Лакове за нокти - 128

  • 44 735
  • 754
  •   1
Отговори
# 375
  • русе
  • Мнения: 1 317
Аз пих Геритамин, но без резултат😩

# 376
  • София
  • Мнения: 3 022
ГР Color expert 46

ГР Ice Chic 71, a върху белия Перфект
S 137

И Анн Болейн,уж имаше слънце,но явно не е достатъчно.


Малката (10г.) много искаше да ви я покажа.И тя е с Болейн.

# 377
  • Мнения: 20 165
Аз пих Геритамин, но без резултат😩
Пробвай нещо с Цинк, Биотин, на Абофарма е бюджетен.

# 378
  • Мнения: 1 048
Днес получих новите ми Ингланди. Ноктите са ми скъсени до дъно и няма да мога скоро да ги пробвам. Според вас възможно ли е да се чупят заради употребата на стъклена пила? От няколко седмици използвам такава, а преди това не са ми се чупили толкова много.

Скрит текст:


Последна редакция: вт, 07 май 2019, 19:13 от *Didi*

# 379
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Не, стъклените пили са по-добри за ноктите от "обикновените" - не е от тях!
Но е пролет...

Последна редакция: ср, 08 май 2019, 01:56 от Agent Provocateur

# 380
  • Мнения: 1 048
Добре, благодаря! Свикнах със стъклената пила. Много по-удобно се оформят ноктите и не ми се искаше да се отказвам от нея.

# 381
  • Мнения: 13 082
Диди, аз бях забелязала подобно явление при мен от стъклена пила, даже бях писала тук. Според мен е възможно.

# 382
  • Мнения: 819
На СНБ, между Искрен и Марина... кой е по-тъмният цвят? Съжалявам за може би тъпият въпрос, но не съм си купувала такива лакове до сега и не съм много наясно. Grinning

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
На СНБ, между Искрен и Марина... кой е по-тъмният цвят? Съжалявам за може би тъпият въпрос, но не съм си купувала такива лакове до сега и не съм много наясно. Grinning

Марина е по-тъмен  Peace
Искрен е по-малинов

# 384
  • Мнения: 9 571
На СНБ, между Искрен и Марина... кой е по-тъмният цвят? Съжалявам за може би тъпият въпрос, но не съм си купувала такива лакове до сега и не съм много наясно. Grinning
Марина  Peace

# 385
  • София
  • Мнения: 3 022
Момичета,търся лак на A-England “Natasha’s Dance War & Peace”
и ПП "Pooh"
Ако някой реши,че не му харесват ще се радвам да ги купя.

# 386
  • Мнения: 20 165
аз бях забелязала подобно явление при мен от стъклена пила, даже бях писала тук. Според мен е възможно.
Накара ме да се замисля, моите също са зле, използвам стъклена пила....Frowning1
Диди, честити, красота.

# 387
  • Мнения: X
За първи път се лакирах с термочувствителен лак Cirque color Luna.

На топло е син, на студено лилав, а на най-горната снимка първо се полях с топла вода и си потопих връхчетата със студена.

Диди, честити придобивки! Много ми хареса червеният.

# 388
  • Мнения: 128
Момичета, знаете ли къде мига да намеря база и топ лак на Zoya. База има в beaty1, но топ не! И също по-голямо разнообразие от цветове. За България питам.

# 389
  • Мнения: 4 403
Присъединявам се към питане за Zoya, само че за лакове. На снимки харесвам тези от Pixie Dust, но не знам от къде да си ги купя..

Общи условия

Активация на акаунт