Лакове за нокти - 128

  • 44 788
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15 330
Арабескче, много нежно се е получило.

Тuty, много добре ти стои този цвят. Отива ти на хубавите нокти.

Аз докато се наканя да си лакирам порасналите маникюри и един се отчекна из дъно и айде всички под ножа, нокторезачката, де. И ми е малко странно с къси ноктета, особено при писане на клавиатура.
Сега съм с  "копченца", но това не ме обезкуражава да си ги лакирам. Ама най вероятно утре, че днес чистене, миене, това - онова и да не ги съсипя.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 434
От около месец ползвам този крем с 10% урея и съм много доволна. Кожичките пак ми се удебеляват на местата, където постоянно ги пиля или режа, но доста по-рядко ми се налага. Не белеят и не ми закачат. Но общо кожата на целите ми ръце е в добро състояние. Ползвам го и за подбедриците (лющи ми се кожата на прах) и стъпалата. И там резултатът е много добър. Продуктът не е конкретно за ръце. В работата се затруднявам да ползвам масла и кремове, защото после ми лепне и си омазвам клавиатурата. Търся нещо бързо попиващо, защото сапуните във WC са антибактериални и ужасно агресивни и изсушаващи! Даже мисля да си купя някакъв мой за офиса.
Пак на Isis, купих детски спрей с 50 фактор. Пръскам го на ръцете преди излагане на слънце. Горе-долу бързо попива и не лепне прекалено. Много ми се иска този път да успея да ги опазя от слънцето. Притеснявам се да не ми излезнат петна. В мазето да се скрия ще хвана тен Angry


# 92
  • Мнения: 1 049

Лакът е СНБ Латина.

# 93
# 94
  • Мнения: 5 368
Агент, много хубаво това ОПИ.
На колко слоя стои така плътно?

# 95
  • Мнения: 46
clarissa - това е марката, с която ми правят гел лака. Моля някой да ми покаже пример за състава на някой от лаковете, за да се ориентирам? Много ще съм благодарна!

# 96
  • INFJ
  • Мнения: 9 381
Тук си говорим само за нормални лакове.
Ето темата за гел лакове - https://www.bg-mamma.com/?topic=1100663

# 97
  • Мнения: 860
Moмичета, от около седмица не ми отваря сайта на A England.
При мен ли е само проблемът?

# 98
  • София
  • Мнения: 1 422
Moмичета, от около седмица не ми отваря сайта на A England.
При мен ли е само проблемът?
При мен се отваря. Да не си забранила нещо?

# 99
  • Мнения: 1 420
Вече ми е тотално пролетно Stuck Out Tongue

# 100
  • Мнения: 1 306
С огромна благодарност към Agent Hug Hug Hug, че показа тази красота...Прекрасен и безкрайно труден за снимане цвят...

Последна редакция: нд, 07 апр 2019, 11:41 от ~Di~

# 101
  • Мнения: 860
Moмичета, от около седмица не ми отваря сайта на A England.
При мен ли е само проблемът?
При мен се отваря. Да не си забранила нещо?
`
Явно да, но не мога да го оправя:(

# 102
  • Мнения: 1 382
Вече ми е тотално пролетно Stuck Out Tongue

Много е красиво. Heart Eyes Цветята стикер ли са?

# 103
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
Агент, много хубаво това ОПИ.
На колко слоя стои така плътно?
Не е лош, дълготрайната линия на ОПИ (казвам го, защото формулите им са по-различни от обикновените, а последните колекции ги пускат и в двата вида). Иначе 2 тлъсти слоя или 3 много тънки, и четката да не стърже нокътя докато лакирате! Ефектът е "порцеланови" нокти, точно този лак са ми го бъркали за гел и то в БГ Simple Smile

Di, този лак е правен за твоите красиви ръце! Hug
И Георгиева и тя искри Simple Smile

# 104
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Moмичета, от около седмица не ми отваря сайта на A England.
При мен ли е само проблемът?
При мен се отваря. Да не си забранила нещо?
`
Явно да, но не мога да го оправя:(

Пробвай през друг браузър

Общи условия

Активация на акаунт