко пъти, постоянно става на петна, разтича се, не става на тънки пластове, не става на дебели пластове.... Sad Добре, че ми излезе само 8лв.
Ще го пробвам пак някой ден.

Чакам и една Чайна - бледо жълто/бананово. Дано да е хубав.

# 616
  • Мнения: 15 327
Осмичке, и в магазина на Марешки има лакове на Бел.

# 617
  • Мнения: 5 478
Така е, явно жълтите цветове са повечето   проблемни. Този обаче ме изненада. Даже се лакирах на светлина от лампа и очаквах на другия ден да е на петна и черти Grinning

# 618
  • Мнения: 9 571
Благодаря за отговорите Hug Точно, че жълтия лак ми хареса, а от години не мога да уцеля читав. Сигурно съм направила поне 10 опита досега и само един Римел преди 100 години беше хубав като този, и покриваше нормално.

# 619
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
Аз днес - Manhattan 620 Red-y For Me?:

# 620
  • Мнения: 819
Може ли да ми препоръчате УВ топ за обикновен лак, от който сте доволни и който не е до изчерпване на количествата😂

# 621
  • Мнения: 13 082
Горе долу пред пет страници се пише за УВ топа на Перфект.

# 622
  • Мнения: 819
Горе долу пред пет страници се пише за УВ топа на Перфект.
Аз и него не откривам. За това писах. Няколко дм и лилита съм обиколила + кварталните магазинчета и не. Или просто съм страшен карък или не търся на правилното място....  Joy

# 623
  • Мнения: 13 082
В Елитис го има със сигурност и в парфюмерии Тити.

# 624
  • Мнения: 155
Здравейте Simple Smile От доста време ви следя и се възхищавам и черпя вдъхновение (включително станах голям почитател на A-England заради тази тема), но за пръв път пиша.

По повод топовете - просто искам да изкажа възмущението си от каръщината, която следва и мен. Защото не знам как е в другите градове, но UV топът на Perfect изчезна във Варна от няколко месеца. Голямата ми любов беше топът на Essence - промениха го и вече за нищо не става. Бях много доволна от матиращия топ на Flormar - изчезна. Вкъщи открих че имам някакъв стар Perfect Speed Dry, който сякаш не се втвърдява толкова много колкото UV топа, но иначе е почти толкова добър - е няма го и него (открих няколко изостанали в едно малко магазинче наскоро и взех 3 Rolling Eyes). Видях, че тук препоръчвате топ на Trend It Up... вече няма нужда да казвам има ли го в DM-те, в които търсих Smirk Даже поръчах The Shield на A-England. От него съм частично доволна. Става наистина много твърд, стои лъскав и не се драска, но ми се нацепва след няколко дена, а ако повторя слой с него - обикновено още на същия ден, освен това ми се струва че почна да ми се сгъстява преди преполовяване.

Изобщо, ще продължавам да ви чета и да се надявам, че някой ще открие добър топ, който не е на изчезване.

И една стара снимка на Sleeping Palace, който също ми се е сгъстил сега обаче, както и Дракона Sob Имам Puck a Fairy почти от толкова отдавна колкото Дракона, а той си седи със супер консистенция...
Скрит текст:

# 625
  • Мнения: 4 418
За матиращ топ лак - при мен на ГР се държеше като този на Флормар. С разликата, че вторият се сгъсти много бързо. Сали Хенсън при мен дава блясък. Но някои лакове се напукват, а белите пожълтяват леко.
За пръв път чувам такова определение за топ лак - "става наистина твърд" - и се замислих, че не знам дали Сали става така Confused

# 626
  • INFJ
  • Мнения: 9 376
UV на Перфект го няма от известно време. Имам на две места пуснати поръчки преди повече от месец и още не са изпълнени.

# 627
  • Мнения: 155
Може би аз се изразих лошо - имам предвид, че голяма част от топ лаковете, които съм пробвала се надраскват много лесно и губят блясък? И дори дни след нанасянето при лек натиск от някакъв ръб могат да поемат отпечатък (чакам всички слоеве да изсъхнат, та не е от това). За мен тези, които не се държат така бяха стария топ на Есенс, донякъде УВ топа на Перфект и сега топа на A-England. Не съм опитвала с топ на GR, защото лаковете им са изключително нетрайни на моите нокти, но може да взема един за проба.

# 628
  • Мнения: 4 418
Аха. Разбирам.  Благодаря,  че обясни.
За ГР само матиращ съм пробвала. Матира хубаво, но някак след няколко дни все едно се изтрива и отдолу лакът леееко почва да блести. И го нанасям пак. Но и Флормар ми правеше така, затова за мен са еднакви.
От този на Сали слагам само по един слой, не съм пробвала с няколко. Съхне бързо и трайно, не поема отпечатък. Но не знам драска ли се, не съм обърнала внимание.  (Sally Henson instadri)
Другите хвалени не съм ги пробвала. Като видех УВ и все мислех, че се пече, и ги избягвах. А един обикновен на Перфект ми сваляше долния лак Grinning

# 629
  • Мнения: 155
В нашия Елитис имаше сякаш намалени на Сали Хенсън, ще взема да пробвам.
Наскоро пробвах на Perfect Top Shine, както и на Flormar Quick Dry Extra Shine - и двата нямат изсъхване при мен.

Общи условия

Активация на акаунт